-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
No piesku pokaż się, niech ci się uda.....
-
[Tczew] Husky ''Twister'' ZDJĘCIA Z NOWEGO DOMKU!!
Hala replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Co za piękne psy... :oops: Pies mi przypomina moja Carmen a suczka moją Sonię.... dlaczego ja mieszkam w bloku? :placz: -
Oborniki Wlkp. Huk..pogryziony. Jest już w nowym domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to Huk już u mnie. Na szczęście panuje zgoda między nim a Sonią. :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8631/img4358bl8.jpg[/IMG][/URL] -
Moja Sonieczka znowu mnie pozytywnie zaskoczyła. :loveu: Od dawna wiem, że ma do nas przyjechać Huk na ok. 2 tygodnie. Bałam się, że Sonia go źle przyjmie i że będą problemy. No i Huk przyjechał dziś. I masz..Sonia przyjęła go bardzo przyjemnie jak na nią. Zaczęli się bawić...w... kto kogo pierwszy bzyknie. :razz: Mam nadzieję, że nie będzie z tego dzieci. :roll: Teraz już się nabawiły i śpią po kątach. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5613/img4357tc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8631/img4358bl8.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzymam za niego kciuki, ale nic nie pomogę. :shake: To duzy pies a w nloku nigdy nie mieszkał. :-(
-
Biedne psiątko. :shake:
-
Oborniki Wlkp. Huk..pogryziony. Jest już w nowym domku!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to Huk do mnie przyjedzie jutro i zostanie z nami 10 dni. -
Jakoś od kilku dni poczułam wiosnę, więc postanowiąłm zrzucić nieco sadełka. :cool3: Wczoraj z silnym postanowieniem i 6.30 rzuciłam się na kocyk na podłodze i zaczynam machać nogami nozyce! A moja Soniczka co na to? :p Bach mi na stopy i hejże! Gryziemy! :mad: Bo jak się rysza energicznie, to trzeba szybko na to zapolować. :razz: Więc zmieniłam taktykę i postanowiłam robić brzuszki. Ale i tu Sonia znalazła świetny powód do zabawy. Skoczyła mi na napiety (hehhe) brzuch i i mnie liże po gębusi. Tak mnie to rozbawiło, że chwyciłam ją, położyłyśmy sie na tymze kocyku i mówię do niej "to się naćwiczyłysmy, to teraz sobie pośpimy". :diabloti: Uwielbiam te moje postanowienia. :cool1:
-
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Karola,przestań, bo będę ryczeć jak bóbr... :placz: Wspominam sobie czasem micha. Pamiętasz jak jechałysmy do Pruszkowa? :cool3: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Oj Kropeczko, ciekawa jestem czy ty żyjesz jeszcze........ -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Tak sobie dziś o moich słoneczkach pomyślałam... co też tam u nich? :shake: -
Rudy Tygrys, młody ,piękny o wspaniałym charakterze ma już dom!
Hala replied to terra's topic in Już w nowym domu
Ja zawsze marzyłam o rudym kocie. :placz: -
Oborniki Wlkp.Dusia ma ukochany dom! Wielkie podziekowania dla Wandy!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
To widzę, że Ci sie rodzinka powieksza. :evil_lol: A z moich świnek się śmiałaś. :razz: -
BŁĘKIT ok. roczny mieszaniec husky z Radomia ma już dom.
Hala replied to Makuuu's topic in Już w nowym domu
Jakmożna wydać psa na leczeniu? Tego nie rozumiem. A jak wróci pies do schronu to tylko dla niego plus. Gorzej jak zostaie w pseudohodowli. Amoże jednak trafil na dorych ludzi? I bedzie szczęśliwy z pańciostwem? -
A to schronisko można odwiedzać? :crazyeye: Nie wiedziałam, a czasem bywam przy nim.
-
Owczarek Misiek z Buku - ma wreszcie własny dom.
Hala replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No nie dobrze, że Misiek nie ma domku :shake: