-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img51.imageshack.us/i/img1561uk.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6656/img1561uk.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Całkiem sympatyczny cocerek [URL=http://img205.imageshack.us/i/img1558la.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4598/img1558la.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/img1560u.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2213/img1560u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Tak Goniu, to kolak. Obszczekał mnie siarczyście, ale myślę, że gdybym dłuzej przy nim pobyła to byśmy znaleźli nić porozumienia. [URL=http://img524.imageshack.us/i/img1555x.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7074/img1555x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/img1557y.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3162/img1557y.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img638.imageshack.us/i/img1554ms.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1201/img1554ms.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img221.imageshack.us/i/img1551z.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/443/img1551z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/img1552bd.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5513/img1552bd.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img233.imageshack.us/i/img1553i.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6927/img1553i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img695.imageshack.us/i/img1549i.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9956/img1549i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/img1550of.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2420/img1550of.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Jesli pozwolicie wstawię kilka zdjęć psiaków ze schronu z dzisiejszej mojej wizyty [URL=http://img151.imageshack.us/i/img1544al.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5533/img1544al.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/img1545b.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2874/img1545b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Czekoladowy Elmo- odnalazł się u .. "właściciela" :(
Hala replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
Przede wszystkim zrób mu lepsze zdjecia. Bo z takimi nie ma szansy przebić się wśród tysięcy ogłoszeń pieknych psów. -
Obie hienki już w nowych super ds :) dziękujemy :)
Hala replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Wiecie, ja nie mam nic przeciw żeby pies na dworze spał. No ale niech będzie zadbany i kochany. -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
Hala replied to Angel's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, wystawiłam Strzałkę po raz kolejny na allegro, ponieważ tamto się skończyło. Angel czy wogóle ktoś dzwonił do Ciebie w jej sprawie? -
No ale gdzie one teraz są co? Czy maja mamę? (domyślam sie że tak..) Czy są bezpańskie czy u kogoś na posesji i ten ktoś nie dba? I czy ktoś z fundacji nad nimi czuwa? Dowiedz sie proszę jak najwięcej. Zadzwoń do tej pani z fundacji, niech Ci powie, co sie teraz z nimi dzieje bo inaczej nie ruszysz z tematem. I zobacz na mapie dogo kto jest z Twoich okolic i napisz do tych osób. A moje gg jakbyś chciała 7651229
-
Coś nowego u haszczynki?
-
No ale co tu można zrobić? Kto go weźmie...i kto da kasę?
-
Poznań... pies pasterski znaleziony na Lutyckiej!...wrócił do domku :))
Hala replied to agiojoj's topic in Już w nowym domu
Łohohoh!!! Huuuraaa!!!! A jak Cie znalazła? Z którego ogłoszenia?