Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. ale do bloku się nie nadaje :razz:
  2. No to się pewnie znajdzie miły psdeudohodowca co ją przygarnie.....
  3. Co ja mogę napisać o Aresie? Kiedy go poznałam, nie mogłam nigdy zapamietać jak ma na imię. Dlatego dla własnego użytku nzawałam go Zdzichu i tak do niego mówię. Strasznie mnie wkurzał na początlu i wydawał mi się agresorem. Jak go poznałam? Zainteresowałam się Dino, który siedział wiecznie na budzie bo bał się zejsć do właśnie takich szczekaczy jak Zdzichu. A ona jak tylko zobaczył, że Dino się rusza na budzie to biegł go obszczekać. Po tygodniach obserwacji strwierdziłam że Zdzichu to fajny facet, tyle, że lubi sobie poszczekać. Dla ludzi niesamowicie przyjazny i przytulaśny. W tej chwili nie wiem ile ma lat, ale się dowiem. Na pewno nie jest młodzieniaszkiem. Ogólnie fajny z niego pies..tylko niech ktoś mu da szansę. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/378.jpg[/IMG]
  4. kochana ciotka Hakitka. :diabloti:
  5. Bianka, ale to inny pros niz w ogłoszeniu no nie?
  6. no to kto ją weźmie?
  7. [IMG]http://i11.tinypic.com/6t4hvgm.jpg[/IMG]
  8. Darunia, opowiedz mi o tych miejscach gdzie byliscie. Bo wiesz ze szukam czegoś na wiosenny wypad. :razz:
  9. a coś o pies a nie jego rodowodzie?
  10. śliczna suczka. Domek się znajdzie na pewno.
  11. To chyba pierwszy watek jaki widze o schronisku w Koninie.
  12. Hakita nie ma psa. :diabloti:
  13. Hala to musi do pracy chodzić żeby na stado zarobić. :razz: Zeżrą mnie bezlitośnie.
  14. Przeznaczenie.... pieczeń z dzika. :razz: To jak Monika? Jak mam go karmić? A wiecie... Sonia sprawiła dziś Hukowi rano łomot. :mad: Przyuważyła kurdupla jak wyżera jej z miski. Ależ wióry leciały jak go dopadła. Musiałam je osobno pozamykać jak poszłam do pracy. Po powrocie przyuwazyłam że Huki wie do czego śłuży fotel. No wiecie co...u mnie sie takich praktyk nie stosuje. Jak go znopwu złapie na fotelu to mu też dupsko spiorę. :angryy:
  15. tak, ale co z tego że ogłoszenia? Ktoś na allegro wypatrzy i weźmie. A skad będziecier wiedzieć że to odpowiedni dom? A nie pójdą na pseudohodowlę?
  16. A czy może któraś ciotka się zlituje i poogłasza Tolę?
  17. To ja się poddaję. ponieważ nie wiem czy to warchlak czy knurek. :razz: I nie wiem jak go karmić. I na tapczan rzecz jasna wejsć nie będzie mógł. :mad:
  18. Pam i Tuśką? :razz: Czy to są aby koty? Mam nadziję że to nie promocja do prosiaka. :cool1:
  19. Później powstawiam więcej fotek. Jednak teraz do babci jadę. W końcu Dzień Babci no nie? :loveu:
  20. No co Masienka, moje Olcia i Carmen słodziaki takie były, a że domek znalazły... :evil_lol:
  21. ja to nie dojechałam do Kozaka. :oops:
  22. Tak, ona teraz w dt u Hani. Jej zwyczaje...hmm... ucieka przed czlowiekiem. Byle tylko go nie spotkać... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7947/img4378pi5.jpg[/IMG][/URL]
  23. wyrzuciłaś Olcie i Carmen? :placz: One takie kochane były.... :oops:
×
×
  • Create New...