-
Posts
4565 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hakita
-
Domek dla Synusia pilnie potrzebny!!!
-
Są a jakby ich nie było-Pomózcie może wspólnymi siłami zmienimy ich los
Hakita replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Nadal cisza??? Nie dobrze...:shake: :-( Mam nadzieję, że Psiak jest w domku... -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Echhh, nie wiem, co myśleć, racja i po jednej i po drugiej stronie... No i rzeczywiście, to pierwsze światełko w tunelu dla Apsika... -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Na Misiowym wątku już o tym napisałam. ;) Zrobimy hurtem, dla Rysia, Misia i Lusi. :p Tylko te foteczki by się przydały w każdym przypadku po 2 sztuki, na których najlepiej Psiaki widać. -
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No ja też nie jestem za tym, żeby Psiaki przenosić i przenosić w różne miejsca :shake:, to dla Psinek naprawdę przeżycie, przywiązują się, a za chwile jadą gdzie indziej... No ja właśnie też pomyślałam, że ten hotelik, to może się przydać. To jest blisko Kiekrza, więc stosunkowo niedaleko. Jutro tam zadzwonię, no i może uda mi się jeszcze na dniach podjechać, zobaczyć i szczegółowo pogadać. ;) Z tego, co wiem, tam mają też Psie Spa i chyba całkiem nieźle to wszystko wygląda. -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to zabiorę się za plakaciki. ;) I będziemy szukać domku!!! Przydałyby się tylko jakieś najlepiej 2 ładne foteczki, żeby było go dobrze widać. :roll: -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Nikt do Ciebie nie zagląda Kochaniutki...:-( Ale domek znajdziemy, napewno!!! -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Może i Rysiowi też plakaciki zrobić??? :cool3: To widać taki malutki, kochany Psiaczek...:loveu: -
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Misiek jest śliczny...:loveu: :loveu: :loveu: Pomożemy mu znaleźć domek!!! Jak mogłabym jakoś pomóc :cool3:, może np. plakaty zrobić i porozsyłać ludziskom do rozwieszenia??? :razz: -
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
Hakita replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Cioteczko, ja ostatnio wypatrzyłam jakiś hotelik w Rokietnicy koło Poznania. Ceny ponoć między 10 - 35 zł. Słyszałaś coś o tym hoteliku??? Mogę jutro do nich przedzwonić i pogadać. Już ostatnio chciałam tam podjechać, sprawdzić i pogadać o jakiś dobrych cenach na przyszłość, jak się pojawi jakaś nagląca sprawa. ;) -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Przypomnę Wam Przystojniaka...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/95/36cfe40e4a3fac60.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No niezłe krzesełko Kochaniutka miałaś...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/6/38ccb05926beba3d.jpg[/IMG][/URL] -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
Hakita replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiakas']dla zainetresowanych: dzisiaj nasz superowski spanielek Snoopy pojechał do domku :multi: :multi: :loveu: mamy nowego szczeniaczka takiego prawie Rottka, mała sunia, ale na chwilę obecną nie mam zdjęcia :shake: poproszę Kamilę zeby mi wysłała to wstawię...[/quote] Hurrra!!! :multi: :multi: :multi: Ale wspaniałe wiadomości!!! :loveu: :loveu: :loveu: Dostałam fotki od Kamilki, bo nie miała Twojego maila, więc wstawiam Kochaniutka w Twoim imieniu ślicznego Rottka...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/6/0c30c8f97b0ca3fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/6/4c246f83111c0edd.jpg[/IMG][/URL] -
BARON - piękny owczarek. Pojechał do swojego ukochanego domku!!! :)))
Hakita replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry kochany Psiaczku...:loveu: :loveu: :loveu: Nikt się jak na razie o Baronka nie dopytuje, nie dzwoni w jego sprawie...:-( -
Apsik mix pomeraniana w końcu znalazł dom!!!! :)
Hakita replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nic się nie udało...:-( Apsik jest wyjątkowo ujmujący...:loveu: :loveu: :loveu: jest przecudowny!!! :loveu: :loveu: :loveu: No i reklama Apsiczka jak najbardziej wskazana. :p -
No to się cieszę, że Tinusia szczęśliwa i Oleńka też...:loveu: :loveu: :loveu:
-
Jkrysiewicz, kontaktowałaś się z Panem??? Co u Barego??? Tu jakaś przerażająca cisza nastała...
-
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
Hakita replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Co tu taka cisza u Szczękulka??? :cool1: Nikt nie zagląda...:-( Co u Psinki??? :cool3: -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
Hakita replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Co tam u Kajanka??? Czy jakiś domek już się wyklarował??? :cool3: -
Pzń: Demi wyrwana menelom ma stały dom u kaLOliny.. s. 61..
Hakita replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Co u Demci??? Jak jej zdrówko??? :cool3: Mam nadzieję, że wszystko dobrze...