Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. sprawdźcie najpierw asię ,mi też coś nie pasuje :shake: .Zróbcie wizytę wcześniej,zanim psa wyciągniecie :cool3:
  2. emilia, nie masz za dużego podpisu? żeby Ci nie skasowali za karę :roll:
  3. [quote name='Greven'] [B]Tak a'propos... Gdzie amelka0? Czy już nie interesuje się psem?[/B] [/quote] Też mnie to zastanawia :cool3:
  4. [quote name='demi']uczniowie byli w szoku, ze taka tragedia dzieje sie wokół nas, nawet nauczyciel... tak tam dziwnie było, ze sie tego nie da opowiedzieć. w sumie to nie rozumiem,bo piszesz jak powyżej,czyli byli w szoku ze współczucia ,a poza tym co mówili? Są ludzie,którzy się boją psów i nic nie poradzą na to.To tak jak ktoś ma lęk wysokości albo klaustrofobię. Myślę ,że takie lekcje są bardzo potrzebne,ale chyba wrażliwsze są dzieci w podstawówce.
  5. to superowo,że tak dzielnie zniosła zabieg.Całusy dla Lady od Belli,w końcu to rodzina :evil_lol:
  6. [quote name='nata od jadzi'] jest kochana, poznała mnie od razu, całowała i stawała na dwóch łapkach do mnie :( chcę ją :([/quote] TO BIERZ JĄ :evil_lol:
  7. ja widziałam jak Tobik się cieszył,skakał z radości na słuch Iryska(Bo nie na widok)
  8. Jakoś mały sens widzę w plakatach we Wrocławiu,nie mówiąc o tym,że nia mam drukarki. Proszę ,przypomnijcie mi ile lat ma Lolek,czy nadal usiłuje przeskoczyć płot? Jak go scharakteryzować do ogłoszenia? A własciwie podam mój mejl na pv, to przynajmniej tekst do ogłoszeń w Wyborczej odgapię :eviltong: Pomysł Myszy jest dobry. A może Justine jako skarbnik przypomniałaby o zobowiązaniu osobom,które zapomniały?
  9. chyba trze ba w końcu na jakiś bank napaść.Już nie wiadomo na co wpłacać:-(
  10. a jak ten ktoś to zrobił skoro nie jest zarejstrowany?:crazyeye: Mozna wejść na wątek bez rejestr? albo napisac PV. Pajuniu,miej to w nosie,szkoda czasu i energii.
  11. na wątku szczeniaków z Zywca organzują transport do Zabrza i Wrocławia.może da się coś wykorzystać.
  12. Greven ,im dłużej nie wkleisz zdjęć , tym dłużej Lolek nie będzie miała ogłoszeń w Wyborczej:angryy:,Twój wybór :cool3: A źrebaczek śliczny, :loveu: jak każde dziecko
  13. napisałam do Murki w nocy,ale na razie cisza.Pewnie nie ma czasu wejść na dogo albo wywala jej
  14. ecci,a w którym to parku tak straszno?
  15. oktawio6 ,Brajl nie miał zaszywanych oczodołów.:shake:,co nie znaczy,że u Tobisia nie ma takich wskazań.:cool3: Jeżeli chodzi o krople do oczu,to krople bez konserwantów mają ważność od otwarcia 6 tygodnia.Przy objętości 10 ml i kropieniu 3 x dziennie po 1 kropli do obu oczu,kropli wystarczy na ok.miesiąc.:eviltong: U mnie Tobik po koo i sioo donośne szczekał i wierzgał :evil_lol:
  16. pisałam,że mam kolejkę u Murki dla 3 szkieletorów i nie odwoływałam jej,więc teoretycznie powinno być miejsce.W tej sytuacji napiszę do niej sama.
  17. lepszego zakończenia nie mogła być :multi::multi::multi:
  18. może 2 osoby podjechałyby po pół drogi,mniejsze obciążenie czasowe dla każdej z nich
  19. czyli trzeba szykować WC gazetki dla szczeniorków?
  20. [SIZE=5][COLOR=Red][B][FONT=System]H U R A[/FONT][/B] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [SIZE=2]TERAZ PORA NA LOLKA :evil_lol:[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
  21. nawet opis ogona zgadza się DOKŁADNIE :evil_lol: nie wiem kiedy jedzie,ciągle szukam transportu po znajomych. Serce mi chyba pęknie :placz:
×
×
  • Create New...