Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Skąd macie tą śliczną husiczkę??
  2. A gdzie to cudo sie obecnie znajduje?
  3. To zdrowia życzę. :)
  4. Zdechłe rybki na plaży w Rewie są mniam mniam... [URL=http://img602.imageshack.us/i/dscf5624.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/4377/dscf5624.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Zdechłe rybki na plaży w Rewie są mniam mniam... [URL=http://img602.imageshack.us/i/dscf5624.jpg/][IMG]http://img602.imageshack.us/img602/4377/dscf5624.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. A tutaj się chlupiemy w morzu [URL=http://img141.imageshack.us/i/dscf4160.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9453/dscf4160.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. Pola... przecież wiele dziewczyn bierze psa na DT i się ludzie na niego składają.
  8. basia a ile masz lat? Jeśli mogę zapytać? I co wiesz na temat bycia DT? :)
  9. Paulina!! Oddaj mi moją Choco!! :placz:
  10. [URL=http://img208.imageshack.us/i/dscf1602i.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4892/dscf1602i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  11. wakacje w Międzywodziu 2010 :) [URL=http://img832.imageshack.us/i/dscf7712z.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2598/dscf7712z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [URL=http://img155.imageshack.us/i/dscf5626u.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3916/dscf5626u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. [URL=http://img155.imageshack.us/i/dscf5626u.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3916/dscf5626u.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [URL=http://img833.imageshack.us/i/dscf4245g.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5914/dscf4245g.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img823.imageshack.us/i/dscf4465.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4246/dscf4465.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  15. Znalazłam!! Znalazłam ten wątek!! Hurraa!! teraz wam znowu pokażę moją Sońkę. A to Karwia 2010 [URL=http://img714.imageshack.us/i/dscf4185a.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/7571/dscf4185a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  16. No to oddałam juz szczeniaczka. Sonia do końca nie była przekonana, że nalezy tolerować młodą. [URL=http://img513.imageshack.us/i/dscf8854.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/994/dscf8854.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Cisza u Strzałki... mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy. ;)
  18. Zabierzcie ode mnie tego psa...bo jeszcze chwila i jej nie oddam!! :placz:
  19. jest bardzo mądra.... Normalnie dobrze że po 20stej ją juz oddaję... bo normalnie.... nie wiem :d
  20. No własnie jak stałam to uciekał na drugi wybieg i zerkał za mną... A potem jak odeszłam to szczekał na mnie takim dziwnym "butelkowym" głosem. Chore gardziołko? A moze taka jego uroda.
  21. ale to chyba najpredzej jutro. Ale co dokładnie byś potrzebowała za info?
  22. Siedzimy sobie kolejną godzinkę. Nie miałam w sumie nigdy do czynienia zbyt wiele ze szczeniakami. Zawsze jakos tak było że wybierałam dorosłe bądź stare. Jednak jak tą małą obserwuję, to stwierdzam że mądre stworzenie. Kupkę i siku na podkładzik robi. Soni schodzi z drogi po tym jak dostała łupnia. Chowa się za mną... mądry piesek. :evil_lol:
  23. Basia jest piękna... a mały..cóż...piękny inaczej. ;)
  24. Jesli sznaucer to na pewno olbrzym. Nic o nim nie wiem, tylko tyle że na mnie strasznie pyskował. A zdjeć więcej mu nie robiłam, bo uznałam za obiekt nieciekawy. :)
×
×
  • Create New...