Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. No to ja też trzymam kciuki. I oby zdrowy był.
  2. Dziewczyny..a weźcie mi powiedzcie..jak wy chcecie wyadoptować psa..który sobie biega to tu to tam...... Bo mnie się to troche dziwne wydaje.
  3. Pięknie trafiła Twoja koleżanka..nie ma co....
  4. Aniusia...a pytałam, czy ogłoszenia Strzałeczki są aktualne?
  5. dziewczyny, oglądałyście przed chwilą na wtk wywiad z wiceburmistrzem Swarzedza w sprawie schronu? Ja niestety zobaczłam końcówkę... a szkoda.
  6. Angel..nie martw się tym co pisze xxx. W tym czasie kiedy Ty wyprowadzasz psy i taplasz się w błocie, odchodach i innych nieciekawych sprawach, by pomóc psom w takiej czy innej spawie ..to koleżanka xxx nadal klepie w klawisze.
  7. Jakie wieści u suczydła?
  8. [quote name='olga7']Ech ,Huski,nie ma co się łudzić,że wet martwil się o sylwestrowe odglosy wybuchow petard i strach psów,jesli o nie dba o podstawowe opatrywanie rannych psów ,czy szczepienia ,ani też rodzące tam suczki i maluchy-noworodki.Gdyby nie opieka ofiarnych ludzi z TOZu pewnie by tam bylo jeszcze gorzej pod tym względem.Same wolontariuszki niewiele zrobią,bo moga najwyżej dorywczo ulżyć tym psom,czy coś tam zrobić by jakoś te psy mogly przetrwać.Rzadko kiedy slyszy sie dobre opinie o TOZach,ale ten z Oborników Wlkp.jest chyba jedyn z niewielu ,ktorym można zaufać i chwalić za pomoc i walkę o los tych psów.Inaczej wiele z tych psów by nie przetrwalo albo by mialo dużo gorzej niz ma w tym schronie. [B]Kierownik -nawet jesli nie jest na pelnym etacie,a tylko znow pelni obowiązki kierownika-ma pracować dla dobra tych zwierząt a nie traktować je jak zbędne stosy starych papierów na swoim biurko i w biurze.Niech sam się postawi choc czasem na miejscu tych bezbronnych psów i wyobrazi sobie,co przeżywają te psy w schronie w ktorym podjął się pracy -a tym bardziej jako kierownik.[/B][B] [COLOR=navy]Musi mieć [/COLOR][/B][B][COLOR=navy]serce i sumienie i nie kierować się tam tylko urzędniczym podjesciem[/COLOR]-jego praca to nie praca urzędnika,ktory wychodzi z biura po 8 godz. pracy -a tak zdaje się robi p.o. kierownik.Chyba ,że ma to narzucone z gory-od swych zwierzchników ? Ale tak nie powinno być. [/B][/QUOTE] Pola..jak chcesz cos przekazać kierownikowi schronu, to na stronie schroniska znajdziesz do niego numer telefonu. Najlepiej zadzwonić i powiedzieć mu wprost.
  9. Strzałeczka jest piękna. Na pewno domek szybko znajdzie.
  10. Masz jakiś pomysł na wypromowanie jej?
  11. Rozumiem, w sumie masz rację. Ja to sobie zawsze wyobrażam, że jakby moja tak (tfu tfu...) zginęła.. i ja ją szukam, wreszcie docieram do miejsca gdzie przebywała... a tam mi mówią..wyadoptowana!! :placz: Normalnie koszmar jak sobie pomyślę....
  12. czy to nie po 14 dniach się szuka nowego domu?
  13. Ania O a te ogłoszenia są aktualne? Angel..czy w ogóle ktoś dzwoni w sprawie Strzały?
  14. widzę ze Ty kociara jesteś ;)
  15. heheh..uśmiałam się ;)
  16. No ja mam problem. Dziśdo Obornik nie pojechałam bo mi siadło auto i do jutra na pewno nie bedzie na chodzie. :( Nie mam jak dojechać.
  17. rzeczywiście wielkie psisko. Oby pan go szukał no i znalazł. ;)
  18. Jak on jest bernardyn to ja mam czekoladową skórę i blond włosy
  19. Angel, udało Ci sie zrobić jakieś foty dziś?
  20. Znaczy sie mała i wredna już. To źle wróży
  21. Dlaczego kiepsko? Coś się dzieje?
  22. oj widzę że wątek padł zupełnie??
  23. Mam w domu sukę huski, więc kolejnej wziąźć nie mogę bo by wojna pewnie była. A ogłoszenie dziewczyny rozwiesiłyscie już?
×
×
  • Create New...