Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No piesku pokaż się, niech ci się uda.....
  2. Co za piękne psy... :oops: Pies mi przypomina moja Carmen a suczka moją Sonię.... dlaczego ja mieszkam w bloku? :placz:
  3. No to Huk już u mnie. Na szczęście panuje zgoda między nim a Sonią. :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8631/img4358bl8.jpg[/IMG][/URL]
  4. Moja Sonieczka znowu mnie pozytywnie zaskoczyła. :loveu: Od dawna wiem, że ma do nas przyjechać Huk na ok. 2 tygodnie. Bałam się, że Sonia go źle przyjmie i że będą problemy. No i Huk przyjechał dziś. I masz..Sonia przyjęła go bardzo przyjemnie jak na nią. Zaczęli się bawić...w... kto kogo pierwszy bzyknie. :razz: Mam nadzieję, że nie będzie z tego dzieci. :roll: Teraz już się nabawiły i śpią po kątach. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5613/img4357tc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8631/img4358bl8.jpg[/IMG][/URL]
  5. ciotka Bianka, ja to się boję jak Ty mi rachunek wystawisz. :razz: CiotkaYorija..a ile ja tych psów mam mieć? :cool3: Co ja mam się do ciotki Bianki upodobnić? :evil_lol:
  6. Trzymam za niego kciuki, ale nic nie pomogę. :shake: To duzy pies a w nloku nigdy nie mieszkał. :-(
  7. Biedne psiątko. :shake:
  8. Tylko niech Twoje stado zostawi go w spokoju. :mad: Głównie tłusta Fryta. :diabloti:
  9. No to Huk do mnie przyjedzie jutro i zostanie z nami 10 dni.
  10. No to mam co chciałam....... Od jutra jest u mnie na 10 dni Huk... o ile ktoś pamieta go. :cool3:
  11. to wramach moich postanowień? Bo jeśli tak, to czemu nie? A ten Twój gruby pies da radę iść z moją dziarską husią? Bo wiesz, ona (w przeciwieństwie do pani) dosyć szybko tupta. :diabloti:
  12. Jakoś od kilku dni poczułam wiosnę, więc postanowiąłm zrzucić nieco sadełka. :cool3: Wczoraj z silnym postanowieniem i 6.30 rzuciłam się na kocyk na podłodze i zaczynam machać nogami nozyce! A moja Soniczka co na to? :p Bach mi na stopy i hejże! Gryziemy! :mad: Bo jak się rysza energicznie, to trzeba szybko na to zapolować. :razz: Więc zmieniłam taktykę i postanowiłam robić brzuszki. Ale i tu Sonia znalazła świetny powód do zabawy. Skoczyła mi na napiety (hehhe) brzuch i i mnie liże po gębusi. Tak mnie to rozbawiło, że chwyciłam ją, położyłyśmy sie na tymze kocyku i mówię do niej "to się naćwiczyłysmy, to teraz sobie pośpimy". :diabloti: Uwielbiam te moje postanowienia. :cool1:
  13. a moze zamiast podbijać wziaźć się za ogłoszenia?
  14. Karola,przestań, bo będę ryczeć jak bóbr... :placz: Wspominam sobie czasem micha. Pamiętasz jak jechałysmy do Pruszkowa? :cool3:
  15. Oj Kropeczko, ciekawa jestem czy ty żyjesz jeszcze........
  16. Tak sobie dziś o moich słoneczkach pomyślałam... co też tam u nich? :shake:
  17. Ja zawsze marzyłam o rudym kocie. :placz:
  18. To widzę, że Ci sie rodzinka powieksza. :evil_lol: A z moich świnek się śmiałaś. :razz:
  19. Ale się porbiło..ale ważne ze się znalazł...
  20. Oglądałam Twoje forum, ale ja się tam nie udzielam. Stara chyba jestem, bo strobna dla mnie nie jest czytelna i zaim cos znajdę to się wkurze i zamykam.:cool1: A ..ogladałam zdjećia Tangi.. co ty tam za husia masz na jednym zdjeciu co?
  21. Jakmożna wydać psa na leczeniu? Tego nie rozumiem. A jak wróci pies do schronu to tylko dla niego plus. Gorzej jak zostaie w pseudohodowli. Amoże jednak trafil na dorych ludzi? I bedzie szczęśliwy z pańciostwem?
  22. A to schronisko można odwiedzać? :crazyeye: Nie wiedziałam, a czasem bywam przy nim.
  23. No nie dobrze, że Misiek nie ma domku :shake:
  24. A co was taki nastrój ogarnał? :cool3: Przecież wszystkich świętych już za nami.
  25. Yorija, ja nie chcę kablować... ( :diabloti:) Ale ciotka Bianka fryciasta, to Dusię paskudą nazywała. :evil_lol:
×
×
  • Create New...