Komputer jest dobry, tylko że wczoraj i dziś byłam na konferencji prawo i medycyna "prawo wobec problemów życia intymnego i rozrodu". Muszę przyznać, że bardzo ciekawe.
Sonieczka nadal lata w skarpecie. Wygląda słodko. :loveu: Myślę że łapka jest zdowa, ale ona cos tam ciągle chce majstrować.