Zobaczcie jak mi dobrze...:loveu: :loveu: :loveu:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/16/3f5413f310eed7f2.jpg[/IMG][/URL]
Ale mnie kochają...:loveu: :loveu: :loveu:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/16/fd9f648cb46c1851.jpg[/IMG][/URL]
Jestem prawdziwym BARONEM...:diabloti:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/16/c542fa55b598ee22.jpg[/IMG][/URL]