[quote name='demi']uczniowie byli w szoku, ze taka tragedia dzieje sie wokół nas, nawet nauczyciel... tak tam dziwnie było, ze sie tego nie da opowiedzieć.
w sumie to nie rozumiem,bo piszesz jak powyżej,czyli byli w szoku ze współczucia ,a poza tym co mówili?
Są ludzie,którzy się boją psów i nic nie poradzą na to.To tak jak ktoś ma lęk wysokości albo klaustrofobię.
Myślę ,że takie lekcje są bardzo potrzebne,ale chyba wrażliwsze są dzieci w podstawówce.