Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Sonia zobaczyła stado saren..... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/456/img4610ga6.png[/IMG][/URL]
  2. Heh Monita, Ty to świra dostałaś na punkcie Py-Zulki. :diabloti:
  3. Zdjecia mam już przerobione, ale nie mam jak wstawić. Nie mogę znaleźć linku do tego programu IMAGe... czy jakoś tak. Czy ktoś może mi go podesłać?
  4. Byliśmy dziś na długom spacerze w lesie. Jak przerobię zdjęcia, to postaram się je powklejać.
  5. Ja pogubiłam swoje watki. :placz: A Tola ma rzeczywiście domek.
  6. No, Gostań koło Leszna. Ale ogólnie Wielkopolska.
  7. [quote name='Dorothy']skandalissimo. :diabloti: ale bawarczycy sa fajni, tacy "inni" niemcy ;) oni w ogóle twierdza że nie są niemcami tylko bawarczykami. Bianka nie masz syndromu opuszczonego gniazda??:cool3:[/quote] Dorothy...chcesz coś Biance do gniazda podrzucić? :evil_lol:
  8. Jakiego pieska? Znowu czegoś nie wiem............. :razz:
  9. Jestem. Soni nie wyrzuciłam ale jakoś n ie mogę się po wczorajszym do niej przekonać. Omijam ją z daleka. :cool1:
  10. Wczoraj byłam u kosmetyczki. Cóż, czasem ponoć tak trzeba... :razz: TZ obiecał po mnie przyjechać razem z Sonią ( bo to drugi koniec miasta). A że wyszłam dużo wcześniej, wiec miałam czas pochodzić po osiedlu. W którymś momencie mój wzrok przykłół chłopiec (koło 12 lat) z wieeelkim psem. A ze wada wzroku nie pozwoliła mi rozróżnić rasy bądź podobieństwa, to sobie potruchtałam za nimi. A widziałam, że coś z psem nie bardzo teges. Był wieeelki i jakiś kulawy (?), ospały(?). Okazalo się że to bernardyn. Duży, szczupły (nie chudy). Ale taki...bez życia, zrezygnowany. Człapał się za tym chłopcem, jakby nie chciało mu się żyć. Powolutku ruszyłam w ich kierunku. Chcicłam zagadać , coś podpytać ( w sumie po co? ). Ale chłopiec wciągnął go na klatkę schodową wieżowca. Pewnie tam mieszkali. Czy ludzie potrafią myslęć w swej "miłości" do zwierzat? Przeciez ten pies wyglądał na nieszczęśliwego. Oczywiście, że moja opinia jest tylko i wyłacznie na podstawie chwilowej obserwacji. I może być bardzo myląca i błędna. I naszła mnie taka myśl..... Czy Sonia jest ze mną szczęśliwa? Przeciez to pies wybitnie nie do bloków. Wiecie...jak wychodze do pracy, Sonia jest bardzo smutna. Baaardzo. Czasem nie mogę patrzeć na to pycho takie opadające, zmrużone oczka i smutną minę. Widać, że nie chce, abym wychodziła. Ale za to jak wracam jest radość, podskoki, lizanka, przytulanki. Wskakuje w szeleczki i uciekamy na siusiu. Później w domu głaskanie, przytulanie, rozmowyi wspólnie spędzany czas. Ile w tym miłosci do psa a ile egoizmu? Czy Sonia jest szczęśliwa ze mną?
  11. Monika, widze tylko jedno zdjecie. A to bardzo ładna suczka, z chęcią jej sięprzyjrzę. :razz:
  12. Nie wiem jak teraz jest z Pieguską. Ale jak ja jeździłam to widywałam ją tylko i wylącznie w budzie. Jak pojadę to popytam.
  13. A ja przed pójściem spać, chciałam jeszcze dodać, że Huka, na szczęście już oddałam właścicielce. Bylam zawiedziona jej postawą. Miałam mieć Huka najpierw 10 dni, potem się zrobiło 2 tygodnie. A potem pocztą pantoflową się dowiedziałąm, że kobieta ma zamiar wrócić do polski po kolejnych 8 dniach. :angryy: Oczywiście osobiście nie poinformowała mnie o tym. A Huk w tym czasie sikał i sikał gdzie się tylko dało. A ja sprzatałam i sprzatałam... :mad: Pogryzł też TZta. No i miej tu dobre serce. :roll:
  14. Mnie to kilka miesięcy nie bylo. Teraz w sobotę ide do pracy, ale wczoraj rozmawiałam w Olą, że z początkiem marca wracam na stare smieci. :loveu:
  15. A jak byłaś ostatnio w oznaniu odwiedziłaś schron?
  16. Biaka, co to dla Ciebie te kilka istnień. :evil_lol: Ty to wręcz kochasz, te zasrane dupska. :diabloti:
  17. Ona zawsze tak ze szczęścia jak swoją pańcie widzi ze świniakiem na ręcach. :evil_lol:
  18. To zekamy na ładniejsze zdjećia.
  19. Alw w sumie ładne piesio. :)
  20. Bardzo dziękuję za wtawienie zdjecia Soni. Jak tylko będę mogła już samodzielnie wstawiać, to was znowu zasypię fotami. A tak to nie chcę szanownych cioteczk nadwyrężać. :diabloti:
  21. A to super. :)
×
×
  • Create New...