Ja mogę o 11, ale na 10 też się wyrobię.
Okamia, musisz mi przesłać tofę Soni jak wychciewa czipsa!! :loveu: :evil_lol:
Część zdjęć umieściłam na wątku Soni:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80951&page=131[/URL]
Kochani, a może znowu w niedzielę się spotkać? Tak bardzo mi się podobało. :loveu: Oczywiscie Sońka też szczęśliwa na spacerku była.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img370.imageshack.us/img370/3321/img5087gz1.jpg[/IMG][/URL]