Poker
Members-
Posts
84494 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
[quote name='emirek']Poker-dziękuję za propozycję,ale my całą rodzinką jedziemy. A może dasz jakieś namiary na jakiś dobrze zaopatrzony sklep zoo-jutro2. maja,więc chyba sklepy w galeriach handlowych będą czynne?[/quote] A w którym hotelu będziecie mieszkać? to podam te najbliższe galerie i super- hiper -markety .Co chcecie kupić?
-
K O P E R E K ,kiedy klatkę zabierzesz :angryy:,bo jeszcze chwila i będzie moja przez zasiedzenie :evil_lol: albo Cię do zupy wsypię :eviltong:
-
Generalnie zgadzam się z Charly. Jacuś robi wszystko ,żeby zwrócić uwagę na siebie i być w centrum zainteresowania i tak skołował Oktawię,że ona mu tę uwagę poświęca nawet za złe zachowania.Czyli dostaje nagrodę.Trzeba przestać go nagradzać.Bo nawet karcenie jest dla niego nagrodą - osiągnął to co chce ,czyli skupienie na sobie uwagi. Ja bym nie reagowała ani na dobre , ani złe jego zachowania.Wtedy zrozumie ,że masz w nosie to co on robi. Tak jak pisałam - zwierzaki są jak dzieci.:roll:,coś wiem ,bo wychowałam i nadal mam kontakt zawodowy ze "słodkimi"dziećmi:angryy: A może Oktawia poogląda supernianię?:evil_lol:
-
[quote name='Koperek']O jejku- ale pozytywne wariactwo!:loveu: [SIZE=3][COLOR=darkred]HURRRAAAA!!![/COLOR][/SIZE]:multi: :multi::multi:To się [B]Bella [/B]dopiero ucieszy!:lol:[/quote] Masz na myśli Bellę 1 ? :evil_lol:nie moją Bellunię :eviltong:? Ja też się cieszę :multi::multi:
-
emirek,a po co Ci hotel? możesz u mne przenocować.
-
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Taki pies jak cziłka nie może być w klatce i już,to niehumanitarne,a może nie psiarne.:angryy: Nie sztuką jest nabrać pełno psów ,są jakies granice i nie móc stworzyć właściwych warunków.:shake::shake: Po prostu trzeba ją jak najszybciej wyadoptować.:cool3: -
od wczoraj wieczoerm Tobiś jets u mnie na tymczasowym tymczasie. :lol: Jest bardzo spokojny,cichutki.Myślę,że on ledwie co słyszy.Siekaczy na dole też nie ma. Po prostu piesek niepełnosprawy:-( Moje psiaki na początku trochę burczały i kot tez się wkurzył, ale chyba zauwazyły,że on jest inwalidą i schodzą mu z drogi,więc jest cisza i spokój. Tylko małpiszon jakiś koniecznie chce oznaczyć teren i trzeba było widzieć minę męża jak Tobiś polał na skórzaną kanapę :angryy: Z jedzeniem to faktycznie kiepsko,dałam mu gotowane mięsko,mielone z makaronem i jarzynkami ,ale dosłownie się wzdryga na zapach.
-
[quote name='emirek']z okolic Radomia. Wiem, wiem tam też jest schronisko, ale ja się w tej suni po prostu zakochałam i, jak widać, spać przez nią nie mogę..[/quote] ja nie z tego powodu pytałam:shake:,po prostu szukam transportu do Chrzanowa,ale to nie jest po drodze z Radomia. Wierzę,że sie zakochałaś w niej, tak samo jak jak w Belli. Tylko,ze ja Bellę mam na DT :placz:
-
emirek :loveu::multi::loveu::multi:,jesteś niesamowita :loveu: Ja mam na Dt jej siostrę albo ciocię ,nie wiem ,ale z tego samego mieszkania i rodziny.Moja mała jest przecudna.Też się bała wychodzenia na dwór,ale jest coraz lepiej.Jak chcesz to zajrzyj na jej wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108685[/url] "Twoją"sunię widziałam 25 kwietnia jak Bella miała sterylke w schronie.Zachowywała się na dworze całkliem nieźle ,nie była juz taka dzika.Będzie z niej radocha. Skąd bedziesz jechała?
-
Jacuś może bać się obcych,ale dominować nad Oktawią. To zupełnie jak z małymi dziećmi, przed obcymi czują respekt albo sie ich boją ,a z rodzicami robią co chcą. A wiecie dlaczego? bo rodzice dają na to przyzwolenie,usprawiedliwiają tych małych tyranów i to w ich obecności. I z Jacusiem przypuszczam,że jest podobnie. Gdyby to była choroba układu moczowego,to by siusiał gdzie popadnie,a nie ze szczególnym upodobaniem na łóżko. Ja nie zgodziłabym się :shake::shake::shake: na to ,by lejący pies do łóżka spał w nim.
-
Mała cziłka z monetami w brzuszku. Ma cudowny domek .
Poker replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
nie wyobrażam sobie zaklatkowanej cziłki :shake::shake:,szczególnie przy jej ruchliwości i przyklejaniu się do człowieka. A czy przypadkiem podczas USG brzuszka z monetami nie widać macicy?Może da się ocenić czy jest w ciązy. A poza tym jeżeli wchodzi w grę sterylka aborcyjna to po co to usg? tylko koszty nabije. -
Czasem nawet na własne zwierza brakuje pieniędzy,prawda? ;) Zalezy na jakich warunkach się bierze i jaka jest umowa z innymi dogomankami co do pomocy. Gdyby nie pomoc finansowa od innych forumowiczek ,to pewnie wiele psów nigdy by nie miało DT. Robota i tak spada na bezpośredniego opiekuna, a równiez potem często pretensje,żale zarzuty i wyrzuty :-(
-
dorixx,dlaczego mamy przenieść naszą dyskusję na inny wątek,skoro ona tyczy właśnie szkieletorków.Czemu wszyscy sa tak wrażliwi na swoim punkcie.:roll: Przecież ta dyskusja jest po to ,by wybrać nalepsze wyjście dla psów.Nikt nikogo nie napastuje,niczego nie żąda tylko wyraża swoje wątpliwości i obawy. Wiadomo,że Ulaa i Ada-jeje są odpowiedzialne i wiedzą co robią. Ale met ma za dużo przewinień , i żeby się nie okazało,że będzie musztarda po obiedzie jak któremuś z psów coś się przytrafi. Czy brałyście pod uwagę hotel u Murki?