Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Tylko nie mówcie skad wiecie o Pyzie..bo znowu padnie na mnie :diabloti: A ja i tak mam przechlapane :evil_lol:
  2. Karolina, jak wygląda sprawa allegro? Ktoś dzwonił? Ktoś obserwuje>? Czy cisza?
  3. Iwonka, proszę wystawić Bulinkę jeszcze raz, ale więcej fot i bardziej tkliwy tekst. Opisz nieco jej charakter i to jak dzieki częstszym wyprowadzaniom, zaczyna lgnąć do ludzi. Zaznacz również, że najlepiej dom z ogrodem. A właściciele maja być kochajacy i cierpliwi.
  4. szcześliwe zakończenie :)
  5. Byłam dziś w schronisku, ale Bulinki nie widziałam. Pewnie schowala się do którejść budy. Szkoda... Iwonka, powiedz mi, gdzie jest poogłaszana Bulinka. Proszę mi tu wypunktować miejsca, w kórych mozna znaleźć Bulinkę. :mad:
  6. Troszkę szanowna pani przesadziła......................
  7. No a tera pilnuje drzwi wyjściowych, bo coś tam za nimi się rusza... czasem szczeka...
  8. Michu jest cudowny. Byliśmy znowu na spacerku. Wszystko było dobreż Żadnego ciągnięcia, żadnej nieposłuszności... Cud pies. :multi:
  9. może skupmy się bardziej na wydostaniu collaka. No i na sterylce suczki... To są ważne rzeczy Karolina, a pamiętasz tą małą szczenną suczkę u p. Stasia? ...? Może z tym też coś zrobić?
  10. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1285.jpg[/IMG]
  11. Pyza...Pyza... :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  12. Ja to nie pójdę teraz do schroniska... :cool3: . Może MOnia coś nam powie o Kropce jak ją zobaczy...
  13. Jest niesamowicie piękna... cud dziewczynka. A na allegro jest wystawiona?
  14. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1282.jpg[/IMG]
  15. Anka..czy to Ty masz niby przyjechać do Poznania?
  16. Bulinka była z nami nad rzeką. Rzeczywiście, kedy się do niej zbliżasz, boi się...ale coraz mniej. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1281.jpg[/IMG]
  17. ostatnia wizyta w schronie.... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1280.jpg[/IMG]
  18. Michu to kochany psiak. Chodzi za mną po całym mieszkaniu i mnie pilnuje. Gdy ktoś po klatce schodowej za długo się szwęda...poszczekuje. Patrzy mi pięknie i wiernie w oczy. Ładnie porafi siadać na komendę. Karola go tego nauczyła. Teraz Michu waruje pod moimi nogami, ale pewnie jak tylko się ruszę, to pójdzie za mną. [B][SIZE=5][COLOR=darkorange]Kto chce Micha!![/COLOR][/SIZE][/B]
  19. No to jesteśmy po porannym siku... Michu przespał spokojnie całą noc. Nie było kłopotów ani szczekania. Rano tz przywitał merdaniem ogona. A na to tz obudził mnie i oznajmił, że mam psa wyprowadzić na spcer. To była 5.45!! :angryy: Poszłam..co miałam zrobić. Michowi godzina jakoś nie przeszkadzała. :evil_lol:
  20. mąż chciał agresywnego psa?? A Kropki się bała??
  21. bardzo dziekujemy Weszka... :loveu:
×
×
  • Create New...