No własnie.......co sięz nią dzieje. Bo nie mogę jej złapać na gadu? W które dni ona jest w poznaniu? Ja jutro idę nauczelnię, więc do schronu nie pojadę.
Kochane, bądźcie realistkami. Przez półtora tygodnia nie da się psa podtuczyć i wykastrować. Tym bardziej, że nie mamy jeszcze kasy na to.
Proponuję zrzutę na kastrację. Jednej osobie cieżko podołać finansowo.