Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No własnie.......co sięz nią dzieje. Bo nie mogę jej złapać na gadu? W które dni ona jest w poznaniu? Ja jutro idę nauczelnię, więc do schronu nie pojadę.
  2. No proszę kto tu się ujawnia. :diabloti:
  3. Oj Anula! :loveu: Bardzo Ci dziękuję w swoim i Kremusia imieniu! Kremusiu szukaj domku!
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8806/img4752hv5.png[/IMG][/URL]
  5. Anula, jesteś cudowna... :Rose:
  6. czekamy na zdjecia i dalsze losy Tigera
  7. Czarnuszek na kołderce jest świetny :diabloti:
  8. Dlaczego ja z TZtem i Sonią nie jestem dopisana? :placz: Ja się nie zgadzam na takie traktowanie! :razz:
  9. Chcieli fotki a teraz to nikogo nie ma :mad:
  10. Kochane, bądźcie realistkami. Przez półtora tygodnia nie da się psa podtuczyć i wykastrować. Tym bardziej, że nie mamy jeszcze kasy na to. Proponuję zrzutę na kastrację. Jednej osobie cieżko podołać finansowo.
  11. widzę, że powolutko światełko się zapala dla maluszka.... będzie dpbrze
  12. normalnie wiedziałam, że dziś będe ryczeć. :placz:
  13. A powiedzcie mi szczerze....czy właściciele pieska, stawiają jakieś wymogi..czas ostateczny zabrania pieska?
  14. a ja witam serdecznie. pozdrawiam Foczkę i jej panią. :diabloti:
  15. Dzieki Halbinka, bo już się zaczełam o Kremka martić. :diabloti:
  16. Edi,to naprawdę sprawa pilna. Jak Ci tu pomóc?? :placz: Kto moze wziaźć collaczka na dt?
  17. Symultanicznie.... :hmmmm: Czy to znaczy, że coś mu grozi? :razz:
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6514/img4751uk3.png[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8451/img4728sj4.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...