Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Pytanie było "skad masz takie info" a Ty na to "dostałam informację..."
  2. XX a możesz coś więcej powiedzieć? Choćby skad takie info?
  3. a skąd odłowione? bo nie rozumiem........
  4. Może komuś podeślesz fotki na maila i ta osoba wstawi? Chociaz to oczywiscie rozwiazanie połowiczne.
  5. dziewczyny ja o tym hotelu słyszałam same dobre rzeczy..aż zaskoczona jestem tym co czytam tutaj. A te dobre rzeczy mówiła mi własnie osoba z Obornik..bo sama tam czasem zostawia psy. A dlatego tak sie tym zainteresowałam bo swoja sukę chcę tam zostawić na kilka dni.... :(
  6. dziewczyny czyli są szczeniaki szukające DT?
  7. Paulina wielkie ukłony. Jesteś wspaniałym przykładem na działanie...a nie tylko na "gadanie". ;)
  8. [url]http://www.czterylapyhotel.pl/[/url] jest jeszcze taki hotel, ale niestety nic o nim więcej nie wiem. Nawet cen nie podają. Trzeba by zadzwonić.
  9. "[B]zebys wiedziala ilu psom z tego scvhroniska domy znalazlam ta bys nie uwierzyla,ile pieniedzy inwestowalam to bys tez nie uwierzyla[/B],ale to inna sprawa nie neguje ,ze pomagacie ,ale nie o poganie teraz chodzi ,chodzi o walke przed zamknieciem i likwidacja.to teraz jest najwazniejsze.Czysu jest malo.jezeli chodzi o kntakt z wet pow.to przeczytaj moje wczesniejsze posty[/QUOTE]" Przepraszam.... ale rozśmieszyła mnie ta część wypowiedzi. ;) Pozdrawiam Cię XXX52
  10. Trafiłam na watek przypadkiem. Trzymam kciuki za psiaki.
  11. a do kiedy schronisko bedzie istnieć? I co dalej z psami jak zamkną?
  12. A ten husky jest jeszcze w schronie? Może ktoś go szuka?
  13. Mam nadzieję, żę szczeniaczki znajdą domki.
  14. może oddać do schroniska, ale w nocy i tak nikt nie przyjmie. NIe mam żadnego pomysłu, więc zamilkam.
  15. no ja go do domu nie wezmę... mieszkam w bloku. :(
  16. No jak jest zamknięty u Ciebie w garażu to właściciel nawet jakby chciał to niema szans. Jeśli masz sklep spożywczy w poblizu to warto tam nadać temat i powiedzieć, że sie takowego delikwenta znalazło i zapytać, czy można ogłoszenie powiesić. Bywa, że sprzedawczynie znają okoliczne towarzystwo. A jak pies był kochany to właściciele być może i w sklepie bedą sie wypłakiwać. Hmmm... na razie tyle mi przyszło na myśl.
  17. na pewno nie urośnie :)
  18. i pomyśleć że polsce są rodziny co mają niecałe 200zł dochodu na członka rodziny miesięcznie...
  19. Na takiego szczeniaka na pewno znajdzie się chętny.
  20. KaRa...no spotkać to bym Cię nie chciała na ulicy ;P
  21. No ale co tu można dla nich zrobić? :(
  22. śliczny jest, szkoda że jeszcze domu nie ma
×
×
  • Create New...