-
Posts
9365 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hala
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Hala replied to leni356's topic in Już w nowym domu
O psie nie wiem kompletnie nic. Byłam tam tylko na chwilę i po prostu "przeleciałam boksy". -
Niestety wiem tyle, że siedzi w budzie i bardzo chciał podejśc do mnie. Jednak towarzysz z kojca go wówczas atakował. Ogólnie ten towarzysz to atakował mnie i wściekły był dopóki stałam przy kratach.
-
Ciezki przypadek - wypadek, Mirabelka na kuracji w Szczecinku !!!!!!!
Hala replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Czekam na odpowiedź... -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
Dziś mamy odwiedziny szczeniaczka wyżełka z poznańskiego schroniska, który został roboczo nazwany Choco. Sonia nie jest zadowolona z tego faktu. Unika go, a jak juz muszą się spotkać, to robi mu pranie futra. Oczywiście takie niegroźne. ;) [URL=http://img341.imageshack.us/i/dscf8844e.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4084/dscf8844e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Wiesz,,droga pani XXX, Poznań wiele traci, że Cię tu nie ma. Jest jakaś szansa że wrócisz do Polski? -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
[URL=http://img252.imageshack.us/i/img0789z.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6295/img0789z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
A tak sobie hrabina Sonia odpoczywa w wolnym czasie. :) [URL=http://img600.imageshack.us/i/img0786e.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9121/img0786e.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
[URL=http://img843.imageshack.us/i/img0127w.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7365/img0127w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
Sonia nad jeziorem. Bardzo lubi się taplać, jednak z wiadomych względów nie spuszczam jej ze smyczy. [URL=http://img411.imageshack.us/i/dscf1602d.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8982/dscf1602d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Hala replied to malawaszka's topic in Sznaucer
dziewczyny..czy to sznaucer czy nie? Jest w poznańskim schronie [URL=http://img267.imageshack.us/i/img1591v.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9074/img1591v.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Hala replied to leni356's topic in Już w nowym domu
To też Poznań Uploaded with ImageShack.us -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
[URL=http://img718.imageshack.us/i/dscf8850.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/5290/dscf8850.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dscf8856n.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8317/dscf8856n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
[URL=http://img402.imageshack.us/i/dscf8848.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3661/dscf8848.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img155.imageshack.us/i/dscf8849.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9966/dscf8849.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
Mi się podoba Choco. Młoda jest teraz u mnie i strasznie śmierdzi... Moja suka huski nie bardzo ma cheć tolerować jej grzebanie w misce... [URL=http://img341.imageshack.us/i/dscf8844.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5106/dscf8844.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Pani XXX...ale okazywanie emocji może też być z klasą... -
Ciezki przypadek - wypadek, Mirabelka na kuracji w Szczecinku !!!!!!!
Hala replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny... przypadkiem tu trafiłam. Kiedyś moi rodzice mieli podhalany, więc obojętnie przejść nie mogę... A powiedzcie, co by można dla niego zrobić? Jeśli macie jakiś pomysł, to ja mogę pomóc. Chociaż mnie sie zdaje, że on długo w schronie nie pobędzie, bo bardzo piekny. Jakby co..moje gg 7651229 -
szczeniak wyzelka niemieckiego w schronisku w Poznaniu
Hala replied to basikkk's topic in Wyżeł niemiecki
Nalewka poszukaj w innych schronach, a poza tym przecież chyba nie musi być wyżeł? Chodzi o to by pomóc temu czy innemu psu. :) -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Dominiko... po przeczytaniu Twoich postów w pierwszej chwili postanowiłam przemilczeć, ponieważ każdy kolejny post jest tylko pretekstem do kolejnego obrzucania... Jednak przespałam się z tym i zapytam, ponieważ się martwię.. Czy Ty nie masz jakiś problemów emocjonalnych? Jesteś bardzo rozchwiana i pretensjonalna. Może coś się stało i chcesz porozmawiać? Zdajesz sobie sprawę jak idiotycznie brzmią Twoje posty? Dosłownie jak krzyk nieszczęśliwego człowieka. Bo z tego co wiem..błotem obrzucają najbardziej Ci, którzy w tym błocie najgłębiej stoją i z tego swojego nieszczęścia tym błotem chcą bardzo sowicie rozdzielać, by samemu mieć mniej. Tak czy inaczej, chcę abyś wiedziała, że tylko wspólnymi siłami możemy coś zdziałać, a nie kłótniami i obelgami. Na dogo są różni ludzie, z różnymi możliwościami (i chęciami). Nie każdy może biegać do schroniska czy brać psy na DT. Więc więcej tolerancji. Pozdrawiam Halina -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
Ten biało-czarny...duży to Szopen. :loveu: [URL=http://img20.imageshack.us/i/img0123bx.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4313/img0123bx.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
A to Tadeusz w klatce z Bogusiem. Bogusia wydałam razem z Szopenem rok temu. [URL=http://img266.imageshack.us/i/img0124d.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2002/img0124d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
tadeusz jest mixem peruwianki i merino. [URL=http://img146.imageshack.us/i/img0108q.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5171/img0108q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][URL="http://imageshack.us"][/URL] -
Moje stado... Sonia huski, świniaki Zyt i Tadeusz i reszta...
Hala replied to Hala's topic in Foto Blogi
[URL=http://img203.imageshack.us/i/img0385ze.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/600/img0385ze.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img213.imageshack.us/i/img0391ey.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2352/img0391ey.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Z przyjemnością przedstawię wam moje zwierzaki. Zarówno te, które obecnie są ze mną..jak i te które kiedyś były a są już za TM. Z pewnością każdy z nich wniósł do mojego życia iskierkę. Obecnie w domu mam sukę husky Sonię, którą zabrałam od Greevan trzy lata temu oraz dwa świniaki Zyta (od Pucki69) oraz Tadeusza (z ogłoszenia, ktoś rozmnażał bezmyślnie). [URL=http://img832.imageshack.us/i/dscf4457n.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/7229/dscf4457n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img821.imageshack.us/i/img0558x.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3984/img0558x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
Hala replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
To świetne wieści. :) bardzo się cieszę. Mam też pytanie... ale w sumie to nie wiem do kogo... ponieważ nie wiem kto działa w schronisku poznańskim. Chodzi mi o psa z postu mojego 1147, wiem, że z wyglądu zwykły burek łańcuchowy. Jednak ujął mnie swoim zachowaniem. I tak sie zastanawiam czy nie można mu jakoś pomóc. Bo wiem, że ogłaszać to nie można (przynajmniej ja tego nie zrobie). Może ktoś zna go lepiej, np zachowanie, wiek... Nawet nie wiem czy w schronie wyprowadza się obecnie na spacer. Martwię się również psem z postu 1153. Łapa zdecydowanie do leczenia...