Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Gosia...koniki miałaś? :loveu: Aż mi sięoczy zaświeciły. :p Masz może gg? Z checią sobie pogaworze również o koniach. ;)
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9692/img4746yu5.png[/IMG][/URL]
  3. Gosia, zdjecia Twojego Gigusia są świetne. Zwłaszcza to z koniem. :evil_lol: A czy "nasz" maluszek jest poogłaszany gdzieś? Bo się pogubiłam. Na pewno jest na labkowym? Żeby tylko ktoś sie nie skusił na rasę i rodowód. :roll:
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/8406/img4750ak0.png[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9848/img4749vr6.png[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3492/img4748tk2.png[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5448/img4747ym8.png[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1336/img4745oj9.png[/IMG][/URL]
  9. a porozwieszałaś chociaż ogłoszenia w okolicy?
  10. Gdzie są wielbiciele ONków? :mad: Proszę Zdzicha dać na forum onkowe.
  11. Ciekawe jak się dziś maluszek miewa? Ja rozumiem, że hodowcy będą zmuszeni do uśpienia malca jeśli nie znajdzie się dom? Tak mi to po głowie chodzi. Myślę i myślę..ale czy życie tego psiaka nie będzie pasmem udręki? Zachłystywanie się, ciągła niedogodna pozycja jedzenia i picia, ciągły nadzór, brak spontaniczności w zyciu. Wszystko będzie wyliczane, podawane, mielone...aplikowane. A gdzie gryzienie kosteczek? I wyobraźcie sobie wyrzuty sumienia właściciela, jak pupila nie przypilnyje krotegoś dnia. Bo to przecież będzie iągłe jego pilnowanie, zamykanie przed nim jedzenia.... To jakiś koszmar.:roll:
  12. No to witamy wszystkich o poranku :diabloti:. A Ty Yona dbaj o siebie. :mad: Pełnisz tu ważną funkcję!
  13. No to mam już tekst do allegro. :razz: Teraz zmuszam TZta żeby wystawił Kremka. A Anulę będę prosiła o resztę ogloszeń.
  14. No tak. :mad: Bianka znowu znalazła sobie ofiarę wśród obornickich psiaków. :angryy: Anula, a jak napiszę tekst, to poogłaszasz ją? Bo tekst o Kremku to już mam. :eviltong:
  15. Yona! ciebie to ja już kuuuupę czasu nie widziałam. Gdzie byłaś kobieto?
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9761/img4744uy4.png[/IMG][/URL]
  17. To prawda. Kremuś to kochany piesek.
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5351/img4743ln7.png[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4531/img4739rb8.png[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1913/img4734zf8.png[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/249/img4718ot9.png[/IMG][/URL]
  22. I chudziutki bardzo :(......... Kręgosłupik mu wystaje
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9813/img4716mq7.png[/IMG][/URL]
  24. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/9813/img4716mq7.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...