Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. przed chwilą rozmawiałam z obecnym właściecielem Gajki vel Puni vel Pinii. Sunia ma się bardzo dobrze ,zadowomowiła się w pełni,biega po ogródku. :multi:W połowie lutego pan zgłosi się z Gają na sterylkę. NIe powiem,ulżyło mi.
  2. a teraz ,żeby się kolejny cud zdarzył i Belluś znalazł domek :evil_lol:
  3. ja mam 2 psy i kota :lol: i wiem,że bywa trudno o opiekę nad nimi na czas wyjazdu. Szukaj DS nawet w Suwałkach. Może niezależnie dac ogłoszenie do wrocławskiej Wyborczej,porobić plakaty i rozwiesić we Wrocławiu.
  4. tylko jak pomóc na odległość,poza finansami,jeżeli nie ma zdjęć psów? [B]W sytuacji jaka zaistniała jestem też przeciwna wygrzebywaniu starych brudów,bo to nie pomoże psom,ani ciężko chorej obecnie ich opekunce.[/B]
  5. biedna sunia:-( ,wyobrażam sobie jak skóra ja swędzi,a ona nie może sie podrapać.Zwariować można :placz: U ludzi przy takich chorobach skóry bardzo pomocne jest podawanie cynku chelatowanego doustnie i duzych dawek wit.A.Czy ona ma jakąś specjalistyczną dietę?
  6. słabo sie robi :placz:,biedny psiulek.Jakie są plany wobec niego,gdzie on teraz będzie?
  7. Alcha,jakbys miała osobę chętną na 100 %,to ja mogłabym wyciągnąć go na tymczas i podszykować do adopcji oraz kombinować transport. Z drugiej strony w Suwałkach jest schronisko z tyloma biedami :-(
  8. Miło mi,mam być mamą chrzestną? Moze Malwa albo Vini?
  9. [B][SIZE=4][COLOR=DeepSkyBlue]cudownie,fantastycznie :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B]
  10. poleciało 30 zł.Jakie imię będzie miała sunia?
  11. gdzie konto do wpłat,bom cosik ślepawa :crazyeye:
  12. no i niech wygląda sobie jak chce,byle kochającą pańcię znalazła. I na to sie zanosi,bo nikt nie będzie jechał taki kawał drogi,żeby potem nie dbac o psa. :lol:
  13. wpłaciłam własnie 50 zł. Wyświetlają mi się oczywiście 33 psy,ale jakby do adopcji wirtualnej.Jest więcej zdjęć?Jak tak,to dawajcie. Psom trzeba pomóc i włascicielce w ten sposób też ,bo sprawa wygląda poważnie.Musi mieć spokój podczas leczenia.
  14. Jak wspaniale się czyta o TYmusiu :lol: Idalio jak Ty dajesz radę ze spacerami?Chodzisz na raty? Bałabym sie jednak dawać mu mleko,może dostać biegunki :-(,ale może się mylę :roll:,spytaj weta.
  15. tak się spodziewałam,że Tymuś ma olbrzymią niedowagę,ale szybko nadrobi chłopak i dopiero będzie piękniś :loveu: Idalio :loveu::loveu:
  16. owszem,są 3 psy pokazane,ale do adopcji internetowej,więc potraktowałam to jakby do witrualnej.
  17. patrzyłam,ale nie znalazłam zdjęć piesków do adopcji, wspomóc mogę finansowo i wysłać 50 zł.
  18. albo polać rosołkiem,żeby mu pachniało prawdziwym mięskiem. :lol:
  19. gdzie wpłacac na jej sterylkę?mogę Dać chociaż 30 zł.
  20. ile może miec lat, ile w kłębie i ile ważyć? Ale pytań,co? :roll:
  21. Miałam okazję i przyjemność poznać dzis na dworcu obie wspaniałe wybawicielki Tymusia i jego samego. :lol: Psinka jest baaaardzo wychudzona,nóżki ma jak patyczki,oczka czarne,lewe bardzo biedne z ropą.Tymuś ma chęć dożycia ,rozglądał się z zainteresowniem wokół siebie.Gdy kropiłyśmy mu oczko bronił sie i chciał nawet drobne ząbeczki pokazać,ale myśmy się ich nie bały. Idalio,będziesz miała z nim jeszcze sporo roboty,ale jest tak słodki,że Ci to zrekompesuje.Pomiziaj go ode mnie.:loveu: Dziewczyny są zmęczone,bo wstały chyba o 4 :roll:
  22. ja pomogę i przyjadę samochodem po odłowionego jak trzeba będzie
  23. Tymusia nie będę wieźć samochodem ,bo doszłyśmy do wniosku,że połączenie pociągiem jest bardzo dobre,a pogoda bardzo niepewna.Może uda mi się wpaść na dworzec i poznać Tymusia i jego zbawicielki. Dziewczyny,bardzo dziękuję za propozycje suniek.Większość z nich już mam w ofercie dla tej pani.Teraz czekam na jej decyzję. Tymciu,szczęśliwej podróży :loveu:
×
×
  • Create New...