Białek...
Oddany przez właścicieli bo się zestarzał i nie spełniał funkcji.
Nie ma szans na adopcję. Jest naprawde stary i już nie piękny.
[IMG]http://upload.miau.pl/3/8323.jpg[/IMG]
A ta suczka cały czas przede mną ucieka. Nawet nie wiem jak ma na imię. Jest tak niepozorna, że zawsze zapominam zapytać wolontariuszy o nią.
[IMG]http://upload.miau.pl/3/8321.jpg[/IMG]
A to jest Mozart. Też nowy pies. Jest do ludzi łagodny, ale nie zabiega o ch względy. przynajmniej narazie.
[IMG]http://upload.miau.pl/3/8319.jpg[/IMG]
Ale Bianka ma ciągle komplet w domu. :loveu: Teraz ma Frytkę, a przedtem moją Kropkę.
Wiesz, co do Bulinki... to nie spodziewaj siętakiej walki jak na wątku charta Normana. :cool3: