Ja odwiedzam. Suczka jest tak piękna, że oczu nie mozna oderwać.
Wczoraj widziałam też wątek pięknego borzoja..ale dziś szukałam go i nijak znaleźć nie mogę. :-(
Ja nawet tak myślę, że można by się spotykać w jakimś wybranym punkcie i iść na spacer w wybranym terenie. Może być krótki, może być długi.....
Zależy kto się na co pisze.
Zorlis, a dlaczego nie możesz przyjsć ze swoim ONkiem? Jak nie pogryzie innych to ja nie widzę problemu i zapraszam. :diabloti:
A..zakumałam co do tego 10... :evil_lol: Jednak ciemna masa jestem.
Ja jestem za godziną 11!!!