Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. Haszczaki śliczne. :) mają ogłoszenia? No i reszta również słodka. Ino żeby tylko odmy sie znalazły.
  2. Cóż... od poniedziałku do piatku pracuję do godziny 15... więc u mnie na chwilę obecną wchodzą w grę weekendy niestety. Jak domniemam schron dostępny do godziny 15stej ?
  3. tak się zastanawiam, co można zrobić, jeśli by np rzeczywiście usypiali? Zabrać przecież ich nie damy rady wszystkich naraz. No chyba ze tylko głośno krzyczeć, żeby tego nie robili. Tylko to mi przychodzi do głowy. P.S.... to jak z tym spacerem haszczakowym?
  4. A plotka przekazywana jest dalej.... warto najpierw sprawdzić wieści zanim zacznie sie je rozsyłac.
  5. Allegro psa [url]http://allegro.pl/strzala-szuka-domu-i1384788373.html[/url]
  6. No cóż..takie jest życie..zaczyna się i kończy kiedyś. Ważne, żeby je przeżyć z sensem. A mam nadzieję, że Areskowi jakiś sens nadaliśmy....
  7. Myślę że to tak samo dobry czas jak każdy inny na adopcję. ;)
  8. Szakira bardzo podobna do Areska kórego kilkanaście lat temu wzięłam z poznańskiego schroniska.. jest już za TM :placz:
  9. Spokojnie. Więc czekamy na fotki.
  10. Ja bardzo ładnie proszę... oby nie do schronu!! Jesli nie będzie innego wyjścia wezmę go do siebie i to nawet jutro...
  11. czyli allegro można robić :multi:
  12. Masz rację Olga, jeśli grożą pobiciem to coś jest nie w porządku i to mocno.... :mad:
  13. Wiecie dziewczyny, ja śledzę wątek..ale co mam powiedzieć? Hopać tylko? Jakoś tak nie bardzo....
  14. Rzeczywiście ładny pies. :)
  15. no to bomba.......... no ale jak?
  16. No watek Elmo powinien juz iść do innego działu. ;) Brawo Elmo i jego rodzinka!! Pozdrawiam was. :)
  17. Angel, to ja poproszę o tekst który ma być na allegro, ale taki wiesz..porządny. Żeby jak najwięcej info o psie było, znaczy wiek, skąd (jeśli wiadomo) przyszła, jakie były jej losy, szczepienia, sterylizacja..no i najwięcej o charakterze. I fotki!!...Dużo ładnych fotek!! Żeby było z czego wybrać. ;) na gg podam Ci maila.
  18. Ja również dziękuję Goniu za te kilka słów, ponieważ pani XXX od razu wydała mi się "szczekaczem" nr 1 na dogomaniackich wątkach. Wszędzie tylko krytyka i zaczepki. Tak czy inaczej... XXX przy tych zbliżających się świętach można zawsze przemyśleć swoje nastawienie, również do ludzi. ;) Aha... a nie masz może tam u siebie w okolicy jakiś potrzebujących zwierzat, którym mogłabyś pomóc w realu? My z chęcią troszkę odpoczniemy od narzekania w te święta. ;)
  19. Naprawdę świetne zdjecia. No ale nie w tym rzecz,... to jak jest obecnie z jego zachowaniem?
  20. Ale Romuś jest boski.... o mamciu jedyna :crazyeye:
  21. Droga Polu, nikt tu się nie chce kłócić. Wszyscy tu dla dobra zwierząt są. Jak sama wiesz, bo przecież pomagasz zwierzakom..każda z nas ponosi koszty.. mniejsze bądź większe i nikt z tego draki nie robi. Jednak i ja i Ty.. i każda wolontariuszka ma pewien "próg finansowy" którego nijak nie jest w stanie przeskoczyć. bo po prostu pieniążków brak.
  22. Hmmm.... czyli sprawa ma kilka "oblicz" ze tak powiem... z jednej strony (dzięki Ana za info o umowie) jest zapisane w umowie, że wizyty będą i należy sie ich spodziewać a z drogiej strony nie chcą podawać adresów czy telefonów... Tak czy inaczej, nie ma takiej siły, żeby móc sprawdzić losy wszystkich wyadoptowanych psów. A Ana ma dużo racji w tym co pisze o bezpieczeństwie i kosztach osoby która ma sprawdzać domy.
×
×
  • Create New...