Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Dzieki tym częstym spacerom, to podobno Bulinka na widok dzieci, to sama do niech podchodzi... Prosi o spacerek. Dotąd podobno kryła się w najdalszym kącie i nikt na nią nie zwracał uwagi. :diabloti:
  2. Ile taka kolaczatka kosztuje? [B][SIZE=3][COLOR=red]Dogomaniacy!! Karolina jest w ciężkiej sytuacji finansowej!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Czy ktoś może ją poratować choćby troszkę??[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=black]Karola ma teraz 2 psy! 3 koty i królika...wszystkie kocha i chce im pomóc, ale jak każdy ma ograniczenia finasowe!![/COLOR][/SIZE]
  3. Co?? Monika! Przecież nic nie mówiłaś, że wiesz o kogo chodzi!! Szlag by trafił to allegro! Ludzie ..było tak...ona do mnie zadzwoniła w czwartek o 23..ale to chyba już pisąłam.... I uparła się na Kropkę, bez względu na płeć. Bo jak pamiętacie, to dopiero Monika mi zwróciła uwagę, że to suczka. No ale ta pani...hmm...no wiecie..coś czasem serce podpowie człowiekowi... No i ja delikatnie zaczęłam się wycofywać. I starałam się ją delikatnie..zniechecić. Ale było za późno. Kobieta w kińcu powiedziała, że przyjedzie po Kropkę właśnie wczoraj. ona dobrze wiedziałą, że to ja robiłam zdjecia..i że ja maczałam palce w allegro a nie schronisko. Znała dobrze numer psa i boksu. I wczoraj jak ja byłam w schronisku, to ona do mnie zadzwoniła...z paniką w głosie.."oni mi nie chcą wydać Kropki!". Więc sobie wyobraźcie moje zaskoczenie. Musiałam jej wytłumaczyć, że pies w schronisku to poniekąd towar i ma numer a nie imię. Najgorsze jest to, że ona tam chyba zrobiła niezłą zadymę. Coś tam podobno szlała..że jak schronisko wystawia psy..to musi być zorientowane... I takie tam... Powiedziała im, że jachodzę po schronisku i robię zdjecia... i szukam właścicieli dla psów...
  4. ja chcę banerka tego kochanego dziadunia!!! :placz: :placz: :placz:
  5. Pani, ktora zalicytowała Kropkę, zadzwoniła do schroniska i dowiedziała się, że Kropka jest jednak suczką i ma 12 lat!
  6. Jesli nikt z Was nie zadzwonił, to nie wiemy co z Kropkiem. Ja cąły dzień byłam poza domek, z telefonem, na którym kasy nie mam.
  7. O Kropce nic się nie dowiedziałam dziś. Jedno jest pewne, ze pani która zalicytowała, nie ma psa, bo mnie bombarduje mailami i smsami. czy ktoś z poznaniaków może jutro zadzonić miedzy 10 a 13 do schroniska i zapytać o psa (znaczyKropkę)?? [B][COLOR=magenta]Siedzi w boksie 10/1 i ma numer XNN 149[/COLOR][/B]
  8. Wczoraj byłam w schronisku. Pyza nadal jest i czeka. Pogłaskałam ja po tych kołtunach..bllleee
  9. Dojechałam do schronu tuż przed 15, czyli już zamykali. [B][COLOR=red]A Kropka nie ma !! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Nie wyszedł do mnie..albo go ktoś zaadoptował. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=black]Nie znałam numeru psa, więc nic w biurze nie uzyskałam.[/COLOR] Teraz numer już mam (zobaczyłam na zdjeciach) i dziś zadzwonię. Co Wy na to?
  10. Kiedy dnia następnego jechałam do schroniska, dosta;am znowu telefon. Kolejna pani, ytm razem z Wawy, chciaął zaadoptować Kropka. Również widziała allegro. Co za rdosć...
  11. Powiedziałam jej, jaka sprawa z płcią Kropka (Kropki), jednak jej to nie zraziło. Postanowiłam więc aby na następny dzień jechać do schrobniska sprawdzić jeszce raz wszystko osbiście.
  12. Tego samego dnia co rozmawiałam z Moniką o godzinie 23 zadzwoniła do mnei pewna pani w sprawie Kropka. Zobaczyła go na allegro i bardzo go chce. Teraz i już. :cool3:
  13. po pierwsze, rozmawiałąm z MoniąP, która twierdzi że Kropek to wysterylizowana suczka. :razz: :diabloti: To sięnazywa moje wprawne oko... No i jestem przekonana ze pracownik mi mówił że to chłopak. No ale być może gdzieś ja popełniłam bład
  14. Fiziunia..nikt się nie odzywa........... nikt.......
  15. [IMG]http://upload.miau.pl/3/241.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://upload.miau.pl/3/239.jpg[/IMG]
  17. Naprawdę miałam duużą nadzieję. Jednak musiałam powiedzieć prawdę. :-(
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/3/224.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...