Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Uj.............brak odzewu. :razz:
  2. Może jak poproszę Bianeczkę, to mi wstawi zdjecia Sońki. :razz:
  3. Nikt nie może pomóc szczeniaczkowi?
  4. Czyżby jakieś wieści u Kozaka? No dalej kolego. :razz:
  5. Biedne maleństwo...ale dobrze że tak daleko ode mnie... :razz:
  6. Kiedy ja go bardzo kocham i nie oddam, jednak opis charakteru mi się nie zgadza z tym co widzę. :razz: A tak serio, często go wypuszczam z klatki, ale ku mojemu zdziwieniu zawsze chce do niej wrócić. Jak już biega to w pobliżu klatki i patrzy kiedy go do niej załaduję. A co do Sońki...to przez histroię z kompem straciłam wszystkie jej foty. :placz: Od samego początku jak byłam u Greven. A chciałam jej taki albumik zrobić, naszą historię wspólną. :cool1:
  7. Moja husiczka jest niesamowicie kochanym husiem, moim słodziaczkiem. :loveu: Nic ino morduche całować. :evil_lol:
  8. Właśnie od dziś mam kompa i nadal myśle o panu Marku. :razz: A głównie o moich kochanych suczydełkach. :roll: Już ja tam coś do niego naskrobię.
  9. Bianka..Twoje maleństwo rządzi w klatce. :mad: Stacha ustawia mi po kątach. Inne świniaki też. Główny szef od siedmiu boleści...:angryy: Kiedyś oddam go Soni..zobaczysz Bianka. :evil_lol:
  10. Mam!! Mam komp! Mam gg, ale nie mam waszych numerów! :placz:
  11. Tz naprawia mi kompa...wreszcie.... :angryy: Czyli będę wkrótce. Moja przyjaźń z Sonią kwitnie...kwitnie... :loveu:
  12. Ty się Malgośka nie przejuj. Zobacz jaka Fryta gruba. :evil_lol:
  13. Życzę powodzenia Kozakowi`
  14. wiedzę że u Frytki nadal gorące tematy. :diabloti:
  15. szopen nie jest grzeczny...........:shake:
  16. Bianka...a Twój prosiak tłucze moje. I to ma być spokojny proś? :razz:
  17. Czasem udaje mi sie skorzystać z kompa TZta..ale bardzo rzaadko. :razz: Mam o Soni wieeele dobrego do opowiedzenia, ale to jak już bedę mieć swój komp. Kupiłam Soniusi piękne szelki. Wygląda w nich odlotowo.
  18. Może na walentynki wyślę do pana Marka jakiś list? :loveu:
  19. Huk jest zobornickiego schroniska. Został tam dotkliwie pogryziony i Haneczka go zabrała do siebie i odratowała. Znalazła mu też dom. Z tymi właścicielami była w stałym kontakcie. To Litwini i teraz w czasie ferii postanowili pojechać do rodziny na Litwę. No i tak Huk u mnie miał zostać na 10 dni... :cool1: Tylko że to już 22 dzień dziś. :cool3:
  20. Hej kochani. Dawno mie tu nie bylo. Ale odcięta jestem od netu. W sumie to komp mi padł.
  21. A ja nadal nie mam kompa. Korzystam dorywczo z kompa TZta. :placz: Tak chciałabym sobie z wami pogadać. Huk nadal u mnie jest. Właścicielka jego nie odzywa się od dwóch tygodni. Nie wiem czy naadal jest na Litwie czy już wrócila....
  22. Bianka, ja też mam sporo gazet. :diabloti:
  23. Komp mi padł i nie mogę mieć dostępu. Suczkę widziałam, ale co ja mam zrobić? Nie zabiorę jej...
×
×
  • Create New...