-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
zdecydowanie tak!! -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Dzieki tym częstym spacerom, to podobno Bulinka na widok dzieci, to sama do niech podchodzi... Prosi o spacerek. Dotąd podobno kryła się w najdalszym kącie i nikt na nią nie zwracał uwagi. :diabloti: -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ile taka kolaczatka kosztuje? [B][SIZE=3][COLOR=red]Dogomaniacy!! Karolina jest w ciężkiej sytuacji finansowej!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Czy ktoś może ją poratować choćby troszkę??[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=3][COLOR=black]Karola ma teraz 2 psy! 3 koty i królika...wszystkie kocha i chce im pomóc, ale jak każdy ma ograniczenia finasowe!![/COLOR][/SIZE] -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Co?? Monika! Przecież nic nie mówiłaś, że wiesz o kogo chodzi!! Szlag by trafił to allegro! Ludzie ..było tak...ona do mnie zadzwoniła w czwartek o 23..ale to chyba już pisąłam.... I uparła się na Kropkę, bez względu na płeć. Bo jak pamiętacie, to dopiero Monika mi zwróciła uwagę, że to suczka. No ale ta pani...hmm...no wiecie..coś czasem serce podpowie człowiekowi... No i ja delikatnie zaczęłam się wycofywać. I starałam się ją delikatnie..zniechecić. Ale było za późno. Kobieta w kińcu powiedziała, że przyjedzie po Kropkę właśnie wczoraj. ona dobrze wiedziałą, że to ja robiłam zdjecia..i że ja maczałam palce w allegro a nie schronisko. Znała dobrze numer psa i boksu. I wczoraj jak ja byłam w schronisku, to ona do mnie zadzwoniła...z paniką w głosie.."oni mi nie chcą wydać Kropki!". Więc sobie wyobraźcie moje zaskoczenie. Musiałam jej wytłumaczyć, że pies w schronisku to poniekąd towar i ma numer a nie imię. Najgorsze jest to, że ona tam chyba zrobiła niezłą zadymę. Coś tam podobno szlała..że jak schronisko wystawia psy..to musi być zorientowane... I takie tam... Powiedziała im, że jachodzę po schronisku i robię zdjecia... i szukam właścicieli dla psów... -
Po 15 latach stracił właściciela-teraz znalazł nowy wspaniały dom
Hala replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
ja chcę banerka tego kochanego dziadunia!!! :placz: :placz: :placz: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pani, ktora zalicytowała Kropkę, zadzwoniła do schroniska i dowiedziała się, że Kropka jest jednak suczką i ma 12 lat! -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Są wieści o Kropce!! -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jesli nikt z Was nie zadzwonił, to nie wiemy co z Kropkiem. Ja cąły dzień byłam poza domek, z telefonem, na którym kasy nie mam. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
O Kropce nic się nie dowiedziałam dziś. Jedno jest pewne, ze pani która zalicytowała, nie ma psa, bo mnie bombarduje mailami i smsami. czy ktoś z poznaniaków może jutro zadzonić miedzy 10 a 13 do schroniska i zapytać o psa (znaczyKropkę)?? [B][COLOR=magenta]Siedzi w boksie 10/1 i ma numer XNN 149[/COLOR][/B] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam w schronisku. Pyza nadal jest i czeka. Pogłaskałam ja po tych kołtunach..bllleee -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Dojechałam do schronu tuż przed 15, czyli już zamykali. [B][COLOR=red]A Kropka nie ma !! [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Nie wyszedł do mnie..albo go ktoś zaadoptował. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=black]Nie znałam numeru psa, więc nic w biurze nie uzyskałam.[/COLOR] Teraz numer już mam (zobaczyłam na zdjeciach) i dziś zadzwonię. Co Wy na to? -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Kiedy dnia następnego jechałam do schroniska, dosta;am znowu telefon. Kolejna pani, ytm razem z Wawy, chciaął zaadoptować Kropka. Również widziała allegro. Co za rdosć... -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Powiedziałam jej, jaka sprawa z płcią Kropka (Kropki), jednak jej to nie zraziło. Postanowiłam więc aby na następny dzień jechać do schrobniska sprawdzić jeszce raz wszystko osbiście. -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Tego samego dnia co rozmawiałam z Moniką o godzinie 23 zadzwoniła do mnei pewna pani w sprawie Kropka. Zobaczyła go na allegro i bardzo go chce. Teraz i już. :cool3: -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
po pierwsze, rozmawiałąm z MoniąP, która twierdzi że Kropek to wysterylizowana suczka. :razz: :diabloti: To sięnazywa moje wprawne oko... No i jestem przekonana ze pracownik mi mówił że to chłopak. No ale być może gdzieś ja popełniłam bład -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
mam dużo wieśći o Kropku!! -
12 Letnia Bulinka Od Urodzenia w schronie. Pojechała do domu w Krakowie!
Hala replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Bulinka! nie poddawaj się... -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Fiziunia..nikt się nie odzywa........... nikt....... -
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Fizia..no i co?? :cool3: -
[IMG]http://upload.miau.pl/3/241.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://upload.miau.pl/3/239.jpg[/IMG]
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Hala replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Naprawdę miałam duużą nadzieję. Jednak musiałam powiedzieć prawdę. :-( -
[IMG]http://upload.miau.pl/3/224.jpg[/IMG]