Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Co jest Karola...?? Dawaj na gg....
  2. [B][SIZE=4][COLOR=blue]Monia i Krecik[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://upload.miau.pl/3/1921.jpg[/IMG]
  3. na wątku Kropki, jest osoba chcąca dołożyć siędo kosztów transportu. Jednak piszę i piszę do Mrowy i nic nie odpowiada. :shake:
  4. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1920.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1919.jpg[/IMG]
  6. powiem krótko..Michu jest idealnym psem dla mnie..
  7. odpisałam panu..bardz długi list :loveu:
  8. w Obornikach jest jakieś 140 psów. W tym również są Monia i Krecik. Przedziwna a jednocześnie urocza starsza para. Monia jest starszą damą, której nie wypada rzucać się jak szczeniak w podskokach do miziania...dlatego czeka, aż człowiek sam podejdzie i zechce pogłaskać. Poza tym, ma przy sobie zawsze Krecika, który dzielnie broni jej czci. Pytałam Kamilę wiele razy o tą parę przeuroczych kundelków, i ona również tweirdzi, że są zawsze razem. Sansy na adopcję nie mają żadnej, ponieważ tak jak Łatek siedzą w boksie i nie oddalaja się od niego. Boks jest otwarty i mogą wychodzić, tylko nie cchą. Być może tak jak Łatek, czują sięzagrożone przez większe, młodsze i silniejsze psy. Nie macie pojęcia jaka wzruszajaca jest miłość tych dwóch piesków do siebie. Jak Krecik broni Moni... Kiedy podchodzi się do ich budy...(a one wiecznie na niej siedzą), to najpierw przybiega Krecik, sprawdzić, czy aby nie ma zagrożenia,,, ;) A potem można zblizyć się do Moni i ją pogłaskać. Oczywiscie Krecik wówczas podstawia i swój stary łepek... Jeśli ktoś chciałby zaadoptować psiaki, to tylko razem. Nie można ich rozdzielić. Pewnie by tego nie przeżyły.
  9. A bo ja myśląłam, że ona mi treść tego listu prześle..a ona tylko adres . :cool3:
  10. Anula..poczekaj na Mrówę... Ona będzie psa wiozła i ona powie ile brakuje. Ja nie mogę się w tej kwestii wypowiadać. Ale bardzo Ci dziękuję za cheć pomocy. To wiele dla nas znaczy, to i dla Kropki.
  11. Wkelić listu nie wypada....ale pani pisała, że Nero się zaaklimatyzował... Jest tylko jeden problem..nie chce jesć i wg niej schudł. :shake: Ona mu ponoć same smakołyki podsuwa, ale on wybrzydza i nei chce ruszyć. To ją martwi. Bo jak na takie duze psisko, to Neruś je jak ratlerek. Podobno uwielbia chodzić na spacery, a na smyczy zachwouje się bardzo dobrze. Pani jednakn ie spuszcza go jeszcze ze sc\myczy w obawie,że mógłby sobie od niej pójsć.
  12. fajnie..fajnie...tylko gdzie ten e-mail?
  13. Heheheh...a wtedy ją szybko oddasz...:diabloti: Sabina nic nie mówiła skad ta pani... Czekamy na wieści od Sabinki!
  14. jeszcze czekam na wieści od Kamili...bo ona przecież o wiele lepiej zna Łateczka. :lol:
  15. Mam!! Mam wieści o Nero!! Wlasnie przeczytałam maila od jego nowej pani!! :multi: :multi: :multi:
  16. Mrówa...ile brakuje kasy na paliwo? Bo tu grzecznie pytają. Bianka...ale jakoś musimy Kropę zapakować..znaczy coś jej na szyję załozyć... Dobrze, może być obroża. A co do charakteru Kropki...skąd ja mam to wiedzieć? Jak ona za kratami siedzi. Zawsze do mnie przychodzi się miziać i jest miła. Jak inny pies nam przeszkadza, to Kropa potrafi fuknąć...ale niegroźnie.
  17. Co za cudowny pies... jestem pod wrażeniem.
  18. Wstawiłam ponownie zdjecie Kropki na pierwszą stronę.
  19. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :painting:
  20. Bulinka...będzie dobrze..ja w to wierzę...po prostu wierzę!
  21. A Misiaczek dziś u mnie. :cool3: Na spaerek zaraz pojedziemy... :multi:
  22. ja biorę na siebie..tak jak pisałam wcześniej..koszty wyciagnięcia Kropki ze schronu... oraz szelki dla niej..więcej nie mogę, po prostu nei mogę :shake: . No i na noc mogę ją zabrać. Tylko ja na 7 do pracy muszę. To o 6 z domu wychodzę. Nie wiem czy kogoś to urządza. Jeśli nie, to poszukamy innego noclegu.
  23. ja w pracy w czwartek jestem do 15. Więc nie mogę sięprzed tym czasem zajać Kropką. A w piątek idę do pracy na 7, więc nie wiem jak to rozegramy. Ma ktoś jakiś pomysł?? :cool1:
×
×
  • Create New...