Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Lusinko do góry!!! Nikt do Ciebie nie zagląda...:-(
  2. Jak się czuje Ślicznotka??? :cool3:
  3. Misiek jest przeuroczy...:loveu: :loveu: :loveu: Musi domek znaleźć!!! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6026/dsc02136lf2.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ten uśmieszek jest niemożliwy...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2738/dsc02144qj7.jpg[/IMG][/URL]
  5. Jak takie CUDO może nadal czekać??? :cool3:
  6. Nie dobrze, nie dobrze...:shake: Czy ktoś mógłby Bartusia powstawiać na inne fora??? :cool3:
  7. No i jak takiej Ślicznoty można nie pokochać... [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:window.close();"][IMG]http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/211/37/31/211373178_4[/IMG][/URL]
  8. Hmmm, a są chociaż jakieś widoki na domek, domki??? :cool3:
  9. Dziewczynka, ach wszystkie te dziewczynki są przeurocze...:loveu: :loveu: :loveu: Żeby domki ukochane się wreszcie znalazły... Cuś się pojawiło na horyzoncie??? :cool3:
  10. O Boziulku kochana, jak ja się cieszę...:loveu: :loveu: :loveu: Ale cały czas trzymam mocno kciuki!!! Kiedy wszystko się wyjaśni??? :cool3:
  11. [quote name='la_pegaza']Chcecie nowe zdjęcia? :cool3:[/quote] TAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
  12. Ale śliczna Psinulka...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/17/91c1b4092500e2ba.jpg[/IMG][/URL] Tylko ten noseczek taki biedny...:-( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/17/09c5435bcaf499e0.jpg[/IMG][/URL]
  13. Witaj Kochana Cioteczko!!! Cieszę się, że Malutka ma się coraz lepiej...:loveu: :loveu: :loveu: A jeżeli chodzi o wrzucanie foteczek, to nie jest tak prosto. :roll: Na początek trzeba je wrzucić najlepiej na fotosik, z którego później musisz pobrać kody, a kody wklejasz tutaj w ikonke obrazka - to tak po krótce. Jak będziesz miała problem, to możesz mi wysłać i wrzucę foteczki: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  14. Zobaczcie jak mi dobrze...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/16/3f5413f310eed7f2.jpg[/IMG][/URL] Ale mnie kochają...:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/16/fd9f648cb46c1851.jpg[/IMG][/URL] Jestem prawdziwym BARONEM...:diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/16/c542fa55b598ee22.jpg[/IMG][/URL]
  15. Wszystkie Psiny są śliczne...:loveu: :loveu: :loveu: I Lusinka również!!! :loveu: :loveu: :loveu:
  16. Widać, że wyjątkowy z niego Słodziak...:loveu:
  17. Tak to jest z tymi ludźmi... Niestety ich coraz więcej...:placz:
  18. Nie wiem już co myśleć... Jakoś tak smutno u Bartusia...:-( najgorszy ten brak wieści o nim...
  19. Najbardziej to musimy w piątek trzymać!!! Ale do tego czasu również. ;)
  20. I ja się doczekać nie mogę...:loveu:
  21. Synuś nadal czeka na ukochany domek...
×
×
  • Create New...