-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
jest kolejny chętny, małżeństwo z Bytomia, od września zamieszkają w domu pod Rybnikiem, zgadzają się na spotkanie, umowe itp. kiedyś adoptowalin kota wiec znaja procedurę, kto moze ich prześwietlić? -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
jest pan zainteresowany adopcją szczeniaczka, brzmi nienajgorzej telefonicznie. potrzebna wizyta przedadopcyjna i prześwietlenie dokładne, pan mieszka w centrum Chorzowa w kamienicy ale jak twierdzi nie ma problemu ze spacerami bo niedaleko jest park. mieszka z rodzicami, miejsca maja dużo. kto mógłby jechać pogadać? albo sam albo jako towarzysz ze mną? -
JAK MOŻNA???????Śliczny Stefanek chce rodziny!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
no i ja też poznałam Stefanka... różne psie świry spotykam na swojej drodze i wierzcie mi, że on jest przekochany i prze-nadpobudliwy :) skacze, podgryza, skacze, podgryza... cokolwiek dorwie to bierze do pyszczka, przeciąganie to ogromna frajda oooch do agility, freesbe czy tańca z psem to wymarzony psiak! nie boi się dźwięków głośnych! -
[quote name='agnieszka32']Wiecie co? Ja sobie nie wyobrażam, jak można podnieść rękę i uderzyć zwierzę, no nie pojmuję tego po prostu :shake: [/QUOTE] no jak to jak? normalnie, dźwigasz rękę i walisz :mad: im mocniej tym większa radocha! a tak na serio to oszaleć można, ilość psiaków jest przerażająca, na kogo podać kontakt o tej suni, będę wrzucać ją na stronę dobermanią.
-
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
ja też mam nadzieję taką... zostaw, przecież te maluchy to też suczki i miksy kaukazków :) -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
po rozmowie z aktualną właścicielką WIERY mam nowe wieści - suka zostaje w swoim domu! nowych domków szukają szczeniaczki, dzisiaj miałam jeden telefon ale pan chyba się zniechęcił... a tak na marginesie zaczął się wycofywać po tym jak wspomniałam o ubojni takich psów pod częstochową... a pan z częstochowy właśnie... -
Perełka - Mix Dobermana - W NOWYM DOMU - uratowana!
Klementynkaa replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
zapisuję wątek -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
ok, zapamiętam. na szczeniaki są już chętni, teraz trzeba ich prześwietlić i miejmy nadzieję, że będzie ok. -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Na allegro prawie setka wyświetleń i 1 obserwujący.[/QUOTE] ooo super, oby ktoś sensowny się odezwał! -
JAK MOŻNA???????Śliczny Stefanek chce rodziny!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
zgłaszam stanowcze VETO!!! Yorki nie sa psami tapczanowymi bardziej niż Stefanek wcale ;) One są baaardzo aktywne i chętne do spacerów i zabaw, tylko jakoś tak są skrzywdzone przez ludzi! a Stefanek jest urokliwy jak mało kto :) -
bardzo się cieszę że po zaglądnięciu na ten wątek po dłuuugiej przerwie same cudowne wieści!!! bardzo się cieszę, że rudzielec się sprawdził i jest teraz kochanym szczęściarzem :)
-
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
trawę psy jedzą i jest to w zasadzie "normalne", najczęściej jedzą ją z powodu kłopotów trawiennych żeby sobie przeczyścić żołądek, moje wcinają trawsko prawie codziennie a potem puszczają pawika czasem ;) a krwawienia nie można lekceważyć, to może mieć kika róznych przyczyn i tutaj konsultacja z madrym wetem jest bardzo potrzebna. -
JAK MOŻNA???????Śliczny Stefanek chce rodziny!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
rany!!! jakie cudo!!! tylko gdzie go umieścimy... -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
to prawda ale może szczeniorki komuś wpadną w oko? -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
telefon do obecnej właścicielki, ona będzie udzielała informacji o psach: 0 691 950 173 -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
jutro podeślę, telefon będzie do obecnej właścicielki i ona będzie udzielała informacji o zwierzakach ale jest uswiadomiona, ze kwestie formalne czyli wizyty i umowa to moja działka, chodzi i to zeby nie wydac zwierzaków w ciemno. dziękuję maciaszku :) -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
dodałam zdjęcia do pierwszego postu :) -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
[url]www.ipo-sklep,pl[/url] tutaj można zamówić taki kaganiec :) -
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
zdjęcia będą niestety dopiero jak mój serwer będzie odwirusowany :( -
Owczarki kaukaskie i w typie, mixy, rasy pokrewne. Wątek zbioczy.
Klementynkaa replied to KWL's topic in Już w nowym domu
zapraszam na wątek "mojej" mix kaukazki [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/suka-w-typie-kaukaza-katowice-mikolow-dwa-szczeniaki-142787/#post12680169[/url] bardzo proszę o pomoc!