No to najlepiej ruszyć od zaraz... i z cegiełkami na allegro i z bazarkami. Czym więcej suk wysterylizowanych tym lepiej. A ja zawsze też coś tam dorzucę z kieszeni.
Słuchaj..a jakby wystawić allegro z cegiełkami? Każdy moze dać po 10...12 zł. To nie majątek. A w ten sposób się uzbiera. Czy jak będziesz miała odpowiednią kasę, to załatwisz jej sterylkę?
Iwonka, wystaw jeszcze raz Bulinkę.
Oleńka...sprawdź czy się któreś ogłoszenia pokończyły. I jakby co, wystaw jeszcze raz....
Koniecznie w nich zaznaczaj, że Bulinka tylko do domu z ogródkiem. ona przecież nie ejst nauczona czystości.
Widziałam dziś Korę. Jednak jej fotek nie mam. Kora jest płochliwą suczką i trzeba by z nią nieco popracować, aby przywrócić jej wiarę w ludzi.
Z tego co sieorientuję, to był dziś u weterynarza. Chyba jakiś pies ją pogryzł. Ale kłamać nie chcę.