Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. podtrzymuje chęć wpłaty tylko czekam na to własciwe konto,zeby pieniądze nie wędrowały.
  2. taaak,on jest[SIZE=4] [FONT=Arial Black]baaaardzo[/FONT][/SIZE] poważny :eviltong:
  3. jakie te psiaki mądre [B]som[/B] od urodzenia,chyba mają [B]wrodzonom yntelegencjem :eviltong:[/B]
  4. Nazywamy go Moris,niby jedna literka inna,a jak sie zmienia brzmenie.Morus jest takie zimne,a Moris ciepłe. On jest coraz odwazniejszy,celowo pokazuję go wielu osobom,żeby się oswajał z człowiekeim i coraz lepiej nam to idzie.Do nas i naszych zwierzów jest cudowny. Jest tak łagodny,że nawet kot mu z michy podbiera,a on odchodzi i ustępuje mu.
  5. ciocie,pomóżcie szukac domku dla cudnego terierka
  6. dobre wieści :loveu: a ludzie sa stuknięci,niestety.Jak bym miała sie kierować niszczeniem,czy piskiem ,to prawie żaden pies by sie w domu nie utrzymał .
  7. mam następne mleczko dla maluchów :eviltong: ale nie będę codziennie jeździć. :shake: Jak sie będą kończyyły dotychczasowe zapasy,to dowiozę :evil_lol:i wymiziam srajdki :loveu:
  8. bardzo się cieszę :multi::multi:. O ile wiem to kilkaset kilogramów.
  9. taki śliczny ,kochany ,a domku jak nie ma ,tak nie ma :-(
  10. ale się cudowna paskuda rozpędziła :evil_lol:
  11. Małe ,czarne szczylki mają drżenia,na szczęście nie drgawk.Ale to też nic dobrego.Stawiam na niedobór minerałow. Te z krzyczek sa śliczne.Czarny jest apatyczny i ma duży brzuszek.Oby to były jeszcze robale.A biało-czarny ma ochotę do zabawy.Tak słodko przytulają sie do siebie :loveu: Mam nadzieję,że nie bedzie tak żle.Dobrze odżywione,dostana witaminy i dojda do siebie.Domków trzeba szukać,najwyżej chwilę poczekają. Miałam szczęście,bo Puniek dzisiaj niczego mi nie skradł:evil_lol:
  12. dlatego tez nazywaliśmy go pprosiaczek.Jest słodki z tą tusza,ale zdrowiu to ona na pewno nie służy :shake:
  13. Katik,bardzo dziękuję :loveu:,Misiaczku ,Tobie tez :loveu: a psiak jest cuuuudowny
  14. wczoraj sie ukazało ogłoszenie w Wyborczej o Brutusie :evil_lol:
  15. jestem za Dt ,a kasa w zależności jakiej pomocy finansowej Dt będzie potrzebował.Z pewnościa trzeba będzie go wspomóc.I tak super,że dziewczyna chce sie sunią zająć.
  16. ojej,biedaczek,a dlaczego go oddali?
  17. [B][COLOR=Red]MORISEK[/COLOR][/B] jest bardzo podobny do tego terierka,ma piękny balejaż tylko uszka ma klapnięte. Gdzie jest jego domek?no gdzie? :crazyeye: Kocham go :loveu:
  18. co za radość, a może ktos go jednak szuka?
  19. to może kupię jakies ręczniki w ciucharni na wagę i podwiozę? Fajne szczylki :loveu:
  20. Bajko,jaka liczba jest przy Arnice? Phosporus podawajcie codziennie 2X po 3 kulki cały czas,a Arnikę w czasie krwotoku co 2 -3 min.po 3 kulki albo po łyzeczce z wody ,jak pisałam poprzednio.Jak jest Wam wygodnie.
  21. a może lepiej nie tracić pieniędzy na pocztę,chyba,że do księgarni dojadą smakołyki. One jedzą mleko dla niemowląt z kleikiem ryżowym i puchy dka kociąt.
  22. należy zadać pytanie dlaczego ci zwyrodnialcy :angryy: stąpają po tej samej ziemi co my :diabloti:
  23. ale fajne wieści :lol: Ruda,na dogo jest dużo warszawianek,poszukaj na mapie dogo i napisz do nich.Lepiej by było zrobić wizytę przedadopcyjną. A mała jest suuuper :loveu:,a do kogo takiego ładnego ona się przytula?:crazyeye:
  24. Kazoo,dokładnie tak, o to mi chodziło :evil_lol:
×
×
  • Create New...