Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. jakie są wieści u Kacperka? Czy ktoś o niego pyta? Jakieś szanse na domek?
  2. jest bardzo ładna. Jak ja żałuję, że nie mam domku z ogródkiem. :-(
  3. No i jak? Nic się nie dzieje? Nie dobrze....oj oj... :angryy:
  4. ale słodziaki..cudeńka...a jakie mają charakterki? i wjaim są wieku?
  5. On jest pięękny. Kiedyś..kiedys..marzyłam o dogu. Jednak rzeczywistość blokowa mnie z etgo marzenia wyleczyła.
  6. czyżbym coś przegapiła? Znalazł się już dom?? Ty to masz szczęście... :evil_lol: Trzeba Ci więcej psów podrzucać. :diabloti:
  7. No to najlepiej ruszyć od zaraz... i z cegiełkami na allegro i z bazarkami. Czym więcej suk wysterylizowanych tym lepiej. A ja zawsze też coś tam dorzucę z kieszeni.
  8. Słuchaj..a jakby wystawić allegro z cegiełkami? Każdy moze dać po 10...12 zł. To nie majątek. A w ten sposób się uzbiera. Czy jak będziesz miała odpowiednią kasę, to załatwisz jej sterylkę?
  9. Mich..nie poddajemy się!szukamy domu!
  10. czyzby nie miał szansy na dom?
  11. A jak dojdzie do siebie, to nie mozna wysterylizować?
  12. Tak sobie patrzę na zdjecia na pierwszej stronie... Dlaczego ona ma kaganiec? Czyżby reagowal zębami na was?
  13. [IMG]http://upload.miau.pl/3/1559.jpg[/IMG]
  14. [B][SIZE=3][COLOR=seagreen]Astor [/COLOR][/SIZE][/B]szczeka na jakiegoś biedaka schowanego w budzie.... [IMG]http://upload.miau.pl/3/1558.jpg[/IMG]
  15. rzeczywiście nie wygląda najlepiej...a co wt na to? Jakieś leczenie? Szansa?
  16. niesamowicie smutna morda. Czy są jakieś widoki na dom? :-(
  17. Myslę, że podróz to może być stresująca również dla kierowcy. Bo przecież Pyza nie jest małym pieseczkiem i nie wiadomo jak się zachowa. :razz:
  18. Iwonka, wystaw jeszcze raz Bulinkę. Oleńka...sprawdź czy się któreś ogłoszenia pokończyły. I jakby co, wystaw jeszcze raz.... Koniecznie w nich zaznaczaj, że Bulinka tylko do domu z ogródkiem. ona przecież nie ejst nauczona czystości.
  19. widać że maluszek będzie ładny :0. Już jest ładny..a sunia..cóż, rzeczywiscie małe szanse
  20. :shake: dziwna sprawa. Nie spotkałam się z czymś takim.
  21. a co mu w tą lapeczkę? Bo o skórce przeczytalam, a na temat łapki to chyba nic nie ma.
  22. Widziałam dziś Korę. Jednak jej fotek nie mam. Kora jest płochliwą suczką i trzeba by z nią nieco popracować, aby przywrócić jej wiarę w ludzi. Z tego co sieorientuję, to był dziś u weterynarza. Chyba jakiś pies ją pogryzł. Ale kłamać nie chcę.
×
×
  • Create New...