Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2649/img1690nu7.png[/IMG][/URL]
  2. Bianka, Ty masz rękę do trudnych przypadków :diabloti:
  3. jedyną odpowiedź jaką uslyszałam od młodych wolontariuszy, to ponoć od pchieł. Ale czy ja wiem? :cool1:
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7232/img4768ad7.png[/IMG][/URL]
  5. Zapewniam że to jest łyse. Sama to dziś oglądałam. :razz:
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2193/img4742tj1.png[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4390/img4765li3.png[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1880/img4722gw7.png[/IMG][/URL]
  9. Ciekawe jakby sobie radziła w mieszkaniu? Pewnie nie bardzo? A poza tym istnieją schroniska, nie trzeba psa od arzu usypiać.
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6190/img4711qm7.png[/IMG][/URL]
  11. Kozak jest bardzo kochanym psem, naprawdę. A jak cudownie mi łapeczkę podawał. :loveu:
  12. Reksia była dzis bardzo smutna. Taka zrezygnowana i załamana. Siedziała cichutko. Ale kiedy do niej podeszłam nie uciekła i zaczęła się przytulać. Ona bardzo sie boi i nie lubi jak się ją mocniej przytula. Wtedy podnosi alarm, jakby ją kto ze skóry odzierał.
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6190/img4711qm7.png[/IMG][/URL]
  14. Też myślę o maluszku. Ale ze mnie to żaden opiekun dla niego. Chodzę do pracy, nie ma mnie ok 9 godzin. Poza tym mam Sonię. Musiałbym je cały czas oddzielać od siebie. Aby mały nie brał się do jedzenia Soni... Nie..to nie ma sensu.
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/1926/img4741te9.png[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9933/img4738gw1.png[/IMG][/URL]
  17. Byłam dziś w schronie i widziałam, że dzieci były ze Zdzichem na spacerku. Wyładniaj przez ostatnie miesiace chłopak. Ma wyczesane futerko i szeroko się uśmiecha. Bardzo lgnie do człowieka i wiem, że pragnie mieć swoich ludzi. Wpatrywał mi się w oczy i rozdziawiał swoją prawie bezzębną paszczę. Jego morda sie do mnie śmiała, jezyk wisiał sobie z boku i dyndał radośnie. Oczka pytały..czy go wezmę. Albo chociaż zostanę dluzej i będę tuliła. Kiedy głąskałam natomiast Dina i Kremka obszczekiwał ich namiętnie. To chyba po częsci zazdrość a po części chyba po prostu lubi szczekać. Oprócz szczekamnia nie robi żadnej krzywdy psom. Do zęboczynów się nie bierze, bo pewnie wie, że do tego trza mieć zęby. :evil_lol: Bardzo polubiłam Zdzicha i z przyjemnoscią bedę mu szukała domu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/3339/img4720hy9.png[/IMG][/URL]
  18. heheh...my też wschronie mamy dwa dalmatki. ;)
  19. Narazie nic jeszcze o niej nie wiem. Ale postaram się dowiedzoeć. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/4508/img4740sv3.png[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img363.imageshack.us/img363/8462/img4735zo4.png[/IMG][/URL]
  21. No przeciez piszę że byłam. :cool3:
  22. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/7527/img4710jc4.png[/IMG][/URL]
  23. Śliczny. Dalmatki zaczynają mi się podobać. :loveu:
  24. Dinus jest pieknym dużym i niesamowicie sympatycznym psem. Lubię go niezmiernie. :diabloti: Przeważnie siedzi na budach razem z Kremkiem. Jak nie zwracam na niego uwagi będąc blisko, po prostu przyciąga sobie mnie łapą. :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img394.imageshack.us/img394/4978/img4708kk1.png[/IMG][/URL]
  25. To nie takie proste... :mad: Komp ledwo zipie a fotek dużo. Cierpliwosci.
×
×
  • Create New...