Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. CiPulka w górę. :evil_lol:
  2. Heheheh Bianka...przecież ona ma kasę... swoją prywatną. ;)
  3. [SIZE=6][COLOR=red][B]Zbiórka kasy na cziłkę!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
  4. Karola, nie przesadzasz z tym dramatycznym tekstem na początku? Coś Cię chyba kobieto poniosło. A suczka śliczna. :diabloti:
  5. o matko..ale numer. :crazyeye:
  6. Ja odwiedzam. Suczka jest tak piękna, że oczu nie mozna oderwać. Wczoraj widziałam też wątek pięknego borzoja..ale dziś szukałam go i nijak znaleźć nie mogę. :-(
  7. Czy sunia ma tą przedią łapkę już w gipsie?
  8. Bianka, dajesz trawę świnkom? Bo ja własnie nie wiem czy można. :cool1:
  9. Mało zdjeć Duśki..mało... :mad:
  10. Jak ten czas szybko leci. Ja o was pamietam. :loveu: :painting::Rose:
  11. Cieszę się że was poznałam i szkoda, że nie mogłam dziś być. :cool3:
  12. Bo ja sięw ostaniej chwili dowiedziałam :oops:
  13. Nie mogłam przyjść!! :placz:
  14. Oj Reksia........... Bianka, Ty lubisz takie przypadki......
  15. Jak ja dawno u Duśki nie byłam. Co u niej>?
  16. Ja nawet tak myślę, że można by się spotykać w jakimś wybranym punkcie i iść na spacer w wybranym terenie. Może być krótki, może być długi..... Zależy kto się na co pisze.
  17. Okamia..masz gg? A widziałaś wątek moich poprzednich huszczynek? Były u mnie na dt.
  18. Przejrzałam dziś po raz kolejny cały wątek. Są eszcze suczydełka w moim sercu. Ale co zrobić.......... :roll:
  19. Heheheh....No kochana teściowa...wreszcie mnie ktoś rozumie. Ja po prostu Soni nie potrafię odmówić. :eviltong:
  20. Jakby co, zapraszamy z Ariskiem. No chyba, że jakiś super agresor jest. :razz:
  21. Zorlis, a dlaczego nie możesz przyjsć ze swoim ONkiem? Jak nie pogryzie innych to ja nie widzę problemu i zapraszam. :diabloti: A..zakumałam co do tego 10... :evil_lol: Jednak ciemna masa jestem. Ja jestem za godziną 11!!!
  22. To Edi ma domek czy nie?
  23. No 10 to jest kilka... :mad: Ciekawe jaka bedzie jutro pogoda? Może jednak nam sie uda spotkać. :razz:
×
×
  • Create New...