Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Terra...to mi teraz glupio... że tak Cię bez skrupułów namawiam na allegro.. :-( Normalnie wstyd..ale ja naprawdę nie wiedziałam... :cool1: Dlatego to moje pytanie. Jeśli uważasz, że powinnam jakoś pokrywać allegra psiaków o które Cię proszę, to daj znać na PW,
  2. Nic dziwnego, że mnie zauroczyła :). Jest wspaniała...i potrafi złapać za serce. Prawda Bianka?? Opowiedz coś o niej!! Proszę..co robi.. jak na Ciebie reaguje? Jestem żadna wieści! Co do allegro... Pan się na razie nie odezwał.
  3. :-( Masz może więcej jej foteczek?
  4. [SIZE=5][COLOR=red][B]Kto ma numer do Bianki?? Bo Mrówa nie ma i nie wie jak się kontaktować??!![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=blue]Numer do Mrówy...506 122 690[/COLOR][/SIZE][/B]
  5. Pojechała!! :placz: A ja tak ją pokochałam!! :placz: Moja kochana Kropeczka! Biaka, jak ja Ci zazdroszczę! :diabloti: [SIZE=5][COLOR=red][B]Bianka! Mrówa nie ma Twego numeru kom! Koniecznie do niej zadzwoń![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Jej numer to... 506 122 690[/COLOR][/SIZE][/B]
  6. tak..stare psiaki mająw sobie coś rozbrajającego..
  7. ludzie są bez serca... :angryy:
  8. Terra!! Bardzo, bardzo dziękuję! A powiedz mi..tak szczerze, bo ja się nie znam...czy Ty ponosisz jakieś koszty w zwiażku z wystawianiem psiaków?
  9. No tak..Kropka pozbadła mnie zyupełnie.. siedzi mi teraz na kolanach i nie bardzo mam jak pisać.... :loveu:
  10. a co jest z Belunią? Stało się coś?
  11. Kropka cały czas chodzi za mną. teraz znowu siedzi pod moim krzesłem. Zwinęła sie w kulkę i czuwa. Ale jak tylko sieruszę, to dostojnym krokiem podąża za mną. Po południu zrobiłam sobie drzemkę na kanapie w duzym pokoju. A kropeczka jak się później okazało, wskoczyła na fotel i też zasnęła. Ona naprawdę jest cudowna! Bianka! Nie będziesz mieć problemów. Byłyśmy teraz na spacerku. kropka ładnie chodzi na smyczy. Siku - kupa było na dworze. W domu nie zorbiła nic. Tylko raz mi sięKropka zbuntowała, jak ja chciałąm w lewo a ona akurat w prawo. To zaparła się i nic. Jednak to był taki opór do przewalczenia. I jeszcze jeno..nie chce jesć wynalazków typu sucha karma i puszki... Za to wciągnęła mój krupniczek. :evil_lol:
  12. Ja własnie rozmawiałam z Mrówą. Powiedziała, że bedzie u mnie koło 5.30. Zna mój adres i liczę na nią. Chociaż zaczynam sie przyzwyczajać do Kropki :cool3: Ona jest niesamowicie kochana. Jak ja zasnęłm na kanapie w duzym pokoju, to Kropeczka hyc na fotelik i kimonko ze mną.
  13. co za wieści...cudo... :evil_lol:
  14. Moje drogie koleżanki..ja wiem, że Kropa i pyza na fali..ale Michu tu nadal jest...:mad:
  15. no..ten tego..to w sumie dobry spsób na rozładowanie emojcji... :cool3:
  16. [IMG]http://upload.miau.pl/3/2088.jpg[/IMG]
  17. po prostu bajka...a pod moimi nogami chrapie starsza pani... :evil_lol:
×
×
  • Create New...