Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. obrazek moich marzeń... z jednym może wyjątkiem, zamiast ONków takie czarnuchy z paskudną reputacją ale ogromnym urokiem... [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3608/obraz783v.jpg[/IMG]
  2. [quote name='BERKANO']a to już wiem o co chodzi ;-) Wydaje mi się, że nie ma problemu z podzieleniem pieniążków z bazarku na transport i Szydłowce[/QUOTE] no to super! my zbieramy na forum dobermanów i juz ciutek tam jest ale trzeba nam około 350 zł w sumie!
  3. [quote name='Maruda666']Dobek do przewiezienia ma jakiś wątek ?[/QUOTE] wsadziłam go wreszcie na naszą www: [url]http://nadzieja-dobermana.pl/psiak/593[/url]
  4. [quote name='Maruda666']Dobek do przewiezienia ma jakiś wątek ?[/QUOTE] nie, tutaj nie ma, jedynie na forum dobermanów, ale jest ogólnie pod opieką Nadziei Dobermana.
  5. [quote name='BERKANO']Na dniach bazar się kończy i chciałybyśmy wiedzieć, czy możemy przeznaczyć pieniążki z bazarku na Odyska/ Onyska na innego naszego potrzebującego staruszkowego podopiecznego.[/QUOTE] a czy jest mozliwosc aby pieniazki na ONYSA zostały przekazane na innego dobka? mamy potrzebe przewiezc psa z Wrocławia do Warszawy do DT i trzeba nam troszke kasy zeby starczylo.
  6. zapraszam do kupna pięknego dobermaniego kalendarza na 2012, dochód oczywiście na pomoc bezdomniakom! [url]http://www.dogomania.pl/threads/217957-polskie-dobermany-w-kalendarzu-na-2012-dla-bezdomnych-w-schronach-do-04.12.-godz.-23?p=18030840#post18030840[/url]
  7. a ja zapraszam na kalendarzowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/217957-polskie-dobermany-w-kalendarzu-na-2012-dla-bezdomnych-w-schronach-do-04.12.-godz.-23?p=18030840#post18030840[/url] oczywiście dla podopiecznych Nadziei Dobermana!
  8. zrobiłam dla TORY nowe wydarzenie na FB, "TORA - suka, która kocha zbyt mocno?" bądźcie uprzejme ciotki udostepniać i komentować!
  9. RPG to Ty Rena??? u Magdy i Martina będzie bezpieczny! kto go przetransportuje? ja dorzucam kasę na transport a resztę z bazarków będziemy zbierać! edit. rany, co za cudna wiadomość!
  10. obydwa fora dobermanie są poinformowane... póki co cisza...
  11. [quote name='olalolaa']ULKA12 często miała dobermany różne.. tylko to hotelik. Fundacja nadzieja dobermana nic nie pomoże?[/QUOTE] cały czas staramy się pomóc a że nie klikamy tu o każdym naszym kroku to inna sprawa. u Uli chyba chwilowo nie ma miejsc, ostatnio czekałyśmy na dwa wolne miejsca ale tez juz były psy w kolejce, ja miałam chwile przerwy ze względu na swoje sprawy więc nie wiem jak się skończyło ale dziewczyny czuwaja bankowo.
  12. ja mam tez troche fantów, które nadaja się na bazar więc postaram się go tez w tym tygodniu zrobić i duża część będzie na tego biedaka, reszta na inne dobermanie bidy więc na jedno wyjdzie... podrzucajcie i rozsyłajcie wydarzenie na FB.
  13. może czas zmienić tytuł?
  14. nie mam słów, dwa tygodnie temu umarł mój ukochany dobcio dzidulek i ja zycie bym oddała za chociaż jeszcze jeden wspólny dzień a taka szmata wyrzuca swojego psa jak śmiecia :( :( :(
  15. może popromuj trichę jej wydarzenie na FB? ja tam nie umiem zmienic nazwy, chyba sie nie da ale wpisywac można!
  16. bardzo się cieszę! to znieczulenie jest świetnym rozwiązaniem przy starszych i kardiologicznych psiakach!
  17. [quote name='Elza22']Nadal nie ma wieści?????[/QUOTE] nie ma wieści ponieważ Kasia jest odcięta od internetu, jak się podłączy to wieści będą.
  18. trzymam kciuki, niech mu się poszczęści...
  19. bardzo sie cieszę że klatka pomogla a państwo najwyraźniej wzięli sobie do serca to co im nagadalam :)
  20. byłoby chyba bardzo wskazane przynajmniej wiedziec gdzie on mieszka i dyskretnie obserwować. nóż mi się w kieszeni otwiera :(
  21. dziękuję yolanovi za info! zaraz wrzucę go na adopcyjną ND, jakieś ważne informacje? na kogo podac kontakt?
  22. zawiozłam dzisiaj MISI klatkę. ona jest cudowna!!! moje zakochanie w niej osiągneło szczyt! mam filmik na komórce i jakieś fotki małej pchły, wytuliłam ją, pobawiłyśmy się pluszakiem (państwo byli zdziwienie bo wg nich ona nie lubi się bawić!!!), jest całuśna i non stop kikuta znaczy merda kikutkiem ;) pogadałam z państwem, zaproponowałam im pomoc, zaprosiłam na zajęcia z psiego przedszkola. to co oni brali za agresję jest typowym przejawem emocji i szaleństwa no i rozpieszczenia! ale jak jej nie rozpieszczać ech... myślę, że do klatki przekona się szybko, nie miała żadnych oporów przed wejściem.
  23. bezterminowo, klatka jest fundacyjna Nadziei Dobermana a żaden prawdziwy doberman się do niej nie zmieści no a w końcu MISIA to mini doberman, prawda? muszę tylko zsynchronizować odebranie jej z gostaru a dzisiaj juz nie dam rady jechac bo mam w sobie nieco % ;) ale poproszę o wyjęcie jej i jak się uda to jutro rano będzie. daj państwu mój telefon (tylko uprzedź że nie zawsze mogę odebrać) to się umówimy.
×
×
  • Create New...