Jump to content
Dogomania

Hala

Members
  • Posts

    9365
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hala

  1. [URL=http://img820.imageshack.us/i/dscf8924c.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5430/dscf8924c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] tego psa poniżej..nazwałabym "Rezygnacja" [URL=http://img80.imageshack.us/i/dscf8925.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4369/dscf8925.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. [URL=http://img38.imageshack.us/i/dscf8919s.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6320/dscf8919s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/dscf8920l.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2544/dscf8920l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. [URL=http://img812.imageshack.us/i/dscf8917.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/871/dscf8917.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. ten psiak zwrócił moja uwagę... niestety przez to, jak traktował go kolega z bosku. Mianowicie kolega z bosku wpadał co jakiś czas to jego budy i gryzł go paskudnie.... Przynajmniej wygladało to fatalnie. Nie wiem komu to zgłosić..czy jest tu na dogo ktoś kto tam działa? Ktoś..co ma jakiś wpływ na to, co sie dzieje z psami? [URL=http://img267.imageshack.us/i/dscf8912n.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7776/dscf8912n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/dscf8914x.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7851/dscf8914x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  5. Śliczna ryża kruszynka, w sam raz na kanapę. :) [URL=http://img717.imageshack.us/i/dscf8907.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4113/dscf8907.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  6. Trochę pyskowała, ale pozwalała się głaskać. [URL=http://img524.imageshack.us/i/dscf8909.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2079/dscf8909.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. Byłam dziś w schronisku... jest kilka nowych psów. No i oczywiscie wiele tych co już pewnie od dawien dawna siedzą. Powstawiam zdjecia, jak tylko obrobię.
  8. Gdyby tak pozwolono je ogłąszać... wtedy by była szansa na ich adopcje. :loveu:
  9. zmieńcie w takim razie temat
  10. Czy zamykane schronisko ma jakiś watek?
  11. Bardzo ładne foteczki. Pozdrawiam :)
  12. A pani weterynarz..kazała Sonie odchudzać. Dostaliśmy książeczkę kontroli wagi i zaczęliśmy nierówną walke z kilogramami. :diabloti:
  13. jak można likwidować takie schronisko? A co z psami?
  14. nie mam pojęcia co tu zrobic z takimi dużymi psami...
  15. Hmm...ależ on ma dziwną postawę. :) Ciekawe z kim zmieszany.
  16. jak siesprawa ma? MAcie Dt ale szukacie dS? Bo przeczytałam pierwszy post i w sumie nie wiem.
  17. Sonia u weta miała pobraną krew. Wyniki odbierzemy w poniedziałek. Dostaliśmy tez książkeczkę kontroli wagi i mamy przykaz, żeby ja odchudzać. Zważyliśmy Sonię.... (lepiej przemilczę). Dzis kupiłam jej 1 kg royal canina light. Zobaczę czy jej bedzie smakowało. Koniec z dodatkami miedzy posiłkami. Natomiast wydłużyliśmy spacerki.
  18. Rzeczywiście, przyjrzałam się..datę znalazłam.
  19. Powiedz mi...a po co ty piszesz wciąż na wątku w kółko to samo? Weź zadzwoń do schroniska i do burmistrza i porozmawiaj. Takie pisanie tutaj to naprawdę nie ma większego sensu. Wszyscy przeciez już to wiedzą. A czytanie na okrągło tekstów "skandal!! skandal!!" po prostu znieczula i odstrasza. Chciałabym również wiedzieć z jakiej gazety są te zdjecia i z którego roku.
  20. Jutro bedę w schronisku poznańskim... ale to pewnie i tak by siedział teraz na kwarantannie. A dziewczyny z obornik pojawią sie pewnie po południu, jak wrócą ze schroniska.
×
×
  • Create New...