-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
był wyciągnięty do hoteliku, miał juz na 99,9% dom... ostatniej nocy umarł :(
-
a o którym piszesz?
-
nie wiem Karolinka, z Kordią nie wyszło a uważam, ze byłoby to idealne, byli zainteresowani Hektorem a ja podesłałam im jeszcze tą nowiutką z wielkopolski. mam nadzieję, że klaudus_ wyjaśni z Państwem sprawe Kordii i że moze jeszcze jest szansa aby ja wzięli. aczkolwiek Pan dość niecierpliwy podobno zaczął szukac jeszcze na swoja rękę czegoś :(
-
bardzo proszę io informacje nt Kordii, wisi na stronie adopcyjne, brak zadnych informacji a Państwo, którzy byli zainteresowani jej adopcją zostali z niczym! podobno ktos przestał odbierac od nich telefon! LUDZIE traktujmy się poważnie! zniechęcamy potencalne domy takim podejsciem! jeśli suczka pozostaje w swoim domu to osoba która założyła wątek o ogłozenia robi ma obowiązek o tym poinformowac bo wprowadza to ludzi w bład! jestem wściekła!!!
-
podesłałam do znajomych miłośników PONów!
-
no to mamy co robić ciotki dobermanowe... nie dane jest nam sie nudzic :(
-
dobermanka ALFA w Zabrzu - pojechała do domu po raz drugi :)
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
o kurczę... Bjuta, założysz mu wątek? -
[quote name='Marchewkowy']Pisałam powyżej że mam ;) Daj maila to wyślę[/QUOTE] no i co??? posłałam maila już daaawno :(
-
kurcze to jednak nikt nie ma boksera? ten jeden jest z klasy baby a nie szczeniak :(