Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. BRĄZOWA 1 , MAŁPO jedna :mad::mad::angryy::angryy:,ale kawał Ci się naprawdę udał,gartuluję :evil_lol: Tylko mało zawału nie dostałam z żalu nad biednym HOPem .Widzisz jak cioteczki przeżywają?
  2. biedny pies pozbawiony GODNOŚCI,zdany na łaskę działań ludzi :angryy:
  3. ecci,gratulacje :evil_lol:,takie wrażenia pozostają na zawsze w pamięci :eviltong: A tak na poważnie,to jestem pełna uznania dla Was :lol:
  4. [quote name='GameBoy'] wolalabym żeby domek byl z Wawy, a doświadczony być nie musi w sensie postadania wcześniej pekińczyka ale musi być świadomy wyzwań - także pielegnacyjnych - jakie posiadanie tej rasy ze sobą niesie.... o to wlaśnie mi chodziło[/quote] to dobrze,że rozsądek wziął górę :lol:
  5. jak spartoliłyście robotę :angryy:,to się przynajmniej przyznajcie i starajcie się to naprawić :cool3:
  6. ktoś na wątku dam dom szukał pekińczyka. A swoją drogą dlaczego piesio ma iść do doświadczonego w rasie domku?przecież zawsze jest ten pierwszy raz. Doświadczony domek też musiał kiedyś zacząć,nie był od razu doświadczonym domkiem,prawda??
  7. szkoda słów :angryy::diabloti::mad::-(
  8. Bella nie jest ładniejsza od Iryska,jest po prostu inna i nie da się porównać ich do siebie :shake:
  9. szkoda,że nie gryzł Was jak zaczynałyście go strzyc :angryy:
  10. [quote name='brazowa1'] Najsmieszniejsze,ze na ciele on mial wlosy przy skorze jasne i przy cieciu 1,5 milimetra czarny wlos znika.Ale odrastac bedzie oczywiscie ciemny. [/quote] i jeszcze Brązowa to Cię śmieszy??:crazyeye::crazyeye::angryy:,że psa oszpeciłycie? A pisałam,że tak się stanie.Przynajmniej tę głowę tez ostrzyżcie,bo teraz to on biedny niewiadomo kogo przypomina :shake::-(
  11. Tak jak przeczuwałam, został OSZPECONY. :mad: Wygląda OKROPNIE :diabloti:Przypuszczam,że z tego powodu bedzie mu jeszcze trudniej znaleźć dom dopóki sierść mu nie odrośnie choc na parę centymetrów. Przecież nie musiałyście go golić,istnieje opcja na 1,5 cm.I jeszcze ta głowa :angryy: Ale cóż,pies nie obroni się i nie powie ,że taka fryzura mu nie odpowiada :placz:
  12. jak tam pan Włodek,czy ktoś wie?? W jego stanie ta operacja jest bardzo niebezpieczna :-( Trzymam kciuki z całych sił ....
  13. Mogę odstąpić, a nawet załatwić drugie :evil_lol:
  14. biedna sunia,wygląda na bardzo zmartwioną :placz:
  15. Negri,nie tylko Twoje nerwy w strzępach :angryy:
  16. więc nie biorę jej za każdym razem na ręce,chociaż baaaaardzo mi sie chce.:evil_lol: Zjadłabym ją.Dawno się tak w psie nie zakochałam.:loveu: Staram sie ją uczyć sioo i koo robić na trawkę i łaże z nia po niej.Czekam tylko jak straż miejska wsoli mi mandat za niszczenie zieleni :eviltong:
  17. Akcja świetnie przygotowana i przeprowadzona :multi:,a najważniejsze,że nie było żadnych spięć na wątku tylko zgoda i współpraca.To zachęca do dalszego działania w takim doborowym towarzystwie.:lol:
  18. Mała jest cudowna,daje ciągle buziaki,chce na rączki,ZACHOWUJE CZYSTOŚĆ :multi::multi:,chodzi za mną jak cień. Nie wiem tylko dlaczego nawet na spacerach popiskuje.Na smyczy umie chodzić ,ale stale zabiega mi drogę i patrzy w oczy. Sioo i koo najlepiej wychodzi jej na chodniku.Ale trudno się dziwić,w mieszkaniu była twarda podłoga przez 2 lata. Ona ma spręzynki w łapkach.Taka malizna , a potrafi podskoczyć w miejscu do mojego pasa, :crazyeye: (co prawda ja mam 160 cm).
  19. ALe radość, :multi::multi:dzięki REKSIU i dziewczyny :Rose::Rose: Mam nadzieję,że dziewczyny choć ciut się przespały :lol:
  20. co się dzieje? :crazyeye::crazyeye:dziewczyny sprawdzają naszą cierpliwość :diabloti:
  21. Dymuś ,czemuś ty taki śliczny,a taka zołza? :crazyeye:już byś u mnie w domu doopkę grzał na DT :cool3:
  22. nie śpią i czekają :cool3:,ciekawe co Gipson miał w żoładku i czy klatke otworzyły.Jak reszta stfforów?
  23. Bellissima to żaden potworek :angryy: tylko cudo :evil_lol:. Jak chcesz to Ci załatwię co najmniej takie samo piękne. Moje zwierza w domu już sie przyzwyczaiły,że co jakiś czas mają nowego stffora w domu i nawet nie protestują. Bella bez przerwy biega za mną i przydeptuje kapcie, a poza tym nawet na spacerze skrzypi jak nienaoliwione drzwi.Nie mam pojęcia dlaczego :roll: Jest przeeeesłodka,zjem ją:cool3: :evil_lol:
  24. Może ktoś ją adoptuje, tak jak ich braciszka. Ale i tak pełno bid czeka.
×
×
  • Create New...