-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
Głucha Luna biały dog niemiecki pilnie szuka domu!
Klementynkaa replied to Julia&Fred's topic in Już w nowym domu
dziękuję kochane cioteczki z SOS dla Zwierząt :) wiedziałam, że zjawicie się jak dobre anioły! a LUNA będzie też ogłaszana w miejsce LILI na portalu psów sportowych. -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Klementynkaa replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
aaaa bo ja bez dąbrowa górnicza :) i wtedy niechciane zapomniane wyskakuje na pierwszym miejscu. -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Klementynkaa replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Glutofia']Uwaga! nasza strona jest dodana do wyszukiwarki. W związku z tym musimy dużo wchodzić na naszą stronę żeby robot google miał ułatwione zadanie ale z różnych komputerów. Od jutra!! Później zrobimy lepsze pozycjonowanie. Póki co będziemy chociaż w google widoczni. Proszę właźcie na naszą stronę ile się da z różnych komputerów przez kolejne 3 dni. do roboty! aha ważne!!! Trzeba wpisac w google poszukac nas i dopiero wejść na stronę nie wchodzic przez banerki!! dzisiaj na 6 stronie googli znalazłam naszą stronę! -
Laimo ja mam na myśli problemy inne niż biegunka, jakieś neurologiczne? bakteryjne? czy ona wie, że się załatwia? ma nad tym kontrolę? moja, nieżyjąca już, jamniczka przez ostatnie dwa lata życia nie kontrolowała potrzeb fizjologicznych właśnie ze względu na problemy neurologiczne :( mimo, że była nauczona czystości.
-
[quote name='Laima']Pani próbowała z transporterkiem - jak się Babetce chce, to i w środku się załatwia. :shake:[/QUOTE] no to niedobrze :( pozostaje nauka bardzo zmudna, czaso i pracochłonna, jak ze szczeniaczkiem tylko znacznie dłuzej bo dorosła psina ma już nawyki mocno utrwalone... rozumiem, że wszelkie somatyczne problemy, które mogą powodowac takie brudzenie, są wykluczone?
-
oj cioteczki ciężka sprawa... z tego co zrozumiałam to niewiele wiemy o przeszłosci Babetki, ale najprawdopodobnie była trzymana w kojcu? klatce? to moze oznaczać, ze nigdy nie była uczona czystości, nie ma zadnych skojarzeń. sa psy, które po prostu załatwiaja sie pod siebie, nawet siedząc w klatce. moja propozycja jest taka aby zapewnić Babetce klateczkę, kennelik taki malutki, tam dac jej legowisko i zamykać a po otwarciu brac na ręce i wynosić, względnie zapinac smycz i natychmiast wyprowadzać, dopiero po załatwieniu się na dworze wolność. a po chwili wolności znów klateczka. jest szansa, ze nie będzie chciała zabrudzić swojego legowiska i wtedy zacznie "kumać" o co chodzi. wiem, ze to dość "brutalne" ale to nam przedewszystkim pkaże czy ona wogóle zwraca uwage na zachowanie czystości (skoro nie załatwiała się w kuchni gdzie miała posłanko to jest sznasa, ze tak). chwalenie za załatwianie się na spacerku jak najbardziej a za robienie w domku lekka reprymenda, nie jakieś starszne rzeczy ale można psa ofuczeć i okazac swoje niezadowolenie, zreszta one dobrze czytają takie sygnały. aaa no i niestety - to musi potrwać :( to tak na szybko, nie wiem czy w miare jasne jest to co napisałam bo zmęczenie mnie juz zamula, jakby co to będę dopisywać.
-
prześlij opis psa (imię, wiek, okoliczności pobytu w schronisku, osobę do kontaktu w jego sprawie) i zdjęcia na: [email][email protected][/email]
-
Lili już się nie boi...... Jest bezpieczna!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
załatwiłam ogłoszenie i prośbę o wsparcie dla LILI na portalu psich sportów [url=http://dog-sport.pl/]STRONA GŁÓWNA - POLSKI PORTAL SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH[/url] może ludzie, dla których pies jest partnerem i towarzyszem prawdziwym dorzucą grosik! -
Doberman FIGO- ma już swoją Panią i ciepły domek na zawsze
Klementynkaa replied to AlinaS's topic in Już w nowym domu
świetna wiadomość, oby domek się sprawdził :) -
Lili już się nie boi...... Jest bezpieczna!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
[quote name='amikat']Padło pytanie o nagranie na kamerze.... Oczywiście nie mamy, ale zrobię to . Ona sienie rusza. Kamera też tylko to udokumentuje.[/QUOTE] jesli trzeba to służę kamerą -
Lili już się nie boi...... Jest bezpieczna!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
koszmar kolejny... -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
brrr sąsiedzi... w takich chwilach wychwalam moich bo z 99% sa maxymalnie wyrozumiali względem moich psów. a moze gdybyś pogadała z sąsiadami, tak życzliwie bez pretensji i żalu i opowiedziała o historii Budrysa? że psiak stracił kochany dom, że czasem teskni, że to nie Wasza zła wola? nie wiem czy próbowałas i czy to da jakikolwiek efekt no ale moze...? trzymam kciuki, nie poddawaj się! -
pogadam z jego kobitą, ona ma najrozsądniejsze podejście, jak ona uzna, że ok, to podołają wszystkiemu :) wiek chyba nie ma znaczenia, a Nesti jest sucza zołza ale nie atakuje zajadle, ot ustawia, nawet z moją Mozunią jakos się dogadywały, na sztywnych łapach ale było znośnie. jest przyzwyczajona do innych psów od szczeniaka i nie jest twardzielką.
-
słuchajcie, mój kuzyn uparł się że chce psa amstafa, ma już suczkę i głupie pomysły, które do tej pory udaje mi się wybijac mu z głowy na bieżąco (na szczęście). ogólnie dom jest nienajgorszy, wychowawczo mam zastrzeżenia ale ja marudna jestem, opiekuńczo jest ok, pies będzie zadbany, wychuchany, wykarmiony. tylko kastrat na 1000% i raczej bez agresywnych pomysłów, macie pomysł na jakiegoś sprawdzonego? kuzyn mieszka w Dąbrowie Górniczej.
-
słuchajcie, mój kuzyn uparł się że chce psa amstafa, ma już suczkę i głupie pomysły, które do tej pory udaje mi się wybijac mu z głowy na bieżąco (na szczęście). ogólnie dom jest nienajgorszy, wychowawczo mam zastrzeżenia ale ja marudna jestem, opiekuńczo jest ok, pies będzie zadbany, wychuchany, wykarmiony. tylko kastrat na 1000% i raczej bez agresywnych pomysłów, macie pomysł na jakiegoś sprawdzonego? kuzyn mieszka w Dąbrowie Górniczej.
-
Doberman FIGO- ma już swoją Panią i ciepły domek na zawsze
Klementynkaa replied to AlinaS's topic in Już w nowym domu
taki prosty bannerek, proszę sie częstować, podlinkowany: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/doberman-figo-na-cito-potrzebny-ds-przed-zima-147242/"][IMG]http://www.nadzieja-dobermana.pl/images/milan_ban.gif[/IMG][/URL] -
Doberman FIGO- ma już swoją Panią i ciepły domek na zawsze
Klementynkaa replied to AlinaS's topic in Już w nowym domu
jeśli mój komp się zreanimuje to zrobie mu bannerek wieczorem.