-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Heh Monita, Ty to świra dostałaś na punkcie Py-Zulki. :diabloti: -
Ja pogubiłam swoje watki. :placz: A Tola ma rzeczywiście domek.
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Hala replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']skandalissimo. :diabloti: ale bawarczycy sa fajni, tacy "inni" niemcy ;) oni w ogóle twierdza że nie są niemcami tylko bawarczykami. Bianka nie masz syndromu opuszczonego gniazda??:cool3:[/quote] Dorothy...chcesz coś Biance do gniazda podrzucić? :evil_lol: -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Hala replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Jakiego pieska? Znowu czegoś nie wiem............. :razz: -
Przerazona, chora sunia cierpi!!! Krzyczki... Pojechala do Niemiec...
Hala replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
W sumie to ładna psinka -
Wczoraj byłam u kosmetyczki. Cóż, czasem ponoć tak trzeba... :razz: TZ obiecał po mnie przyjechać razem z Sonią ( bo to drugi koniec miasta). A że wyszłam dużo wcześniej, wiec miałam czas pochodzić po osiedlu. W którymś momencie mój wzrok przykłół chłopiec (koło 12 lat) z wieeelkim psem. A ze wada wzroku nie pozwoliła mi rozróżnić rasy bądź podobieństwa, to sobie potruchtałam za nimi. A widziałam, że coś z psem nie bardzo teges. Był wieeelki i jakiś kulawy (?), ospały(?). Okazalo się że to bernardyn. Duży, szczupły (nie chudy). Ale taki...bez życia, zrezygnowany. Człapał się za tym chłopcem, jakby nie chciało mu się żyć. Powolutku ruszyłam w ich kierunku. Chcicłam zagadać , coś podpytać ( w sumie po co? ). Ale chłopiec wciągnął go na klatkę schodową wieżowca. Pewnie tam mieszkali. Czy ludzie potrafią myslęć w swej "miłości" do zwierzat? Przeciez ten pies wyglądał na nieszczęśliwego. Oczywiście, że moja opinia jest tylko i wyłacznie na podstawie chwilowej obserwacji. I może być bardzo myląca i błędna. I naszła mnie taka myśl..... Czy Sonia jest ze mną szczęśliwa? Przeciez to pies wybitnie nie do bloków. Wiecie...jak wychodze do pracy, Sonia jest bardzo smutna. Baaardzo. Czasem nie mogę patrzeć na to pycho takie opadające, zmrużone oczka i smutną minę. Widać, że nie chce, abym wychodziła. Ale za to jak wracam jest radość, podskoki, lizanka, przytulanki. Wskakuje w szeleczki i uciekamy na siusiu. Później w domu głaskanie, przytulanie, rozmowyi wspólnie spędzany czas. Ile w tym miłosci do psa a ile egoizmu? Czy Sonia jest szczęśliwa ze mną?
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak teraz jest z Pieguską. Ale jak ja jeździłam to widywałam ją tylko i wylącznie w budzie. Jak pojadę to popytam. -
A ja przed pójściem spać, chciałam jeszcze dodać, że Huka, na szczęście już oddałam właścicielce. Bylam zawiedziona jej postawą. Miałam mieć Huka najpierw 10 dni, potem się zrobiło 2 tygodnie. A potem pocztą pantoflową się dowiedziałąm, że kobieta ma zamiar wrócić do polski po kolejnych 8 dniach. :angryy: Oczywiście osobiście nie poinformowała mnie o tym. A Huk w tym czasie sikał i sikał gdzie się tylko dało. A ja sprzatałam i sprzatałam... :mad: Pogryzł też TZta. No i miej tu dobre serce. :roll:
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Mnie to kilka miesięcy nie bylo. Teraz w sobotę ide do pracy, ale wczoraj rozmawiałam w Olą, że z początkiem marca wracam na stare smieci. :loveu: -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
Hala replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
A jak byłaś ostatnio w oznaniu odwiedziłaś schron? -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Hala replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Biaka, co to dla Ciebie te kilka istnień. :evil_lol: Ty to wręcz kochasz, te zasrane dupska. :diabloti: -
To zekamy na ładniejsze zdjećia.
-
maleńki Puszek po wypadku - szczęśliwy w swoim domu!!
Hala replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Alw w sumie ładne piesio. :) -
A to super. :)