Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. własnie, bo ja siezaczynam bać, czy Pyyza nie pozostanie tam już...... :shake:
  2. Gorzej, jak Kropka okaże się agresorem :diabloti:
  3. Jeśli spotkanie ma nastąpić w piątek po południu, to ja służe swoją osobą. :) Mogę coś pomóc no i na kawkę do domu zaprosić, zawsze by było przyjemniej. Jakby co, proszę o info na pw
  4. Nas to mało jest, ale można by chyba kogoś namówić... Bo Monia i Gonia to już odpadają. Karolina wzięła MIśka ... Mrówa..wzięła też psa...No nie wiem.nie wiem.. Poza tym , kropka to stary pies, więc ciezko będzie jej znaleźć domek. I pewnie każdy boi się wziąźć ją na tymczas. To zrozumiałe,,,
  5. Własnie tak myślę, że nie wiem co dalej robić z wątkiem Kropki. Bo pomyślcie...ja na jakiśprzynajmniej czas jestem na czarnej liście schroniska. Znają moje namiary i z pewnoscią kojarzą. Czyli nie powinnam siętam pokazywać. Wiedzą poza tym, że Kropka jest na allegro i że będziemy o nią walczyć. Czyli..są uczuleni na jej punkcie. Sądzę również, że będą problemy w jej adopcji. Tak jak nie wydali tej...kobiecie...bo skłamali że włansie jest sterylizowana. Czy macie jakieś pomysły? I czy jest sens prowadzenia dalej tego wątku?
  6. prosimy o foteczki psinki
  7. no psiak kochany.I jaki szczęsliwy na rękach pana Kierownika. :loveu:
  8. a to jest link do Łateczka... [URL]http://toz.obornikionline.pl/toz/s/zdjecia/typ/adopcje/id/158/lp/52[/URL]
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1649.jpg[/IMG]
  10. [B][I][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Łatek[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=4][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1648.jpg[/IMG]
  11. W Obornikach jest śliczny piesek Łatek. Ma piekną dłuższą sierśc. Jest łaciaty i niesamowicie przymilny. Schowany w kąciku, blisko budy w której się chowa. Kiedy przechodziłam między kojcami, całe stado psów biegło za mną. Każdy chciał być pogłaskany, chciał mnie dotknąć. Chciał ze mną isć. I wtedy zobaczyłam Łatka. Stał na swojej budzie i patrzył na mnie niesamowicie smutnymi oczkami. Nie merdał ogonkiem, nie szczekał. Nie wykazywał żadnej radosci. Po prostu stał i patrzył na mnie zrezygnowany. A jednak w jego oczach wyczytałam niemą prośbę i nadzieje, że jednak i do niego podejdę. Kiedy się zblizyłam, nieco się cofnął i jakby skurczył w sobie. Może bał sie tego co ma za chwilę nastąpić? Jednak gdy wyciągnęłam dłoń, zbliżył się i polizał. I tak własnie na miziankach i przytulankach spędziliśmy kilka minut. Inne psaiki co prawda uniemożliwaiały nam przytulanki. Ale jednak udało nam sie skraść sobie kilka całusów i pieszczotek. Jestem pewna, że gdy tylko będę w schronisku, będę do niego zaglądała. Pokażę go Wam, bo wart jest tego....
  12. Dobrze Iwonka..ale to jużjutro. Dziś możesz poprracować nad tekstem łapiacym za serducha. Weź się w garsć, może nam się uda. A dokładniej to Bulince.
  13. No nic..wcale mi nie smutno, że nie będę dziś mieć Micha... a chcialam mu znowu krupniczku ugotować...:eviltong:
  14. a w Poznaniu to gdzie się spotkacie? Macie jakieś umówione miejsce? :cool3: Bo jakby co...
  15. Karolina! Gdzie jesteś?? Co zrobiłaś z psem... :mad:
  16. a Ile tych pieniędzy trzeba? I jak tojest z paszportami psimi...to się czeka czy na miejscu? :cool3:
  17. Jak to domek w Niemczech? Jak..kto..gdzie? I dlaczego nie pokryje wszystkich kosztów? :mad:
  18. pęcherzyca..niedobrze...:shake: No i rzeczywiście chyba cierpi...
  19. własnie..jak oczka młodego? I jak robaczki w brzuszku...
  20. Miejsce mam, ale psa zabrać nie mogę... :shake: A Ty Yona? :cool3:
  21. a jakby ją kto na DT mógł zabrać? Wtedy cegiełki na leczenie i sterylkę..no i szukanie nowego domu... Co wy na to? Tylko kto może zabrać tą sunię??
  22. Iwona...troszkę cierpliwości... ;)
  23. No co jest..wszyscy na święta wyjechali? A Michu to co...? :mad:
×
×
  • Create New...