Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. heheh..ale w niedzielę? ... hmmm..... świetnie by było
  2. czytaj dokładniej proszę
  3. Kurcze...gdybym tylko mogła to naprawdę... ale jak tu mowa o parwo....:shake:
  4. No..to świetne wieści... :)
  5. Normalnie szkoda.... wielka szkoda. No ale mam nadzieję, że facet po prostu nie mógł dzisiaj. Moze w przyszłym tygodniu się pojawi?
  6. Czy mogę prosić zdjecie haszczaka? :)
  7. Śliczny jest, ale to juz tu pisałam ;)
  8. Ależ ma wielkie brzuszysko.... I jak? Robale z niego wychodzą?
  9. Oj..to i tak bardzo daleko. W każdym razie życze im powodzenia
  10. w jakim rejonie kraju sa te psiaki? Bo ja sie tu rozglądam i nie widzę....
  11. O rany!! Angel powiedz Oli, żeby gościa sprawdziła. Żeby tylko Strzałki nie dać byle gdzie!
  12. A które suńki nie mają jeszcze DT?
  13. Ja jednak jestem dobrej mysli, ze Strzałka znajdzie dom.
  14. Ciężka sprawa...duży, chory pies, i nie wszystkie psy toleruje... No ale chyba jakieś szanse są... A ta karma ile kosztuje? I naprawdę nie może innej?
  15. A Halbinka nie bierze szczeniaków z innego wątku juz? Bo już jej gdzieś niedawno gratulowałam ;)
  16. Fajniutki ten Simon :)
  17. A one duże chyba będą co?
  18. Basia....to zapraszamy do schroniska. :) Może się zobaczymy. ;)
  19. ja mieszkam w miarę blisko, bo na ratajach. Z chęcią kiedyś wpadnę z odwiedzinami i przysmaczkami. ;) (przy okazji obejrzę hotel)
  20. Urodziwe to one nie są ;)
×
×
  • Create New...