Poker
Members-
Posts
84495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Miejmy nadzieję,że nie zachorują, a ciocia Bianka już zadba o nie :lol:
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
Poker replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
we wrocławskim schronisku jest sunia nr 452 z tej strony [url]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/strona20.htm[/url] 244 i 479 z tej strony [url]http://www.wroclaw.mm.pl/%7Epiotrwalasek/schronisko/strona18.htm[/url] 412 z tej strony [url]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/strona16.htm[/url] 157 z [url]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/strona16.htm[/url] 1885 z [url]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/strona14.htm[/url] 2114 i 1777 z [url]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/strona3.htm[/url] 2021 i 2069 z [url]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/strona2.htm[/url] Może którejś małej sie poszczęścii?a Wrocław niedaleko od Poznania.We wtorek Mrówa bedzie jechała z Wrocławia do Poznania. -
Negri,Twoja strona jest świetna,dzięki niej mam Pokera,teraz Bellunię ,w oko tez wpadł mi Morisek.
-
u mnie jest kontener ,w którym się zmieszczą 2-3-4 szczeniaki w zależności od ich wielkości.Muszę tylko spytać właścicielki czy się zgodzi pożyczyć. Jestem z Wrocławia. Szkoda,że ta opcja nie może wypalić.Zawsze można spytać ludzi.Może jadą dużym samochodem i mogliby zabrać maluchy do Bianki. Kontener mieści się na tylnym siedzeniu.
-
zaglądnełam,biedne maluchy,potrzebują ciepła. Wyglądają na dość spore.
-
mleczko czeka na maluchy,wspomogę je
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Poker replied to gagata's topic in Już w nowym domu
przelałam 50 zł -
Mała jeszcze jest na socjalizacji,a 25 kwietnia mam umówioną sterylkę w schronie.Nawet mąż powiedział,że od razu po sterylce nie mozna jej oddawać,bo to za dużo stresów.Ale niedługo zacznę szukać jej domu. Bellinda poczuła się gospochą, bo szczeka na obce osoby wchodzące do domu i na kota. Z jedzeniem niestety nienajlepiej.Czystość zachowuje. KOCHAM JĄĄĄĄĄĄ :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
serce mi pęka jak to robię,ale jak się pcha na 1.miejsce i nie dopuszcza do mnie moich rewzydentów,to po prostu każę jej odejść albo ją odsuwam.Zazdrości pewnie jej nie oduczę,ale przynajmniej musi się nauczyć,że nie ona rządzi. Mam nadzieję,że ta zaborczość z czasem jej minie.Ona po prostu dopiero teraz chyba czuje co znaczy mieć pańcię,która wycałuje,ponosi na rączkach,da jesc z rączki. Rozpuszczam ją trochę,ale jest chuda i z apetytem nadal niestety nie jest najlepiej.Mam wrażenie ,że to ciągle z powodu stresu.W konńcu jest u nas dopiero 5 dni.
-
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Poker replied to Murka's topic in Już w nowym domu
wygląda,że ma opuchnięyt pyszczek z lewej strony,jeżeli nie je ,to pewnie coś z zębami nie tak. Mam nadzieję,że jutro dacie radę z nim pojechać,bo on na pewno cierpi okrutny ból :placz: -
Udało mi się porozmawiać dzisiaj z siostrą pańci Zabki.Powiedziała,że sunia ma się bardzo dobrze ,jest grzeczna,bardzo dużo przytyła ,ale że jest równocześnie wybredna i nie wszystko chce jeść. Niestety,. z rozmowy wyniknęło,że Żabcia jest tak posłuszna,że chodzi bez smyczy :mad:. Tłumaczyłam dziewczynie ,że należy chociaż założyć jej obróżkę z adresówką,że pies może się czegoś wystraszyć i pogonić,a wtedy szukaj wiatru w polu.Obiecała ,że przekaże siostrze. Za jakis czas znowu zadzwonię.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Poker replied to gagata's topic in Już w nowym domu
ta pani z pewnością wymaga pomocy dla niej samej z opieki społecznej -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
Poker replied to gagata's topic in Już w nowym domu
wpłacę chociaż 50 zł i zrobię bazarek,trzeba tym ludziom tez kupić jedzenie !!! Jake rzeczy oni potrzebują?