Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. dziękuję kochane cioteczki z SOS dla Zwierząt :) wiedziałam, że zjawicie się jak dobre anioły! a LUNA będzie też ogłaszana w miejsce LILI na portalu psów sportowych.
  2. dzisiaj przeniosłam DERI na nowo powstającą ( w nowej odsłonie) stronę Nadziei Dobermana, mam nadzieję, że przyniesie jej to szczęście wreszcie!!!
  3. aaaa bo ja bez dąbrowa górnicza :) i wtedy niechciane zapomniane wyskakuje na pierwszym miejscu.
  4. [quote name='Glutofia']Uwaga! nasza strona jest dodana do wyszukiwarki. W związku z tym musimy dużo wchodzić na naszą stronę żeby robot google miał ułatwione zadanie ale z różnych komputerów. Od jutra!! Później zrobimy lepsze pozycjonowanie. Póki co będziemy chociaż w google widoczni. Proszę właźcie na naszą stronę ile się da z różnych komputerów przez kolejne 3 dni. do roboty! aha ważne!!! Trzeba wpisac w google poszukac nas i dopiero wejść na stronę nie wchodzic przez banerki!! dzisiaj na 6 stronie googli znalazłam naszą stronę!
  5. [quote name='basia0607']Klementynka, wysyłam do Ciebie po raz 2 zdjęcia Parysa. Nie wracają więć powinny dojść.[/QUOTE] juz mam, z tego linka, który mi przesłałaś.
  6. Laimo ja mam na myśli problemy inne niż biegunka, jakieś neurologiczne? bakteryjne? czy ona wie, że się załatwia? ma nad tym kontrolę? moja, nieżyjąca już, jamniczka przez ostatnie dwa lata życia nie kontrolowała potrzeb fizjologicznych właśnie ze względu na problemy neurologiczne :( mimo, że była nauczona czystości.
  7. [quote name='Laima']Pani próbowała z transporterkiem - jak się Babetce chce, to i w środku się załatwia. :shake:[/QUOTE] no to niedobrze :( pozostaje nauka bardzo zmudna, czaso i pracochłonna, jak ze szczeniaczkiem tylko znacznie dłuzej bo dorosła psina ma już nawyki mocno utrwalone... rozumiem, że wszelkie somatyczne problemy, które mogą powodowac takie brudzenie, są wykluczone?
  8. oj cioteczki ciężka sprawa... z tego co zrozumiałam to niewiele wiemy o przeszłosci Babetki, ale najprawdopodobnie była trzymana w kojcu? klatce? to moze oznaczać, ze nigdy nie była uczona czystości, nie ma zadnych skojarzeń. sa psy, które po prostu załatwiaja sie pod siebie, nawet siedząc w klatce. moja propozycja jest taka aby zapewnić Babetce klateczkę, kennelik taki malutki, tam dac jej legowisko i zamykać a po otwarciu brac na ręce i wynosić, względnie zapinac smycz i natychmiast wyprowadzać, dopiero po załatwieniu się na dworze wolność. a po chwili wolności znów klateczka. jest szansa, ze nie będzie chciała zabrudzić swojego legowiska i wtedy zacznie "kumać" o co chodzi. wiem, ze to dość "brutalne" ale to nam przedewszystkim pkaże czy ona wogóle zwraca uwage na zachowanie czystości (skoro nie załatwiała się w kuchni gdzie miała posłanko to jest sznasa, ze tak). chwalenie za załatwianie się na spacerku jak najbardziej a za robienie w domku lekka reprymenda, nie jakieś starszne rzeczy ale można psa ofuczeć i okazac swoje niezadowolenie, zreszta one dobrze czytają takie sygnały. aaa no i niestety - to musi potrwać :( to tak na szybko, nie wiem czy w miare jasne jest to co napisałam bo zmęczenie mnie juz zamula, jakby co to będę dopisywać.
  9. prześlij opis psa (imię, wiek, okoliczności pobytu w schronisku, osobę do kontaktu w jego sprawie) i zdjęcia na: [email][email protected][/email]
  10. załatwiłam ogłoszenie i prośbę o wsparcie dla LILI na portalu psich sportów [url=http://dog-sport.pl/]STRONA GŁÓWNA - POLSKI PORTAL SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH[/url] może ludzie, dla których pies jest partnerem i towarzyszem prawdziwym dorzucą grosik!
  11. świetna wiadomość, oby domek się sprawdził :)
  12. [quote name='amikat']Padło pytanie o nagranie na kamerze.... Oczywiście nie mamy, ale zrobię to . Ona sienie rusza. Kamera też tylko to udokumentuje.[/QUOTE] jesli trzeba to służę kamerą
  13. kolejna strasznie smutna historia... nie wiem jak pomóc poza podniesieniem :(
  14. szlak... przed chwilą dodałam 6 nowych dobermanich bid na naszą stronę a tu kolejny... prosze o uzupełnienie info: imię: SMOK wiek? miasto? krótka historia: jak i kiedy trafił do schronu, stan zdrowia, zachowanie osoba kontaktowa w sprawie adopcji? wrzuce na adopcyjną dobermanów :( :( :(
  15. brrr sąsiedzi... w takich chwilach wychwalam moich bo z 99% sa maxymalnie wyrozumiali względem moich psów. a moze gdybyś pogadała z sąsiadami, tak życzliwie bez pretensji i żalu i opowiedziała o historii Budrysa? że psiak stracił kochany dom, że czasem teskni, że to nie Wasza zła wola? nie wiem czy próbowałas i czy to da jakikolwiek efekt no ale moze...? trzymam kciuki, nie poddawaj się!
  16. pogadam z jego kobitą, ona ma najrozsądniejsze podejście, jak ona uzna, że ok, to podołają wszystkiemu :) wiek chyba nie ma znaczenia, a Nesti jest sucza zołza ale nie atakuje zajadle, ot ustawia, nawet z moją Mozunią jakos się dogadywały, na sztywnych łapach ale było znośnie. jest przyzwyczajona do innych psów od szczeniaka i nie jest twardzielką.
  17. słuchajcie, mój kuzyn uparł się że chce psa amstafa, ma już suczkę i głupie pomysły, które do tej pory udaje mi się wybijac mu z głowy na bieżąco (na szczęście). ogólnie dom jest nienajgorszy, wychowawczo mam zastrzeżenia ale ja marudna jestem, opiekuńczo jest ok, pies będzie zadbany, wychuchany, wykarmiony. tylko kastrat na 1000% i raczej bez agresywnych pomysłów, macie pomysł na jakiegoś sprawdzonego? kuzyn mieszka w Dąbrowie Górniczej.
  18. słuchajcie, mój kuzyn uparł się że chce psa amstafa, ma już suczkę i głupie pomysły, które do tej pory udaje mi się wybijac mu z głowy na bieżąco (na szczęście). ogólnie dom jest nienajgorszy, wychowawczo mam zastrzeżenia ale ja marudna jestem, opiekuńczo jest ok, pies będzie zadbany, wychuchany, wykarmiony. tylko kastrat na 1000% i raczej bez agresywnych pomysłów, macie pomysł na jakiegoś sprawdzonego? kuzyn mieszka w Dąbrowie Górniczej.
  19. kolejna bida do kolekcji, pewnie tez ofiara wakacji...
  20. a czy są w stanie karmę dac chociaz na pierwszy miesiac?
  21. taki prosty bannerek, proszę sie częstować, podlinkowany: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/doberman-figo-na-cito-potrzebny-ds-przed-zima-147242/"][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/images/milan_ban.gif[/IMG][/URL]
  22. jeśli mój komp się zreanimuje to zrobie mu bannerek wieczorem.
×
×
  • Create New...