Dziewczyny, ja nie mogę się do paliwa dołożyć...no nie moge...
Dałam na wykup Kropki 20 i 20 na szelko-obrożę. Do tego mam wirtulanie zaadoptowanego psa za 30 i w grupie z innymi koniarzami konia,,,za 20...
No więcej nie mogę!! :placz:
A Kropeczka u mych stóp sobie spi. :loveu: