-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='BERKANO']a to już wiem o co chodzi ;-) Wydaje mi się, że nie ma problemu z podzieleniem pieniążków z bazarku na transport i Szydłowce[/QUOTE] no to super! my zbieramy na forum dobermanów i juz ciutek tam jest ale trzeba nam około 350 zł w sumie! -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Dobek do przewiezienia ma jakiś wątek ?[/QUOTE] wsadziłam go wreszcie na naszą www: [url]http://nadzieja-dobermana.pl/psiak/593[/url] -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Dobek do przewiezienia ma jakiś wątek ?[/QUOTE] nie, tutaj nie ma, jedynie na forum dobermanów, ale jest ogólnie pod opieką Nadziei Dobermana. -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='BERKANO']Na dniach bazar się kończy i chciałybyśmy wiedzieć, czy możemy przeznaczyć pieniążki z bazarku na Odyska/ Onyska na innego naszego potrzebującego staruszkowego podopiecznego.[/QUOTE] a czy jest mozliwosc aby pieniazki na ONYSA zostały przekazane na innego dobka? mamy potrzebe przewiezc psa z Wrocławia do Warszawy do DT i trzeba nam troszke kasy zeby starczylo. -
zapraszam do kupna pięknego dobermaniego kalendarza na 2012, dochód oczywiście na pomoc bezdomniakom! [url]http://www.dogomania.pl/threads/217957-polskie-dobermany-w-kalendarzu-na-2012-dla-bezdomnych-w-schronach-do-04.12.-godz.-23?p=18030840#post18030840[/url]
-
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
RPG to Ty Rena??? u Magdy i Martina będzie bezpieczny! kto go przetransportuje? ja dorzucam kasę na transport a resztę z bazarków będziemy zbierać! edit. rany, co za cudna wiadomość! -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
obydwa fora dobermanie są poinformowane... póki co cisza... -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']ULKA12 często miała dobermany różne.. tylko to hotelik. Fundacja nadzieja dobermana nic nie pomoże?[/QUOTE] cały czas staramy się pomóc a że nie klikamy tu o każdym naszym kroku to inna sprawa. u Uli chyba chwilowo nie ma miejsc, ostatnio czekałyśmy na dwa wolne miejsca ale tez juz były psy w kolejce, ja miałam chwile przerwy ze względu na swoje sprawy więc nie wiem jak się skończyło ale dziewczyny czuwaja bankowo. -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
ja mam tez troche fantów, które nadaja się na bazar więc postaram się go tez w tym tygodniu zrobić i duża część będzie na tego biedaka, reszta na inne dobermanie bidy więc na jedno wyjdzie... podrzucajcie i rozsyłajcie wydarzenie na FB. -
może czas zmienić tytuł?
-
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Klementynkaa replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
nie mam słów, dwa tygodnie temu umarł mój ukochany dobcio dzidulek i ja zycie bym oddała za chociaż jeszcze jeden wspólny dzień a taka szmata wyrzuca swojego psa jak śmiecia :( :( :( -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Klementynkaa replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo się cieszę! to znieczulenie jest świetnym rozwiązaniem przy starszych i kardiologicznych psiakach! -
[quote name='Elza22']Nadal nie ma wieści?????[/QUOTE] nie ma wieści ponieważ Kasia jest odcięta od internetu, jak się podłączy to wieści będą.
-
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Klementynkaa replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam kciuki, niech mu się poszczęści... -
zawiozłam dzisiaj MISI klatkę. ona jest cudowna!!! moje zakochanie w niej osiągneło szczyt! mam filmik na komórce i jakieś fotki małej pchły, wytuliłam ją, pobawiłyśmy się pluszakiem (państwo byli zdziwienie bo wg nich ona nie lubi się bawić!!!), jest całuśna i non stop kikuta znaczy merda kikutkiem ;) pogadałam z państwem, zaproponowałam im pomoc, zaprosiłam na zajęcia z psiego przedszkola. to co oni brali za agresję jest typowym przejawem emocji i szaleństwa no i rozpieszczenia! ale jak jej nie rozpieszczać ech... myślę, że do klatki przekona się szybko, nie miała żadnych oporów przed wejściem.
-
bezterminowo, klatka jest fundacyjna Nadziei Dobermana a żaden prawdziwy doberman się do niej nie zmieści no a w końcu MISIA to mini doberman, prawda? muszę tylko zsynchronizować odebranie jej z gostaru a dzisiaj juz nie dam rady jechac bo mam w sobie nieco % ;) ale poproszę o wyjęcie jej i jak się uda to jutro rano będzie. daj państwu mój telefon (tylko uprzedź że nie zawsze mogę odebrać) to się umówimy.