Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. To ja też zamelduję się na watku.... Szkoda ja do schronu. Na pewno kochajacy właściel ją szuka...
  2. Dziewczyny ja niestety jutro nie będę, jadę do Obornik. ale oczywiscie moje checi do zobaczenia was i psiaków są aktualne.
  3. Cóż... daleko są, żeby zabrać na dt. A z kasą teraz krucho :(
  4. Strzałeczko kochana.... jutro bedę u Ciebie :)
  5. Nie wiem czy juzpytałam..ale czy haszczaki mają jakieś ogłoszenia już? No i czy jest szansa na lepsze fotki?
  6. Z tego co słyszałam od Angel... być może zobaczę Strzałeczkę w sobotę. :)
  7. Hm..dla mnie to po prostu kundel, bo na pewno nie malamut. Zdaje mi sie że czasem nie ma co na siłę podciągać pod rasę.
  8. Ja na wizytę adopcyjną sie nie piszę, zupełnie nie mam doświadczenia i przygotowania. A Benki to dla mnie po prostu misie do kochania.
  9. szczerze powiedziawszy...też mam takie wrażenie...
  10. Jedyny plus tej sytuacji, że szczeniak tylko jeden.
  11. dziewczyny na jakie konto mam przesłać to 6 zł za bazarek?
  12. Strzałka... idealnie :)
  13. Niestety Strzałka nie ma obserwatora jeszcze.
  14. Mówiłam że Strzałeczka piękna!! :crazyeye:
  15. Niespodzianka dla kogo? Dla psa..dla mnie? Czy może dla Ciebie?
  16. świetnie.. to sie dogadałyśmy. :diabloti:
  17. śliczności... szkoda ze na mrozie muszą mieszkać... Ten z białymi skarpetami podbił moje serce.
  18. Wilczek.... wyślę Ci te 6 zł, ale fantów nie chcę. No trochę nie wypalił bazarek niestety....
  19. No to ja chętna jestem ;)
  20. Strzałka na Gumtrre. :) [url]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=250316487&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ250316487MXGuidMZ12d23c6c-9250-a20b-26c0-fda1fffeb57bMXadDelayedMZ24&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=58288432%3B250316487%3B58288432%3B3200006%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1293385390075&secev=AQAAAS0ijKoAAM0AAAABACExMmQyM2M2ZDdmYi5hMjBiMjY1LmQzYjguZmZmZDZjMGIAAAABAAAAAA7rhscA1Mds%2BRtuYiGvGj8qEsqxCV7U66k*&wmid=250316487[/url]
  21. Rozumiem, że strzałka nie ma również innych ogłoszeń? Tych innych to juz nie umiemy zrobić. Ale myslę że trzeba sie rozejrzeć, która z dogomaniaczek by zrobiła. :)
  22. a jesteś w stanie pokazać resztę haszczaczków?
  23. Sobota to święto, schron będzie czynny? a niedziela..też czynny? Bo jakby co to ja z checią.
×
×
  • Create New...