-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
Klementynkaa replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
oj ciężka sytuacja, czy to ta sunia, którą amikat ma w opisie gg? nie bardzo mam pomysła, gdzie ją umieścić, ani skąd zebrać kaskę na cokolwiek... czy cokolwiek nowego wiadomo? bez bieżących informacji, zdjęć trudno cokolwiek robić! -
doberman KAPRI - Katowice - za TM [*]
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:( :( :( koszmar jakiś... -
Pokaleczony mix dobermana :( Jelenia - WYADOPTOWANY DO NIEMIEC
Klementynkaa replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
to może przekornie ;) PIORUN -
Piekny Doberman z chorymi lapami juz w nowym domu!!!!
Klementynkaa replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
wrzucam DODZIA na adopcyjną dobermanów, co u niego słychać??? na kogo kontakt??? -
Pokaleczony mix dobermana :( Jelenia - WYADOPTOWANY DO NIEMIEC
Klementynkaa replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
czy ten psiak ma jakies imię? jak go nazwać w ogłoszeniach? -
Pokaleczony mix dobermana :( Jelenia - WYADOPTOWANY DO NIEMIEC
Klementynkaa replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
rany... a burz teraz sporo :( stopień zadobermanienia sięga zenitu... -
Dama zdrowa we Wrocławiu,Dobisiek w Warszawie z rodzinka
Klementynkaa replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
na kogo dać kontakt w sprawie suczki w ogłoszeniu na stronie Nadziei Dobermana??? -
doberman jak aniol - szuka kochajacego domku . ma dom
Klementynkaa replied to psiunia1's topic in Już w nowym domu
to jeśli jest w nowym domku może warto zmienic tytuł? co by nie zapeszyć? -
doberman KAPRI - Katowice - za TM [*]
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedak... on na tych zdjęciach bardzo marnie wyglada :( myślę intensywnie. -
doberman KAPRI - Katowice - za TM [*]
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekuję maciaszku za wsadzenie zdjęć! jeśli chodzi o kontakt to może lepiej niech zostanie na Olę, jeśli mogę o to prosić, ja mam teraz gorący okres w pracy i jestem "mało dostępna". ale jeśli tylko będzie dom chętny to wizytę biorę na siebie, obiecuję! -
oto KAPRI, doberman znaleziony 10 czerwca 2009 roku na ulicy w Katowicach, błąkał się samotnie. wychudzony i zagubiony w schronisku. nikt się po niego nie zgłosił więc prawdopodobnie nikt go nie szuka... a on szuka domu! proszę o pomoc w ogłoszeniach, szukaniu domku tymczasowego no i o to co zwykle pomocne... :placz: ja małemu wystawię allegro Nadziejowe jak zwykle. OGŁOSZENIA: adopcja - adopcje - psy - 641/09 - Schronisko Dla Zwierząt alegratka e-zwierzak gumtree.katowice nasipupile szerlok.katowice
-
Piekny Doberman z chorymi lapami juz w nowym domu!!!!
Klementynkaa replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
śliczny, mam nadzieje, że mój net będzie łaskawszy niz przez ostatnie dni i pozwoli mi go wysłąc na stronę...