Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84493
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. [quote name='Koperek'] Nie zdążysz [B]Poker[/B] się przyzwyczaić, a[COLOR=magenta][SIZE=3] [B]BELLA[/B][/SIZE][/COLOR] swój domek znajdzie- zobaczysz ;)[/quote] Ja juz się przyzwyczaiłam :placz:,ale musi iść do DS,nie ma rady.Takie mam założenie.
  2. Dziwne rzeczy sie dzieją dziś z imageshakiem,raz wkleja zdjęcia ,a raz tylko link
  3. Dziś od rana poczuła się pewniej,pobiegłam z nią na spacer i zrobiła wszystko co trzeba.Ani razu nie nabrudziła w domu :multi:. Z jedzeniem mocno średnio,o dziwo próbuje sępić :roll:. Nadal chodzi krok w krok za mną.Dziś rozdawała nam buziaki i właziła na kolanka. Najbardziej mnie śmieszy jak szczeka i warczy na kota,z którym są równej wielkości. [url]http://img169.imageshack.us/img169/8605/izrael2008189ll6.jpg[/url] Bellissima na salonach [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/6348/izrael2008190of2.jpg[/IMG] A tu Bellunia po wymyciu i wyprażeniu w zmywarce :eviltong: Dziś już jest merdanko i bieganie schodach,szybko dziewczyna sie uczy :evil_lol:
  4. A jak mozna nie pokochać takiego cuda? Co będzie?? wyleję ocean łez i wezmę następną bidę.
  5. Ojej,żeby się tylko udało,trzymam kciuki :multi::multi::multi:
  6. pewnie bączą ile wlezie :eviltong:,dobre zapaszki nie są złe :evil_lol:
  7. Wczoraj zabrałam z wrocławskeigo schronu minisunieczkę.Trafiła tam z interwencji TOZu wraz z kilkoma innymi psiakami.Zakochałam się w niej patrząc na zdjęcie.Jak zobaczyłam na żywo ,to aż się poryczałam. To była kupka drżącego ciałka i strach w oczkach. [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/6812/izrael2008178qz5.jpg[/IMG] Podróż do domku zniosła dość dobrze,bo nie była rigoletto,ale ma chorobę lokomocyjną,bo sie bardzo śliniła. Natychmiast pod domem zrobiła koo z czego się bardzo ucieszyłam,ponieważ sunia podobno nigdy nie wychodziła na spacery,a ma około 2 lat. Moe stffory,jak zwykle przyjęły przybyszkę spokojnie i ze zrozimieniem.Oa bidulka cały czas się trzęsła i chciała na rącie,więc sidziała na nich do woli. Chodiła cały czas za mną jak cień,dosłownie kapcie mi łapinkami przydeptywała. Zważyłam ją -6,250 kg.Żeberka i kręgi na wierzchu.Spośród moich propozycji imion dla niej,mąż wybrał Bellę :loveu:. Oczywiście natychmiast wykąpałam ją,co zniosła bardzo dzielnie. Zaczęła popiskiwać,więc pędem na spacerek i zrobiła sioo :cool3: Byłam zaskoczona,że umie zachować czystość i prosić o spacer. [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/9121/izrael2008181ts3.jpg[/IMG] Malizna po wejściu do domku [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/413/izrael2008182lq5.jpg[/IMG] Pod kocykiem po kapieli Noc przespała na kocyku obok mojego łoża,chociaż oczywiście próbowała wskoczyć do łózia.A rano :roll: zaczęła warczeć na kota:mad: i to nie raz.Chyba jest zazdrosna. Nie umiała chodzić po schodach,ale po kilku próbach już daje sobie radę. Na spacerze ciągle zabiega mi drogę i prosi na rączki. Jest przesłodka i [FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=Red]KOCHAM JĄ[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black].Czuje,że wyleję morze łez jak znajdę jej domek.Mąż też ją uwielbia :loveu: i wszystkim córkom sie podoba. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. to super,że tak sprawnie przygotowania przebiegły :multi::multi:Teraz tylko same dobre wiadomości mają do nas dotrzeć.:evil_lol:
  9. bo Arka lubi sie gotować,to jej pasja życiowa oprócz innych pożytecznych zajęć. Ja też bym nie uśpiła:shake: nawet ślepego miotu i nie czuję się morderczynią z tego powodu.:cool3: To może by usypiać wszystkie psy w schronach ,które mają powyżej 10 lat?:angryy: Też zajmują miejsce innym psom.:diabloti: Nie wolno pozwalać na ciąże i trzeba robić wczesne sterylki aborcyjne ,a nie mordowac młode ,zaczynające życie psy. Basia nikogo nie nazwała po imieniu,ale tylko Arka się poczuła wezwana do tablicy,a jej zdanie podzielało więcej dogomaniaczek. To może trzeba zacząć chwalić ludzi,którzy topią i zabijają mioty? Zapobiegają w ten sposób przepełnieniu schronisk i dają szanse dorosłym psom?:mad:
  10. Niestety,druga dziewczynka zostałą,nie wiem jak zareagowała,bo nawet nie byłam przy boksie .Miła pani z biura poszła sama tak szybko po mała,ze nawet nie zauważyłam kiedy.
  11. one nie trafiły po smierci właściela tylko po interwencji TOZu.Zostały zabrane od kobiety na Nowym Dworze,gdzie mieszkało 13 sztuk w mieszkaniu zasikanym i zakupanym,horror. Negri,tej którą obstawiałaś nigdzie nie zauważyłam. Jak znajdę domek dla Bellissimy,to wezmę tę kudłatkę.
  12. wziąłam moją miłość od pierwszego wejrzenia czyli nr 451 :loveu:
  13. To który dziadeczek jedzie do Tanitki?? :oops:
  14. trochę mnie niepokoi to milczenie nowej pani Żabki.Czy Fiona ma z nią kontakt?
  15. Mimo,że to wątek Dymka,melduję,że mała,śliczna nazwana przez nas Bellą, grzeje dupkę u nas w domu od 5 godzin. A jej braciszek został zabrany przez ludzi akurat w momencie jak weszłam do biura.Już mam 2.raz taką sytuację,że jak się waham którego psa mam brać,to ten niewybrany przeze mnie , w mojej obecności idzie do domku.:lol:
  16. To Ziutek nie jedzie do Reksio?? :crazyeye::crazyeye:Przegapiłam coś? :roll:
  17. Negri,może być,zostawię szelki.Tylko,żeby dziewczyny zabrały z powrotem. Iwa,niech mnie kule biją jak ja czytałam gdzieś Furosemid :oops: Ale dlaczego wet nie poleca go,jeżeli to ten sam jest?
  18. wpłaciłam obiecane 50 zł Nie moge się doprosić o nazwę odpowiednika leku dla ludzi albo chociaz nazwę chemiczną leku.Wtedy pomogę w tańszym zakupie. W schronie chcę być jutro ok. 10-11 ,jednak po sunię,mogę zostawić szelki,tylko u kogo,żeby nie zdematerializowały się.
  19. pojadę jutro do schronu i na miejscu zdecyduję którą psiunię wezmę. Jak wezmę małą, to mnie zabijecie?:-(
  20. my tez miał ybysmy co najmniej taką minę z obdartą d...:placz:
  21. Agnieszko,czy Ty coś wiesz o psiaku z tego piekła?Mnie serce się rwie do tej małej,ale dziewczyny niebardzo widzą rozdzielenie suniek.Moze i maja rację,ale z drugiej strony jak się weźmie je razem na DT,to mogą sie izolować,będą w swoim towarzystwie i i trudniej będzie je socjalizowac. Jutro chcę zabrać któreś z tej trójki.
  22. zrobię bazarek i oprócz tego dorzucę 50 zł Leki i opiekę weta powinien dać schron.
  23. ja w dalszym ciągu daję 50 zł na transport lub co innego,jeżeli będzie taka potrzeba. Pytałam się jaki jest ludzki odpowiednik tego leku,wtedy coś postaram sie załatwić. Szelki czekają...
×
×
  • Create New...