Jump to content
Dogomania

Hakita

Members
  • Posts

    4565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hakita

  1. Posłałam plakaciki, gdzie się da. ;) Ale czy żadna z Cioteczek tutaj nie chciałaby plakaciku??? :cool3:
  2. Trzymamy mocno i na wieści zniecierpliwieni czekamy...;)
  3. Kto może pomóc Bartusiowi??? :cool3: Potrzebne ogłoszenia, błagamy...
  4. Jutro Tijusia będzie wymiziana i wyspacerowana...:loveu: Żeby tylko ten domek się pojawił wreszcie...
  5. Gdyby trafiły do jednego domku, to byłoby cudownie...:loveu: :loveu: :loveu:
  6. Czego ten domek taki oporny...:mad: Apsik taki cudowny...:loveu:
  7. A co z domkiem??? :cool3: Może Demi już zostaje u KaLOliny??? ;)
  8. Albo raczej domek ku Synkowi...:evil_lol:
  9. Do góry Maleńka!!! Echh, kiepsko coś na tym allegro...:-(
  10. Ależ Wy macie słodko z tymi Maluchami...:loveu: Pamiętam jak ja miałam Kluchy z lasu, nic tylko siedzieć i obserwować z zachwytem...:loveu:
  11. :loveu: :loveu: :loveu: PAULINKA JEST WIELKA, ŻE TAK WSPANIALE ZAOPIEKOWAŁA SIĘ PSIAKAMI I WY JESTEŚCIE WIELCY, ŻE PRZEPROWADZILIŚCIE TAK WSPANIAŁĄ AKCJĘ!!! :loveu: :loveu: :loveu: BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!!
  12. [quote name='Donvitow']Ciotki :diabloti: zaglądają.[/quote] No i oczywiście Wujaszkowie...:diabloti:
  13. Ciotki zaglądają i cały czas pamiętają, ale tyle potrzebujących dookoła, że czasu na wszystko brak...:placz: Bardzo się cieszę, że u Thelmy wszystko dobrze!!! :loveu: :loveu: :loveu: I czekamy zniecierpliwieni na foteczki...;)
  14. [quote name='weszka']Ale może i na miasto się zapędzę :evil_lol:[/quote] Jestem jak najbardziej za!!! :evil_lol: I czekam na foteczki z niecierpliwością...:cool3:
  15. A kto zechce plakaciki do rozwieszenia??? :cool3: Gdzieś domek na Rysia napewno już czeka!!! ;)
  16. Nie ma za co dziękować Cioteczko. ;) Oby się udało Psiakom domek znaleźć... Czekamy aż Mamusia odchowa Maluszka i będziemy szukać domeczku Rodzince...
  17. Komu plakacik Misiowaty??? :cool3: Czekam na mailiki...;)
  18. Pragnę wszystkim przekazać wiadomość od Iczing, że Pieski są już bezpieczne i żadna krzywda ich już nie spotka... W miejscu, w którym przebywają mają miłe towarzystwo innych Psiaków, a konkretnie Suczek. Pełne relacje przekażą nam osoby, które uczestniczyły w całej akcji...:loveu:
  19. Nic nie wiadomo, przywieźli je znalezione...:-(
  20. Wierzę, że wszystko się uda i najmocniej jak mogę trzymam kciuki za dzisiejszy dzień!!!
  21. Apsiczku kochany uparcie i mocno wierzymy, że Twój domek wkrótce się znajdzie...
  22. Cioteczki, zapomniałyście o naszej ślicznej Dziewczynce??? :mad:
  23. Echhh, troszkę tylko będzie brakowało Mozarta, Astorka, Baronka i innych Szczęśliwców, ale to dobrze, że ich tam już nie ma!!! I kolejne muszą maszerować do domku!!!
×
×
  • Create New...