Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. cały czas śledzę wątek :-(,nadzieja umiera ostatnia :-(
  2. zaglądam i serce znowu pęka,ale mogę tylko podnieść :-(
  3. oby się maluszkowi poszczęściło :lol:
  4. Gratuluję,to już 6 psiaków na stanie :lol: Ten Tz to ma rzeczywiście złote serce :loveu: A pieniądze mozna przeznaczyć na inne bidy,może to być Pikulinka u Ulv.
  5. on jest taki dyspropocjonalny w pasie,bo po prostu wychudzony, a warczy pewnie ze strachu,bieadulek. Może jakiś jednak DT,nawet płatny,żeby nabrał zaufania do człowieka?
  6. u mnie wklejanie banerka w sposób kopiuj i wklej nie działa :placz:,nie mam pojecia dlaczego? :roll: może ktoś mi podpowie :lol:
  7. dlaczego nie żyje??:-( nie dało się nic zrobić? :placz:
  8. Bellunia próbowała dziś bawić się zabawką :multi:,zaczęła też wąchać trawnik i nawet na nim się wykoo i wysioo,grzeczna dziewczynka. Ale jest o mnie zazdrosna,warczy nawet na męża,nie mówiąc o kocie i Dolarze. Muszę ją trochę do pionu ustawiać. Ale i tak UWIELBIAM JĄ :loveu::loveu:
  9. zaglądam codziennie,ale nie ma wiadomości , więc się nie odzywam...
  10. daj ogłoszenie o niej na allegro i do lokalnej wyborczej, jest bezpłatne i przyjmowane mejlowo łącznie ze zdjęciem.
  11. bywam tylko wtedy jak jadę po konkretnego piesa :lol:,żeby go zabrac na DT albo DS
  12. iwa77,ale ja nie bywam w schronisku i nie potrafię o suni niczego powiedzieć. Może któraś z bywalczyń schronu założy jej wątek? porobi więcej zdjęć i będzie relacjonowac jej sytuację na bieżąco?
  13. Rewelacja :multi::multi:,ale psiaki Cie dopadły Reksiu:evil_lol:,kochaja nową pańcię :loveu:
  14. to nie była Bella,my mieszkamy na Zalesiu :lol: i pilnujemy jej jak oka w głowie:roll:.KOCHAM JĄĄĄĄĄ :loveu::loveu:
  15. śliczności :loveu:, co za wyjątkowy potwór z tego "waściciela" :angryy:
  16. szelki są moje, a ja mieszkam na Zalesiu,czyli na północy Wrocławia,możemy sie tez gdzieś umówić.POdaj swój numer tel. na PV.
  17. niesamowite :crazyeye:,tak szybko :crazyeye::crazyeye:
  18. co u maluszka?potrzebne są jakieś fundusze?
  19. Ja ją tak niesamowicie pokochałam :loveu:,że aż sama nie mogę uwierzyć w to,że aż tak .Każdy ,kto ją widzi jest zachwycony.OJ,będzie ostra selekcja domku :cool3:
  20. BRĄZOWA 1 , MAŁPO jedna :mad::mad::angryy::angryy:,ale kawał Ci się naprawdę udał,gartuluję :evil_lol: Tylko mało zawału nie dostałam z żalu nad biednym HOPem .Widzisz jak cioteczki przeżywają?
  21. biedny pies pozbawiony GODNOŚCI,zdany na łaskę działań ludzi :angryy:
×
×
  • Create New...