"[B]zebys wiedziala ilu psom z tego scvhroniska domy znalazlam ta bys nie uwierzyla,ile pieniedzy inwestowalam to bys tez nie uwierzyla[/B],ale to inna sprawa
nie neguje ,ze pomagacie ,ale nie o poganie teraz chodzi ,chodzi o walke przed zamknieciem i likwidacja.to teraz jest najwazniejsze.Czysu jest malo.jezeli chodzi o kntakt z wet pow.to przeczytaj moje wczesniejsze posty[/QUOTE]"
Przepraszam.... ale rozśmieszyła mnie ta część wypowiedzi. ;) Pozdrawiam Cię XXX52