Nie wiem co o tym mysleć...
U nas sypie śnieg, mocno, szybko...jest już biało. A moja husia stanęła pod drzwiami balkonu i koniecznie chce isć na balkon! Jak otworzyłam drzwi, popatrzyła na swiat i pszła na sój kocyk na balkonie. Wyglada na szczęśliwą. :cool1: Wołałam ja po kilku minutach ale nie chce wrócić. Boję się że się przeziębi. :oops: