-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
znalazcy nadali mu Tobiasz ale jakos mi to średnio pasuje do niego... tyle, ze chwilowo nie mam innego pomysłu!
-
w tym poście aktualności finansowe :) [COLOR="#ff0000"]:diabloti: WYDATKI: 41, 00 zl - weterynarz i odkleszczenie 110,00 zł - karma 15 kg hotel po 20 zł za dobę od 21 maja 2010 do 30 czerwca czyli 800 zł :shake: 150 zł - kastracja [/COLOR] [COLOR="#006400"]:evil_lol: WPŁYWY 250 zł od nowych opiekunów[/COLOR] PLASTER bardzo prosi o sponsoring... wpłaty proszę kierować na: [CENTER][B]Fundacja S.O.S. dla Zwierząt Chorzów Maciejkowice, ul. Antoniów 1 41-503 NIP: 629-237-46-72 Numer konta: 39 1560 0013 2367 0569 2079 0003 Getinbank z dopiskiem "PLASTER"[/B][/CENTER]
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Klementynkaa replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
JOMA link nie działa -
Czy krakowskie psy przetrwają , jak wyleje Wisła
Klementynkaa replied to Bączek's topic in Już w nowym domu
właśnie rozmawiałam z karusiap, zwierzaki są zabezpieczone, pozostały tylko te "trudne", z którymi cięzko sie dgadać. pomoc nadal potrzebna ale krakowianie spisali się! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Klementynkaa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
witam, dzięki Aziza ;) wpłaciłam dzisiaj 20zł na BACE, mam nadzieje, że chociaż odrobinkę pomogę! -
jestem, jestem, gdzie trzeba przewieźć jamnisię? bo się zagubiłam?
-
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
Klementynkaa replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję za zaproszenie na wątek :) z kaską krucho ale może cosik innego uda się wymyslić... -
Budrys przeżyje:) DOMEK STAŁY NA ŚLĄSKU!!! =)
Klementynkaa replied to NatiiMar's topic in Już w nowym domu
no i jak miło czyta się takie słowa!!! buziak dla Was :) -
Lili już się nie boi...... Jest bezpieczna!
Klementynkaa replied to amikat's topic in Już w nowym domu
hihi to jak Pan Michaś będzie kopał te rowy proponuję mu piłeczkę w kieszeń wsadzić a Kastorka na warcie postawimy, będzie go czule dziobał nosem co jakis czas domagajac się piłeczki ale Pan Michaś nie musi wiedziec, że tylko o to chodzi :evil_lol: -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
[url]http://images27.fotosik.pl/198/3d29c8c74c6d131b.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/198/829811e9e38831ffmed.jpg[/url] czy poznajecie tego psiaka? nie mam 100% pewności ale na 99% jest to ten :) wyadoptowany na akcji kwietniowej 2008 roku, wiedy kilkumiesieczny szczylek... wczoraj go poznałam, zupełnie przypadkowo agadałam sie z rodziną u której mieszka no i usłyszałam historię jego przybycia do domu! teraz ma na imię TOFIK, mieszka na Wełnowcu i ma sie całkiem dobrze :) jest wesolutki, ogon mu cały czas merda, jajka ma dalej, Państwo zastanawiali sie długo ale nie ciachnęli, pilnują, chodzi zawsze pod opieka na spacery. jest zdrowy, raz miał kłopoty z żoładkiem, kilka godzin siedzieli z nim na kroplówkach w lecznicy, zaszczepiony. jest nieco lękliwy ale serdecznośc z jaką mnie przywitał i jak merda do swojego pana chyba dobrze o rodzinie swiadczy. -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
Klementynkaa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
znaczy jak? nie odebrali go? -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
tak... napierw odwołano festyn, po kilku godzinach przerwano zawody... chyba wszyscy wiemy dlaczego :( a w mojej piwnicy stoi skrzynka z zabawkami, smyczkami i obróżkami dla psiaków, przywiezione przez dwójkę zawdników IPO, aaa i smakołyki. -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
chodzi sobie w grupie, czasem pomaga coś przestawić na boisku. -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
chcę uprzedzic, ze bycie "statystą" to jest ciezka robota (nie zniechęcam ale lepiej wiedzieć na co sie czlowiek pisze ;) ) wklejam pogladowy filmik, samego udziału statysty niewiele ale cały dzień trzeba byc na posterunku. http://www.youtube.com/watch?v=safVpSVE3SQ ale z poziomu płyty widac NAJLEPIEJ :) -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
Klementynkaa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
można zmiekczyć, że Kiluś ;) jesli chodzi o wyłażenie z obroży to proponuję łańcuszek zaciskowy, taki profesjonalny a nie badziew, Moza tez wyłaziła ze wszystkiego, szelki przegryzała a z normalnego łańcuszka nie wychodzi i siedzi grzecznie, no chyba, ze smycz przegryzie diablica :) zapięty na zaciagu lub na sztywno ale tuż za uszami, nie na dole szyi, zadziałać powinno. -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
Klementynkaa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
on przypomina beaucerona bo ma szeroką głowe i bardzo krótko cięte uszy ale to dobek jak dla mnie :) no i sierść jest zupełnie inna! chyba, że na zywo bardzo sie różni! -
DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"
Klementynkaa replied to JOMA's topic in Akcje
a ja Was serdecznie zachęcam do przyjścia na zawody w Będzinie, wiem, że będzie to świetna okazja aby przy okazji akcji zobaczyć czołowe polskie psy w dwóch dyscyplinach psiego sportu - obedience oraz IPO, jest duża jak na nasze polskie warunki stawka zawodników, są to zawody kwalifikacyjne do zawodów rangi światowej więc będzie na co patrzeć! na śląsku kolejne będą za rok... ja staram się wśród zawodników rozgłosić o akcji i zbiórce zarówno kaski jak i legowisk, kocy, karmy, mam nadzieję, że stana na wysokości zadania bardziej niż "eksterierowcy" z wystaw :) spokojnych świąt dla Wszystkich! -
Wspaniały, łagodny,,,uwięziony-doberman 6 lat na łańcuchu....
Klementynkaa replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
melduję się :) piękniś i dzisiaj to chyba szalał ze szczęścia na "wolności"!!!