Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. napisałam dzisiaj posta ale mi zniknął niestety, nie mam siły pisać go po raz drugi. niestety nie mogę przywieźć do Bruna osób, które mogłyby go "sprawdzić" i dla mnie są godne zaufania, jeśli Bruno nie może przyjechać to niestety nie wiem jak pomóc. :(
  2. rany.. tak bylo blisko, wrzucę najświeższe wieści na FB... kurczę rozsyłajcie po znajomych z Bytomia, ja niestety mało ludzi tam znam :(
  3. kurczę, daleko... zapytaj a ja zapytam czy jest szansa na sprawdzenie go i w który ewentualnie dzień. bezpłatne sprawdzenie.
  4. w jakiej miejscowości jest Bruno? i jaka jest szansa na przywiezienie go na konsultację do katowic w weekend? póki co bez szczegółów ale kombinuję...
  5. bardzo nieśmiało ale jednak SIĘ CIESZĘ!!!
  6. wiosno, dziękuję za to co napisałaś. temat trudny a Twoje słowa mądre. w naszej fundacji musiliśmy juz podjąc raz taką decyzję, podjeliśmy i uważam, ze była dobra mimo ogromnej sympatii do tamtego psiaka :(
  7. wczoraj po ponad trzech miesiacach błakania odnalzał się psiaczek moich znajomych wiec i tu nie traćcie nadziei!!! klatka łapka i wykładanie jedzonka w jednym stałym miejscu dobrze działa.
  8. to przy okazji zaproś pana na dobermanie forum :) trzeba wciągac człeka haha [url]http://stylingart.nazwa.pl/doberman/index.php[/url]
  9. to ja jeszcze kika dni wstrzymam się ze zmiana tytułu żeby nie zapeszyć ;)
  10. Klementynkaa

    Sląsk

    poszukuję osób, które chodzą na spacery na Muchowiec i Dolinę Trzech Stawów, proszę o kontakt na PW, chodzi o zaginionego psiaka.
  11. poszukuję osób, które chodzą na spacery na Muchowiec i Dolinę Trzech Stawów, proszę o kontakt na PW. chodzi o zaginionego psiaka!
  12. a dzisiaj Hector dostał nową superancką piłeczkę ;P
  13. nie wiem czy to by pomogło Indze ale mogę pożyczyć klateczkę w ktrórej Jaszka mogłaby sie nieco odizolować czasem.
  14. załamałam się... kombinuję
  15. jest jeden sposób na sprawdzenie częściowe prawdomówności pana i ogólnej sytuacji. za pośrednictwem jakiejś organizacji najlepiej - zadzwonić i pogadać z dzielnicowym albo pracownikiem socjalnym dzielnicy, jesli to rodzina jak w opisie to pewno jest znana tym służbom. rodzinka, która adoptowała ode mnie suczkę kilka lat temu a po roku porzuciła była potem pod obserwacją dzielnicowego, a nawet zbierał dla nas info kiedy miałam nadzieję, że uda mu się sprawę założyć.
  16. [quote name='vega17']... w centrum, kolo dworca ul kolejowa, kolo parkingu dawnej elei ? dobrze napisalam? a obecnie nazywa sie to sinkli (cos takiego )[/QUOTE] SIMPLY Market, to dawna Elea
  17. OSKAREK na FB już jest tylko jako notatka a nie jako wydarzenie :) [url]https://www.facebook.com/notes/nadzieja-dobermana/oskar-czyli-czekoladka-z-kojca/126343634107397[/url]
  18. chyba słyszałam wspomnienia o Twoim Teodorze... Kastor jest sercowcem i znamy te problemy :( napisz mi na PW (żeby nas tu nie pogonili ) czy kupowałaś zestaw do tlenu? mnie dr Bednarska to proponował już ze trzy lata temu ale kasa... dr Model to pięknoooki przystojniaczek, tak? uwielbiał Kastora ;)
  19. troche wątek o wetach nam się robi ale przy okazji trzymamy małego w górze ;) ja z dr Borówką tez miałam złe doswiadczenie na pewnym etapie naszej współpracy, do dzisiaj jestem przekonana, ze gdyby nie uniósł się dumą to moja jamniczka żyłaby dłuzej... ale kiedy w domu zawitał Kastor pojechałam do niego i do dzisiaj tam jeżdże. tam jest jeszcze dr Bednarska, też kontrowersyjna ale moje psy ją kochają! jamniolkę postawiła mi na łapy ze trzy razy kiedy inni chcieli usypiac. Kastor kiedy miał 4 lata we Wrocławiu dostał wyrok - nie przezyje raczej kolejnych sześciu miesiecy a tymczasem... niebawem skończy 10 lat! leczą go oboje, zależnie od tego w czym problem. doktor sterylizował mi moją suczynkę, kastrował podopiecznego ND... pomaga zwierzakom w potrzebie, nie zdziera. podsumowując - nie chcę mu wystawiac laurki bo wiem jak boli żal kiedy się nie uda uratowac zwierzaka - ale tak to już jest i w ludzkiej i w psiej medycynie - czasem nie ma rady :( dobrze, ze wetów jest więcej niz jeden na miasto!
  20. ej no cioteczki, fb nie taki straszny! jak macie konto to wchodźcie na jej wydarzenie bo inaczej zaginie w czeluściach!
  21. a ja moich z bytomia weów tez nie wymienię na inny model, są cudni i biednym psiakom pomagają lica chyba Katowicka... przy rozjeździe Bytom centrum a Piekary :) Onek cudny, pisałas do ONków w potrzebie? do Anashara uderz!
  22. Jasza a czemu tytuł wątku wciąż straszy?
  23. ech... zrobię jej wydarzenie na FB za moment edit: jest, zrobiłam z konta Nadziei Dobermana [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=162423620499398&set=o.200911533303412&type=1&theater[/url]
  24. ja mogę zrobić plakat ale dopiero jak dostanę od amikat konkrety ;) godziny, program i takie tam...
  25. Jaszka to jest lepsze niż serial w TV :) uśmiałam się czytając a skurcze mnie rozbroiły!!! zaciskam kciukasy :*
×
×
  • Create New...