Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. nie strzyżcie go :shake::shake::shake:,on straci na urodzie,bo jego włosy są jego ozdobą.
  2. Przejeżdżałam dziś przez Kłodzko i dzwoniłam wielokrotnie do pani Żabki,ale nie odebrała telefonu,więc z wizyty poadopcyjnej nici:-(. Mam nadzieję,że wszystko jest w porządku.
  3. Ja też bardzo się cieszę, :multi::multi: że Agasek w końcu doczekał się swojego raju. Czy jest potrzebna moja wpłata na transport Agaska?
  4. sam fakt ile osób jest Ci życzliwych również na tym wątku ,mówi sam za siebie.Kichaj na "mądrale".
  5. Diana potrzebuje szelki[B][COLOR=Red] [SIZE=3]L[/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3],[/SIZE] bo w M nie weszła!!!! Średnie mogę pożyczyć.IWA do jutra przeleję 50 zł na konto.Przed chwilą wróciłam z wojaży.
  6. gazety koniecznie,nawet jak jest gumowy dywanik to lepiej je podłożyć i w razie wpadki wzyrzucić z prezentem. Z mojego niudanego doświadczenia już wiem,że lepiej,by psiaki nie jadły nawet dobę albo tylko ciut,bo oprócz wymiotów moga się porobić.Picie trzeba mieć i smaczki , ja miałam szelki samochodowe,które bardzo dobrze się sprawdziły,bo psiaki leżały na tylnym siedzeniu.
  7. z tego co pamietam,deklarowalam wplate 50 zl , ale wplace za 2 dni,bo jestem w dalekim swiecie,wiec doliczcie mnie.Moze ktoras zalozy za mnie?
  8. 26 będę wracać do domu przez Kłodzko,więc postaram się odwiedzić małą na moment,żeby ją poznać.:lol:
  9. ale cudowne wiadomości :multi::multi:,czasem tak jest.Jeden telefon i wiadomo,że to TEN domek. Czy to nie cud ,że Zabcia w ostatniej chwili znalazła domek? Żabulku bądź szczęśliwa i Twoi państwo z Tobą.:loveu: Czy imię zostało? Ja też jestem szczęśliwa :lol:
  10. No to jasne,nie wiedziałam,ze też bezpłatnie.Trzeba TZtów wprawiać w pomoc zwierzakom.Wlazałam na wątek ,bo myślałam,że potrzebujecie jeszcze forsy na transport.Pozdrawiam i powodzenia.
  11. ale transport od Jayo jest [B][COLOR=Red]BEZPŁATNY[/COLOR][/B]
  12. KosmyczekKamyczek może zrobić bazarek,odezwie się później
  13. strasznie przykre,ale dobrze że się nie załamujesz. Następnym razem będzie lepiej.W tym przypadku szanse na ich uratownie były bliskie zeru.
  14. Nie mogę się doczekać wiadomości z nowego domku :roll:
  15. a niech to licho choróbska porwie:mad: Trzymajcie się wszyscy :cool3:
  16. kochana mała.Żadnych wiadomości z drogi nie było?
  17. ciekawe jak Żabka się w drodze sprawuje, a może już dojechali do domku ?
  18. to klatki się nie zmieszczą.Wiozłam psy przez Niemcy,na granicy nawet nie spojrzeli na nie.Poza tym dowiadywałam się i wystarczą szelki samochodowe (naprawdę dobrze się sprawdzają) i powinno się mieć kaganiec.
  19. naprawdę Dianka pojechała do domku? :crazyeye::crazyeye:hura:multi::multi::multi:
  20. może jednak ktoś będzie miał czas by pojechać razem z Kikou i zawieźć psy.KLatki nie są konieczne,ważne są szelki samochodowe.Ziutek i ten drugi psiak są małe,a Diana i Saga sporawe.Nie wiem jakim samochodem dysponuje kikou. Myślę,że dobę przed jazdą psy muszą ,szczegółnie te większe mieć głodówkę, żeby w drodze się nie porobiły.Mozna im podac coś uspokajającego,ale niekoniecznie SedalinWyjeżdżam na tydzień,od 27 będę na miejscu i też chętnie pomogę.Mam szelki samochodowe dla psa do 15 kg i mogę pożyczyć.
  21. i jak tam Lusia się miewa?
  22. nie macie pojęcia jak się cieszę :smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!::Cool!::cunao:i pomyśleć,że to dzięki mojemu tymczasikowi,o którym ogłoszenie jeszcze gdzieś pozostało,mimo że on od miesiąca jest już w DS.
  23. czy można już się cieszyć :crazyeye::crazyeye: :multi::multi:
×
×
  • Create New...