Co ja mogę napisać o Aresie?
Kiedy go poznałam, nie mogłam nigdy zapamietać jak ma na imię. Dlatego dla własnego użytku nzawałam go Zdzichu i tak do niego mówię. Strasznie mnie wkurzał na początlu i wydawał mi się agresorem.
Jak go poznałam? Zainteresowałam się Dino, który siedział wiecznie na budzie bo bał się zejsć do właśnie takich szczekaczy jak Zdzichu. A ona jak tylko zobaczył, że Dino się rusza na budzie to biegł go obszczekać.
Po tygodniach obserwacji strwierdziłam że Zdzichu to fajny facet, tyle, że lubi sobie poszczekać. Dla ludzi niesamowicie przyjazny i przytulaśny.
W tej chwili nie wiem ile ma lat, ale się dowiem. Na pewno nie jest młodzieniaszkiem. Ogólnie fajny z niego pies..tylko niech ktoś mu da szansę.
[IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/378.jpg[/IMG]