Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. O psie nie wiem kompletnie nic. Byłam tam tylko na chwilę i po prostu "przeleciałam boksy".
  2. Niestety wiem tyle, że siedzi w budzie i bardzo chciał podejśc do mnie. Jednak towarzysz z kojca go wówczas atakował. Ogólnie ten towarzysz to atakował mnie i wściekły był dopóki stałam przy kratach.
  3. Dziś mamy odwiedziny szczeniaczka wyżełka z poznańskiego schroniska, który został roboczo nazwany Choco. Sonia nie jest zadowolona z tego faktu. Unika go, a jak juz muszą się spotkać, to robi mu pranie futra. Oczywiście takie niegroźne. ;) [URL=http://img341.imageshack.us/i/dscf8844e.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4084/dscf8844e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Wiesz,,droga pani XXX, Poznań wiele traci, że Cię tu nie ma. Jest jakaś szansa że wrócisz do Polski?
  5. [URL=http://img252.imageshack.us/i/img0789z.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6295/img0789z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. A tak sobie hrabina Sonia odpoczywa w wolnym czasie. :) [URL=http://img600.imageshack.us/i/img0786e.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9121/img0786e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. [URL=http://img843.imageshack.us/i/img0127w.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7365/img0127w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  8. Sonia nad jeziorem. Bardzo lubi się taplać, jednak z wiadomych względów nie spuszczam jej ze smyczy. [URL=http://img411.imageshack.us/i/dscf1602d.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8982/dscf1602d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  9. dziewczyny..czy to sznaucer czy nie? Jest w poznańskim schronie [URL=http://img267.imageshack.us/i/img1591v.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9074/img1591v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. To też Poznań Uploaded with ImageShack.us
  11. [URL=http://img718.imageshack.us/i/dscf8850.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5290/dscf8850.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dscf8856n.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8317/dscf8856n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  12. [URL=http://img402.imageshack.us/i/dscf8848.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3661/dscf8848.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/dscf8849.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9966/dscf8849.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  13. Mi się podoba Choco. Młoda jest teraz u mnie i strasznie śmierdzi... Moja suka huski nie bardzo ma cheć tolerować jej grzebanie w misce... [URL=http://img341.imageshack.us/i/dscf8844.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5106/dscf8844.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. Pani XXX...ale okazywanie emocji może też być z klasą...
  15. Dziewczyny... przypadkiem tu trafiłam. Kiedyś moi rodzice mieli podhalany, więc obojętnie przejść nie mogę... A powiedzcie, co by można dla niego zrobić? Jeśli macie jakiś pomysł, to ja mogę pomóc. Chociaż mnie sie zdaje, że on długo w schronie nie pobędzie, bo bardzo piekny. Jakby co..moje gg 7651229
  16. Nalewka poszukaj w innych schronach, a poza tym przecież chyba nie musi być wyżeł? Chodzi o to by pomóc temu czy innemu psu. :)
  17. Dominiko... po przeczytaniu Twoich postów w pierwszej chwili postanowiłam przemilczeć, ponieważ każdy kolejny post jest tylko pretekstem do kolejnego obrzucania... Jednak przespałam się z tym i zapytam, ponieważ się martwię.. Czy Ty nie masz jakiś problemów emocjonalnych? Jesteś bardzo rozchwiana i pretensjonalna. Może coś się stało i chcesz porozmawiać? Zdajesz sobie sprawę jak idiotycznie brzmią Twoje posty? Dosłownie jak krzyk nieszczęśliwego człowieka. Bo z tego co wiem..błotem obrzucają najbardziej Ci, którzy w tym błocie najgłębiej stoją i z tego swojego nieszczęścia tym błotem chcą bardzo sowicie rozdzielać, by samemu mieć mniej. Tak czy inaczej, chcę abyś wiedziała, że tylko wspólnymi siłami możemy coś zdziałać, a nie kłótniami i obelgami. Na dogo są różni ludzie, z różnymi możliwościami (i chęciami). Nie każdy może biegać do schroniska czy brać psy na DT. Więc więcej tolerancji. Pozdrawiam Halina
  18. Ten biało-czarny...duży to Szopen. :loveu: [URL=http://img20.imageshack.us/i/img0123bx.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4313/img0123bx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. A to Tadeusz w klatce z Bogusiem. Bogusia wydałam razem z Szopenem rok temu. [URL=http://img266.imageshack.us/i/img0124d.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2002/img0124d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. tadeusz jest mixem peruwianki i merino. [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0108q.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5171/img0108q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us"][/URL]
  21. [URL=http://img203.imageshack.us/i/img0385ze.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/600/img0385ze.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/img0391ey.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2352/img0391ey.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. Z przyjemnością przedstawię wam moje zwierzaki. Zarówno te, które obecnie są ze mną..jak i te które kiedyś były a są już za TM. Z pewnością każdy z nich wniósł do mojego życia iskierkę. Obecnie w domu mam sukę husky Sonię, którą zabrałam od Greevan trzy lata temu oraz dwa świniaki Zyta (od Pucki69) oraz Tadeusza (z ogłoszenia, ktoś rozmnażał bezmyślnie). [URL=http://img832.imageshack.us/i/dscf4457n.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7229/dscf4457n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/img0558x.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3984/img0558x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  23. To świetne wieści. :) bardzo się cieszę. Mam też pytanie... ale w sumie to nie wiem do kogo... ponieważ nie wiem kto działa w schronisku poznańskim. Chodzi mi o psa z postu mojego 1147, wiem, że z wyglądu zwykły burek łańcuchowy. Jednak ujął mnie swoim zachowaniem. I tak sie zastanawiam czy nie można mu jakoś pomóc. Bo wiem, że ogłaszać to nie można (przynajmniej ja tego nie zrobie). Może ktoś zna go lepiej, np zachowanie, wiek... Nawet nie wiem czy w schronie wyprowadza się obecnie na spacer. Martwię się również psem z postu 1153. Łapa zdecydowanie do leczenia...
×
×
  • Create New...