Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. heheh////chrapiące damy... :eviltong:
  2. Bądźmy dobrej myśli... może jak to allegro sieskończy to poproszę Terrę o zrobienie nowego. Może ma jakieś inne chwyty i nam pomoże? Co wy na to? Iwonka, to głównie pytanie dla Ciebie...
  3. czy Mrówa nie rozmysliła się?? Czy ma kasę?
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2067.jpg[/IMG]
  5. Ja ją zgoniłam z fotela, więc taka urażona usiadła na ulubionej wycieraczce Micha... A teraz leży koło mojego krzesła i chrapie. :evil_lol:
  6. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2066.jpg[/IMG]
  7. Dziewczyny, ja nie mogę się do paliwa dołożyć...no nie moge... Dałam na wykup Kropki 20 i 20 na szelko-obrożę. Do tego mam wirtulanie zaadoptowanego psa za 30 i w grupie z innymi koniarzami konia,,,za 20... No więcej nie mogę!! :placz: A Kropeczka u mych stóp sobie spi. :loveu:
  8. Kropka jest u mnie!! To prawdziwa dama..wie do czego służy fotel. :evil_lol:
  9. Ona pisała, że jest odrobaczony i odpchlony....:-( . Nic więcej nie pisała. Tylko że nie ma chęci jesć. Wiele rzeczy odmawia.
  10. Oleńka wielkie dzięki za pamięć. A powiedz mi, gdzie ona jest jeszcze ogłoszona? I czy są jeszcze aktualne...
  11. Iwonka...Myślę, że powinnaś zmienić temat wątku.. wyciac to o adopcji i oddawaniu. To źle wpływa na psychike czytającego. To podświadomie zniechęca...
  12. Kochani!! uda nam się!! znajdziemy dom!
  13. a ja mam złe przeczucia... :-(
  14. Terra, nie wiem nic więcej. POjadę w sobotę i dowiem się więcej. Może Łatka wezmę na spacerek? I porobię foteczki. A poniżej link do niego... [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/158/lp/52#mid[/URL]
  15. Terrusia..przychodź tu częściej...dajesz szczęscie obornickim pieknościom... :loveu: A tak na allegro dla Łateczka mozna by liczyć? :cool3: I dla Moni i Krecika? :cool3:
  16. Terra..widziałaś Łatką?? Albo monię i krecika??
  17. Ja biorę udział w Kropce... :eviltong: Mój tel.. 692 594 000
  18. ja piszę do Mrówy na gg a ona nie odpowiada. :shake:
  19. a ja własnie gotuję Miśkowi krupniczek... :evil_lol: Karola sięucieszy jak go oddam.
  20. heheh..jak sobie prypomną, że ze mną wyciągała Micha ze schronu..to długo ten dobry układ nie potrwa.. :cool3:
  21. PIeknie..Pyza jedzie do Krakowa!
  22. własnie patrzyłam na maila..nic nie ma
×
×
  • Create New...