Mam wielką prośbe do Greven.
Czas mi przesłaś zaświadczenie o sterylizacji. Właśnie dziś na klatce schodowej przeczytałm, że trzeba za psa zapłacić podatek w wysokości 55 zł. Ale..jesli pies jest ze schroniska bądź wysterylizowany, to po okazaniu dokumentu jest się zwolnionym.
Dlatego Greven oczekuję na to zaświadczenie, które mi kiedyś juz obiecałaś. ;)
A najprościej będzie jak podasz mi numer tel do weta co robił Soni zabieg, to ja z nim pogadam.