Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. oj ciężka sytuacja, czy to ta sunia, którą amikat ma w opisie gg? nie bardzo mam pomysła, gdzie ją umieścić, ani skąd zebrać kaskę na cokolwiek... czy cokolwiek nowego wiadomo? bez bieżących informacji, zdjęć trudno cokolwiek robić!
  2. [quote name='jotka'] Istotna informacja dietetyczna - źle znosi suchą karmę.[/QUOTE] może spróbować konsekwentnie tej karmy, którą jadł wcześniej? nie miał po niej sensacji.
  3. on jest słodziak... ta morducha uśmiechnięta!!!
  4. HAGER jest nadal w hoteliku, teraz w Cieszynie, pod obserwacją... to dwa psy w jednym ciele, raz jest wszystko ok a raz mu odwala i ma bardzo głupie pomysły :(
  5. tak, www, już dodałam, znalazłam Twoje namiary i wrzuciłam :)
  6. wrzucam DODZIA na adopcyjną dobermanów, co u niego słychać??? na kogo kontakt???
  7. czy ten psiak ma jakies imię? jak go nazwać w ogłoszeniach?
  8. wysyłam Karusia na stronę Nadziei Dobermana, na kogo kontakt?
  9. rany... a burz teraz sporo :( stopień zadobermanienia sięga zenitu...
  10. na kogo dać kontakt w sprawie suczki w ogłoszeniu na stronie Nadziei Dobermana???
  11. to jeśli jest w nowym domku może warto zmienic tytuł? co by nie zapeszyć?
  12. biedak... on na tych zdjęciach bardzo marnie wyglada :( myślę intensywnie.
  13. czy sa jakies wieści??? GADZIO wciąż ogłaszany na nadziei dobermana, co z nim?
  14. dziekuję maciaszku za wsadzenie zdjęć! jeśli chodzi o kontakt to może lepiej niech zostanie na Olę, jeśli mogę o to prosić, ja mam teraz gorący okres w pracy i jestem "mało dostępna". ale jeśli tylko będzie dom chętny to wizytę biorę na siebie, obiecuję!
  15. wątek nowego katowickiego dobusia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/doberman-kapri-katowice-potrzebny-dt-ds-140648/#post12505224"]KAPRI[/URL] zapraszam, zaglądajcie!!!
  16. oto KAPRI, doberman znaleziony 10 czerwca 2009 roku na ulicy w Katowicach, błąkał się samotnie. wychudzony i zagubiony w schronisku. nikt się po niego nie zgłosił więc prawdopodobnie nikt go nie szuka... a on szuka domu! proszę o pomoc w ogłoszeniach, szukaniu domku tymczasowego no i o to co zwykle pomocne... :placz: ja małemu wystawię allegro Nadziejowe jak zwykle. OGŁOSZENIA: adopcja - adopcje - psy - 641/09 - Schronisko Dla Zwierząt alegratka e-zwierzak gumtree.katowice nasipupile szerlok.katowice
  17. [quote name='Gisic87']posty skaczą mój post jest na poprzedniej stronie:shake: wie ktoś jak mam zmienić tą godzinę?[/QUOTE] to kwestia ustawienia godziny w komputerze, każdy ma po swojemu i taki efekt. a mała cudna jest!!!
  18. Hager wczoraj przyjechał do Katowic a dzisiaj jedzie do Cieszyna gdzie czeka na niego dom, miejmy nadzieję, że po sprawdzeniu przez szkoleniowca doświadczonego będzie mógł do tego domu trafić i tam zostać.
  19. HAGER sie przypomina... czas leci a domku jak nie było tak nie ma... a decyzja o nie oddawaniu go do ostatniego z chętnych domków okazała się w 200% słuszna!!! czas pokazał...
  20. śliczny, mam nadzieje, że mój net będzie łaskawszy niz przez ostatnie dni i pozwoli mi go wysłąc na stronę...
  21. oj biedak... mój osobisty kardiomiopata tez ledwo łazi... ta pogoda, ciągłe zmiany ciśnienia, zawirowania temperatur, burze :shake: im to nie służy. dzieki ogromne za wieści i zdjęcia, wciąż nie mam pomysłu jak pomóc poza przesyłaniem pozytywnej energii :oops:
×
×
  • Create New...