Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84494
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. [quote name='emirek']Poker-dziękuję za propozycję,ale my całą rodzinką jedziemy. A może dasz jakieś namiary na jakiś dobrze zaopatrzony sklep zoo-jutro2. maja,więc chyba sklepy w galeriach handlowych będą czynne?[/quote] A w którym hotelu będziecie mieszkać? to podam te najbliższe galerie i super- hiper -markety .Co chcecie kupić?
  2. K O P E R E K ,kiedy klatkę zabierzesz :angryy:,bo jeszcze chwila i będzie moja przez zasiedzenie :evil_lol: albo Cię do zupy wsypię :eviltong:
  3. Generalnie zgadzam się z Charly. Jacuś robi wszystko ,żeby zwrócić uwagę na siebie i być w centrum zainteresowania i tak skołował Oktawię,że ona mu tę uwagę poświęca nawet za złe zachowania.Czyli dostaje nagrodę.Trzeba przestać go nagradzać.Bo nawet karcenie jest dla niego nagrodą - osiągnął to co chce ,czyli skupienie na sobie uwagi. Ja bym nie reagowała ani na dobre , ani złe jego zachowania.Wtedy zrozumie ,że masz w nosie to co on robi. Tak jak pisałam - zwierzaki są jak dzieci.:roll:,coś wiem ,bo wychowałam i nadal mam kontakt zawodowy ze "słodkimi"dziećmi:angryy: A może Oktawia poogląda supernianię?:evil_lol:
  4. [quote name='Koperek']O jejku- ale pozytywne wariactwo!:loveu: [SIZE=3][COLOR=darkred]HURRRAAAA!!![/COLOR][/SIZE]:multi: :multi::multi:To się [B]Bella [/B]dopiero ucieszy!:lol:[/quote] Masz na myśli Bellę 1 ? :evil_lol:nie moją Bellunię :eviltong:? Ja też się cieszę :multi::multi:
  5. emirek,a po co Ci hotel? możesz u mne przenocować.
  6. Trochę zjadł z rąci :evil_lol:,jest baaaardzo grzeczny.oczka bez problemu kropię.Lezy sobie na podusi. Taie biedactwo,mało wymagające od życia . Całe szczęście,że nie jest agresywny ,bo z jego ślepotą i niedosłuchem byłby wielki problem z jego obsługą.
  7. Taki pies jak cziłka nie może być w klatce i już,to niehumanitarne,a może nie psiarne.:angryy: Nie sztuką jest nabrać pełno psów ,są jakies granice i nie móc stworzyć właściwych warunków.:shake::shake: Po prostu trzeba ją jak najszybciej wyadoptować.:cool3:
  8. od wczoraj wieczoerm Tobiś jets u mnie na tymczasowym tymczasie. :lol: Jest bardzo spokojny,cichutki.Myślę,że on ledwie co słyszy.Siekaczy na dole też nie ma. Po prostu piesek niepełnosprawy:-( Moje psiaki na początku trochę burczały i kot tez się wkurzył, ale chyba zauwazyły,że on jest inwalidą i schodzą mu z drogi,więc jest cisza i spokój. Tylko małpiszon jakiś koniecznie chce oznaczyć teren i trzeba było widzieć minę męża jak Tobiś polał na skórzaną kanapę :angryy: Z jedzeniem to faktycznie kiepsko,dałam mu gotowane mięsko,mielone z makaronem i jarzynkami ,ale dosłownie się wzdryga na zapach.
  9. [quote name='emirek']z okolic Radomia. Wiem, wiem tam też jest schronisko, ale ja się w tej suni po prostu zakochałam i, jak widać, spać przez nią nie mogę..[/quote] ja nie z tego powodu pytałam:shake:,po prostu szukam transportu do Chrzanowa,ale to nie jest po drodze z Radomia. Wierzę,że sie zakochałaś w niej, tak samo jak jak w Belli. Tylko,ze ja Bellę mam na DT :placz:
  10. To dobrze,że Bossik tak dzielnie zniósł kolejną zmianę domku.Jego los leży mi na sercu . On ma taki łagodny charakter,bierze życie jak leci,słodziak.Jemu jest z tym dobrze i jego ludziom też.:lol:
  11. emirek :loveu::multi::loveu::multi:,jesteś niesamowita :loveu: Ja mam na Dt jej siostrę albo ciocię ,nie wiem ,ale z tego samego mieszkania i rodziny.Moja mała jest przecudna.Też się bała wychodzenia na dwór,ale jest coraz lepiej.Jak chcesz to zajrzyj na jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108685[/url] "Twoją"sunię widziałam 25 kwietnia jak Bella miała sterylke w schronie.Zachowywała się na dworze całkliem nieźle ,nie była juz taka dzika.Będzie z niej radocha. Skąd bedziesz jechała?
  12. Jacuś może bać się obcych,ale dominować nad Oktawią. To zupełnie jak z małymi dziećmi, przed obcymi czują respekt albo sie ich boją ,a z rodzicami robią co chcą. A wiecie dlaczego? bo rodzice dają na to przyzwolenie,usprawiedliwiają tych małych tyranów i to w ich obecności. I z Jacusiem przypuszczam,że jest podobnie. Gdyby to była choroba układu moczowego,to by siusiał gdzie popadnie,a nie ze szczególnym upodobaniem na łóżko. Ja nie zgodziłabym się :shake::shake::shake: na to ,by lejący pies do łóżka spał w nim.
  13. nie wyobrażam sobie zaklatkowanej cziłki :shake::shake:,szczególnie przy jej ruchliwości i przyklejaniu się do człowieka. A czy przypadkiem podczas USG brzuszka z monetami nie widać macicy?Może da się ocenić czy jest w ciązy. A poza tym jeżeli wchodzi w grę sterylka aborcyjna to po co to usg? tylko koszty nabije.
  14. Jak szukać? :crazyeye:normalnie :evil_lol: ,przecież nie chodzicie z psem po rynku i nie wołacie,że szukacie domu tylko korzystacie z mediów :cool3:
  15. Czasem nawet na własne zwierza brakuje pieniędzy,prawda? ;) Zalezy na jakich warunkach się bierze i jaka jest umowa z innymi dogomankami co do pomocy. Gdyby nie pomoc finansowa od innych forumowiczek ,to pewnie wiele psów nigdy by nie miało DT. Robota i tak spada na bezpośredniego opiekuna, a równiez potem często pretensje,żale zarzuty i wyrzuty :-(
  16. A ja też załatwiłam miejsce dla 3 psów. Bardzo się ciesze,żw psiaki znalazły bezpieczne miejsce :multi::multi::multi:
  17. słuchajcie ,sprawdzam jezcze 2 mozliwości,,ale to napiszę na priva osobie zainteresowanej.Na ile psy potrzebyją lokum? na 3 tygodnie jak było wcześniej pisane?
  18. Napisałam do Murki.Niestety nie ma teraz miejsc :-(.Wciągnie psiaki na listę oczekujących ... Trudna sytuacja :roll:
  19. Huuuuraaaaa :multi::multi::multi::multi:
  20. Janów Lubelski ,wklejam link [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106606&highlight=murka&page=89[/url]
  21. nie wiem dokładnie,ale w okolicach Lublina chyba. poszukam na wątkach.
  22. dorixx,dlaczego mamy przenieść naszą dyskusję na inny wątek,skoro ona tyczy właśnie szkieletorków.Czemu wszyscy sa tak wrażliwi na swoim punkcie.:roll: Przecież ta dyskusja jest po to ,by wybrać nalepsze wyjście dla psów.Nikt nikogo nie napastuje,niczego nie żąda tylko wyraża swoje wątpliwości i obawy. Wiadomo,że Ulaa i Ada-jeje są odpowiedzialne i wiedzą co robią. Ale met ma za dużo przewinień , i żeby się nie okazało,że będzie musztarda po obiedzie jak któremuś z psów coś się przytrafi. Czy brałyście pod uwagę hotel u Murki?
  23. dziewczyny ,nasze wypowiedzi nie są po to ,żeby Was dołować, nie brońcie się atakiem , bo nie o to tu chodzi.Sytuacja jest trudna, wiadomoże robicie c możecie,ale tez i nie chowajcie głowy w piasek.Podejmujcie decyzję w pełni świadomie. Może w takim razie już lepszy schron? :-(
×
×
  • Create New...