Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No Karolina! Z nieba mi spadasz! Muszę się jednak z Tobą spotkać. :diabloti:
  2. Psiaki słodkie. Pati..a co Ty takiego slicznego masz w avatarku? :razz:
  3. a co wiesz o tym psie oprócz tego że jest smutny? I ile razy go widziałaś? Opowiedz coś więcej.
  4. Kuleczko..co ja się tu dowiaduję. :-(
  5. Chciałam jeszcze dodać, że Sonia od kiedy u mnie jest (znaczy się 5 miesiecy) przytyła ok 4.5 kg. :mad: Wczoraj ją ważyliśmy u weta. Koniec z ciasteczkami i dodatkowymi frykasami. :razz: Po świętach razem przechodzimy na dietę. :diabloti:
  6. Mysia, tyle jest tych wątkó, że trudno zagladać na wiele z nich. Do góry Leonku. :-(
  7. No Bianka, dziczki całkiem sobie dorodne. :cool3:
  8. Sonieczka ma założoną skarpetkę i muszę przyznać, że dzielnie w niej spaceruje. :p
  9. Byliśmy dziś z Sonią u weta. Pamiętacie ajk pisałam, że dopadła jakiegoś ONkowatego i się z nim przez chwile "spieła?" Krwawiła jej wówczas łapa. Wydawało mi sie później, że wszystko jest ok. Ale jednak za intensywnie ją lizała. I pojechalismy dziś. Ma zapalenie wokół pazura. Przycięto jej to. Dostała też antybiotyk w dupsko. Kupiłam tez tabletki na odrobaczenie i preparat na pchły. No i 133 zł posżło. :angryy:
  10. a po co mu ten sznurek na szyi? :cool1:
  11. No i sie wątek urwał.... :mad:
  12. czyli czekamy na wieści o Kozaku
  13. Czyli jednym zdaniem?: Rinuś może capnąć ze strachu. :oops:
  14. Nie wiem co o tym mysleć... U nas sypie śnieg, mocno, szybko...jest już biało. A moja husia stanęła pod drzwiami balkonu i koniecznie chce isć na balkon! Jak otworzyłam drzwi, popatrzyła na swiat i pszła na sój kocyk na balkonie. Wyglada na szczęśliwą. :cool1: Wołałam ja po kilku minutach ale nie chce wrócić. Boję się że się przeziębi. :oops:
  15. Nie wiem co o tym sądzić. Może po prostu dać im wreszcie spokój? A wspomnienia zachować dla siebie.
  16. A to jest Jasiu od Tej małgosi? :-o
  17. A u nas zaczął padać śnieg. Pogoda iscie husiowa. :loveu:
  18. Nie ma odzewu z nowego domu............
  19. hmmm...biedne psisko... co możesz jeszcze o nim powiedzieć? taki pies to pewnie dużo szczeka co?
  20. O Anula dziękuję za miłe słowa. :loveu: A Sonieczka piękna to i ładne foty wychodzą. :p
  21. A my sobie odpoczywamy... :diabloti: Ja sprzatałam świniakom, a Sońka biegała za mną z nadzieją, że coś jej się skapnie.
×
×
  • Create New...