Bellunia próbowała dziś bawić się zabawką :multi:,zaczęła też wąchać trawnik i nawet na nim się wykoo i wysioo,grzeczna dziewczynka.
Ale jest o mnie zazdrosna,warczy nawet na męża,nie mówiąc o kocie i Dolarze.
Muszę ją trochę do pionu ustawiać.
Ale i tak UWIELBIAM JĄ :loveu::loveu: